Domenec Torrent

Galatasaray'da Domenec Torrent ile devam edilmeme kararı alınırsa sezon sonuna kadar Hakan Balta görev alacak.

(via@alinacikucuk)

Çok güzel haber umarım doğrudur.
Başakşehir maçına Torrent ile çıkmazsak bu yönetimin bugüne kadar yapacağı en doğru iş olur.
Hakan Balta+Riera ya da Hakan Balta+Arda bizi lig sonuna kadar götürür.
En azından alt yapıdan 1 2 oyuncu görürüz Hakan hoca sayesinde.
Hakan hoca, bu profesör!hocadan çok daha iyi katkı verir ve çok daha iyi hocadır.
Tez zamanda gerçekleşmesi ve Torrent'in gitmesiyle çifte bayram yaşamamız dileğiyle...

Teknik direktor falan değil fakat ben iyi insan olduğunuda düşünmüyorum.Ben kötüyüm demek yerine sürekli bir bahane buluyor.Yok Galatasaray karışık,yok bu takımı ben kurmadım.

Kasımpaşa takımını Kasimpasa hocasi mi kurdu ? Nuri Antalyasporu mu kurdu ya da Trabzonspor maciyla beraber büyük çıkış yakalayan Fenerbahceyi İsmail Kartal mi kurdu.

Gelmeseydin derler o zaman.

Takıma dokunuşun olsun bizde diyelim ki adam en azindan iyi niyetli.Stoper kiralik Semih oynuyor,ileride 37 yaşında Gomis oynuyor.Baris Alper-Morutan oynamıyor.Taraftar istiyor diye Morutani oyuna aliyorsun o kadar kopuksun takımdan.

Futbolu çok iyi bilebilir ki verdiği röportajlarda bunu hissettirdi. Ama saha içinde ise tam tersi bir tablo gördük. Demek ki düşünceyi aksiyona işleyemedikten sonra futbolu da bilmek fayda etmiyor. Kenardan iyi bir fikir verici olabilir ama asla birinci adam olamaz. Zaten 60 yaşına kadar da teknik direktör olarak kendini kanıtlayamaması her şeyi özetler şekilde.

Yolu açık olsun eğer gittiyse. İdareten getirdiği Pulgar bile 3 senedir gelip gidenlerin yanında fersah fersah topçu çıktı. Hedefi olmayan bir sezonda 1,5 yıl kontrat yapanlar mı, Galatasaray'ın parasını Rumenlere yedirenler mi dersin. Neticede silah zoruyla vermediler bu kontratı. Sonuçta bir de tazminat dalgası var. Nasıl derler "Galatasarayın parası deniz, yemeyen keriz.

Henüz yeni başkan adaylarına ilişkin, şöyle uçacak, böyle kaçacak, asrın takımını kuracak gibi ifadeler kullanılmamış. E bu da bir şeydir :) Yeni başkandan tek isteğim ne 3 sene takım yönetip hala gemiyi limana yanaştırmaktan bahsedecek birini, ne de içinde bulunduğu vaziyetten şikayet edecek birini getirmeleri.

Yolu açık olsun eğer gittiyse. İdareten getirdiği Pulgar bile 3 senedir gelip gidenlerin yanında fersah fersah topçu çıktı. Hedefi olmayan bir sezonda 1,5 yıl kontrat yapanlar mı, Galatasaray'ın parasını Rumenlere yedirenler mi dersin. Neticede silah zoruyla vermediler bu kontratı. Sonuçta bir de tazminat dalgası var. Nasıl derler "Galatasarayın parası deniz, yemeyen keriz.

Henüz yeni başkan adaylarına ilişkin, şöyle uçacak, böyle kaçacak, asrın takımını kuracak gibi ifadeler kullanılmamış. E bu da bir şeydir :) Yeni başkandan tek isteğim ne 3 sene takım yönetip hala gemiyi limana yanaştırmaktan bahsedecek birini, ne de içinde bulunduğu vaziyetten şikayet edecek birini getirmeleri.
:)

Son düzenleme:
Gençleri oynatmıyor ama kenara bakınca da kaç tane genç olduğu tartışılır. Burak Elmas-Fatih Terim ikilisinin gençleşme hamlesi bize epey pahalıya patladı ve elimizde pahalıya kurulup bir yılımızı hiç eden, ileriye yönelik de umut vermeyen bir takım kaldı. Burak Elmas'ın gençlere önderlik etsin diye getirdiği kişinin Fatih Terim kadar olsun gençlere şans vermemesi çok ironik.

Bununla beraber adam bu takımı ben kurmadım dediğinde neden tepki gösteriliyor onu çözemedim. Basın toplantılarında Fatih Hoca'ya takımı 5-6 gol yese bile eleştiri getiren muhabir yokken Torrent'e kaybettiği her maçtan sonra istifa edecek mi diye soruyorlar. Adam da haliyle bu takımı ben kurmadım, kümeye giden takımı toparladım gibisinden cevap veriyor.

Sezon sonunda gider. Seneler sonra duran top organizasyonu görmemize vesile olduğu için teşekkür eder, başarılar dileyerek güle güle deriz.

Biz farklı maçlar ve farklı bir td mü izledik yahu?
Hangi maçta ne taktik gördük? Duran toptan kaç tane gol attık?
Torrent takıma ne katmış Allah aşkına ?
Aklımızla dalga mı geçiyorsunuz!

Biz farklı maçlar ve farklı bir td mü izledik yahu?
Hangi maçta ne taktik gördük? Duran toptan kaç tane gol attık?
Torrent takıma ne katmış Allah aşkına ?
Aklımızla dalga mı geçiyorsunuz!

Her maçı izlemedim açıkçası ama 5-6 defa çalışılmış duran top organizasyonu gördüm. İlk 11 maçında duran toptan gelen 4 gol varmış. Sanıyorum bu yeterli.

Hoca bir şeyler yapmaya çalıştı. Bekleri sıra ile hücuma çıkarıp daha az kontra yenemizi sağladı.Berkant'ı öne yollayıp pres yaptırdı vs ama sonuçları pek parlak olmadı.

Yanlis bakmadiysam
20 mac 27 puan
15 mac 20 puan

Bahsi gecen takim galatasaray, ikisi de basaramis bence. Birine kotu diyince oteki iyi olmaz ki.
Hatta cok irdelersek asil hoca +20m euro borclanip takimi kuran kisi.
Diger turlu bakarsak terim devam etseydi simdi tazminat sorunu olmazdi, sene sonu ayrilirdi. Belki gedsonu rakibe kaptirmazdik. Baska da cok fazla degisiklik olmazdi bence.