Emre Belözoğlu'nun Oynadığı Milli Takım' ı Tutma Duygusu !

Söylenecek fazla birşey yok. O formada, pazuband da yakışmıyor. Yaptığı çirkefliklerin sayısı 1000'i aştı..utanıyorum...

Zamanında hakemlerin Hasan Şaş'a karşı gösterdikleri tutumun yarısı gösterilse kendine gelemez, buna eminim...

Ey Federasyon;

Bu kadar belli etme. Seninde kendine gelmen dileğiyle...

images

images

images

Emre Belözoğlu Fener'lidir.Çok yakın bir abim kendisiyle birlikte oynamıştı Zeytinburnu'nda.Emre Galatasaray'da olduğu dönemde bile Fener'li olduğunu söylemişti.İnanmamıştım ama sonradan yaptıkları doğruladı bunları.

Yunus Gökyıldız' Alıntı:
Volkan ara verdi şaklabanlıklara. Ama yakındır o da geri dönecek...

Schuster´in "yaralı hayvan" benzetmesine karşı, derbi öncesi tamamiyle ortamı germeyi amaçlı yapmış olduğu açıklama ile eski günlerine geri döndü diyebiliriz Volkan Bey için !

Al birini vur ötekine hesabı, ne kadar çirkef ve anti futbol yanlısı futbolcu varsa hepsi karşı yakanın takımında...

Re: Emre Belözoğlu'nun Oynadığı Milli Takım' ı Tutma Duygusu

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Yani dün yerde yatan Cangele'nin üstüne topu attıya, artık insanlığından da şüphe etmeye başladım.
Aynen katiliyorum ve kendisini Allaha havale ediyorum.

Re: Emre Belözoğlu'nun Oynadığı Milli Takım' ı Tutma Duygusu

Oynadığı milli takımı tutma duysunu geçtim bir de kaptanı olduğu milli takımı tutma duygusu yaşıyoruz yıllardır. Karaktersizliğinden şüphe edilmeyecek. Yaptığı bütün saçma sapan davranışlar herkesin malumu olan bir adam(!) nasıl olurda hala milli takım kaptanı olarak maçlara çıkabilir ya. Bugün bir umut Hamit falan takar o bandı diye düşünüyordum. Hani Almanya'da ya maç. Hamit'te orada oynuyor, o bakımdan. Fatih Terim yapardı zaman zaman. İspanya'daki maçta Nihat çıkmıştı mesala. Bir maçı biraz daha keyifle izleriz diye düşünmüştüm ama her şeyi yıllar öncesinden kopyala yapıştır yapan teknik ekip (!) kadroyu yine aynı yöntemle yaptığı için e.b. de kaldı kaptan olarak. Yazık gerçekten. Ben utanıyorum böyle bir adamın kaptan olmasından ama dokunulmaz sanki...