DKE 2010 Hazırlık Maçı : TÜRKİYE-FİLDİŞİ SAHİLLERİ

Karşımızdaki takım yabana atılmayacak bir takım.Saha içinde gerçekten çok iyi savaşıyorlar.Yıldız oyuncular da var.İyi bir hazırlık maçı geçirmemizi temenni ediyorum.1.5 ay sonra İspanya gibi bir devi yenmek istiyorsak bugünden bir şeylerin takımda istendiğini göstermeliyiz.

İlk fena oynamadık ancak ikinci yarı oyuncu değişiklikleri, organizasyon bozuklukları derken Fildişi oyunu kontrol altına aldılar. Çok rahat pas yapma imkanı verdik. Son dakikada Drogba ile de olsa golü attılar.
İngiltere karşısındaki İspanya'yı gördükten sonra şunu tekrardan söylemek gerekir, eğer İspanya'ya pas yapma imkanı verirsek bizi hallaç pamuğu gibi dağıtırlar. Xavi, Iniesta ve Alonso gibi oyunun iki yönünü son derece iyi oynayan kafalarını kaldırıp 30 metre ters tarafa top atabilen, ara pasları öldürücü olan oyuncular var. Bunlara dikkat etmezsek galibiyet hayal olur...

İlk yarı maç çok iyiydi ama ikinci yarı çok sıkıcıydı beni az daha uyutacaklardı tv karşısında. :) Maçın hakkıda beraberlikti zaten o yüzden hiç üzülmedim.

Drogba'nın gole bu kadar çok sevinmesi bana bayağı sempatik geldi. :)

Ne var yani arada milli maçlar Adana'da oynansa tabii Liechtenstein yada Malta gibi takımlarla oynadığımız maçlar değil şöyle Hollanda yada Portekiz gibi takımlar gelse Adana'ya bizde dünya gözüyle iki yıldız görsek fenamı olur yahu. :p

Saadet Unal' Alıntı:
İlk yarı maç çok iyiydi ama ikinci yarı çok sıkıcıydı beni az daha uyutacaklardı tv karşısında. :) Maçın hakkıda beraberlikti zaten o yüzden hiç üzülmedim.

Drogba'nın gole bu kadar çok sevinmesi bana bayağı sempatik geldi. :)

Ne var yani arada milli maçlar Adana'da oynansa tabii Liechtenstein yada Malta gibi takımlarla oynadığımız maçlar değil şöyle Hollanda yada Portekiz gibi takımlar gelse Adana'ya bizde dünya gözüyle iki yıldız görsek fenamı olur yahu. :p
Adana´da Maltayla oynasa ne olur Hollanda ile oynasa ne olur sonucta milli takim. :p