Donald Little

Efesin pota altı çok sağlam euroleage deki rakiplerinin pivotları bile bişi yapamıolar
haftaya banvit maçında belli olur kalitesi

bide bu ilk maçıydı

Dun ucaktan geldi.Idmana cikmadan maca cikti.
Sonuc olarak boyle bir oyuncuyuda ihtiyacimiz vardi.Takimdaki birinin soyledigi gibi boyle efendi takim zor bulunur.
Umarim yararli olucak kadar kalir.

Son olarak soyunma odasinda mactan sonra gordum.Gercekten korkutucu bir adam.Kadinlarda bel cevresinde olusan kilo alip-verme izleri adamin omuzlarinda var.Acaip bir goruntu olusturmus.

Ilk maçi olmasi nedeniyle pasifti ne yapip edecegini bilmiordu kararsizdi çekingendi sut atsam mi atmasam mi die düsünüodu yani ilk maçi nedeniyle heyecanliydi... Asil bi dahaki haftaya görecez kendisini...

Pasif filandi ama gerek kendisine yapilan faul sonrasi kendini zor sakinlestirmesiyle gerekse savunma ribaundu sonrasi gosterdigi drsekle nasil bir oyuncu gorucegimizin sinyallerini verdi.
Iyimi olucak kotumu olucak ilerliyen gunler gostericek.i

İnşallah dediğin gibi olur..Rakibin kuvvetini de göz önünde bulundurursak zamana ihtiyaç var değerlendirmek için..

walla murat adam garip yaws... ii oyuncumu değilmi haftaya salonda karar veririz..1 -2 maçla doğru olmaz.. ama zaman kısıtlı tabiki..

inşallah sonu mott veya daniels gibi olmaz ama adam bu haliyle bile çift rakamlı sayıları buldu bence takdir etmek lazım

Takımda yeterince acaip adam yoktu değil mi? Artık hocayla beraber maçta insanların kulaklarını ısırırlar. O arada anlamadığım birşey var, 2 hafta antremana çıkartıp denediğin bilmemne yaptığın bir adamı aklından zoru olduğu şüphesi taşıyan kapalı kutu bir adam için gönderirsin?

Ya hakikaten çok ciddiyim, bu adam maçın ortasında birilerini hastanelik ederse bu işin sorumlusu kim olur?

Bu arkadaşı ben beğendim iyi zıplıyor pota altında kendine güveniyor diyerek ilerki haftaları bekleyelim bence ,son olarakda eğer bi çılgınlık yapıcaksada Halil hocaya kafa atmasını isterim ,oyunculara attığı tokatların karşılığını almış olur....

Dün maçta taraftarlardan birinin dayanamayıp yaptığı bir yorum söylüyüm size.Bu adamı Sultanahmettenmi bulup getirmişler?Bizi kandırıyorlar?
Pek hakszıda sayılmazdı yani.

Adama maçtan önce özel tezahürat yaptık.... döndü sırıttı... sonra maçtan önce son kez soyunma odalarına giderken takımı alkışladık... bize döndü gözlerini hafiften şaşı vaziyetine getirdi, dilini çıkarıp "spastik" tarzında alkış tuttu.. sonra pis pis gülüp baş parmağını yukarı kaldırıp selamladı bizi...

Tam bir KIRIK :)

ermal'in buna faul yaptığı bi pozisyonda az daha çakıyordu ermal'e.bi anda kendini tuttu ve "ulan daha ilk maçım" falan dedi herhalde ama olay çıkaracak bi yapısı olduğu kesin

Little'ı acımasızca eleştiren arkadaşları anlayamadım. Uçaktan inip maça çıkan bir oyuncu için süperdi bence. Disiplin sorunu çıkarmazsa takıma katkısı büyük olur ve çok şey değiştirir.