Erdemire Gidiyoruz!!

evet önümüzdeki hafta oynayacağımız maç için zonguldak!a gidiyoruz. Arabayla gitmek isterdik ancak kimse şöförlüğüme güvenmior .. otobüsle gideceğiz kendi imkanlarımızla.

1-Onurcukkk
2-Yenilmez Armada
3-Alpi

gidiyoruz. HATATIMIZ GALATASARAY peşini bırakmayacağız.....

onurcuk dua ette mac cumartesi olsun.
şöfürlüğüne guveniyoruz. ucur bizi o zaman :)

onurcukkk' Alıntı:
evet önümüzdeki hafta oynayacağımız maç için zonguldak!a gidiyoruz. Arabayla gitmek isterdik ancak kimse şöförlüğüme güvenmior .. otobüsle gideceğiz kendi imkanlarımızla.

1-Onurcukkk
2-Yenilmez Armada
3-Alpi

Arkadaşım bize haber verirseniz sizi en iyi şekilde ağırlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Ahmet Berk Erbil

Ayrıca gelirken meşale fln getirinde havaya girelim biraz :D :D

yenilmezArmada' Alıntı:
gidiyoruz. HATATIMIZ GALATASARAY peşini bırakmayacağız.....

onurcuk dua ette mac cumartesi olsun.
şöfürlüğüne guveniyoruz. ucur bizi o zaman :)

Maç Cumartesi kardeş merak etme saat 15:00.

Ayrıca gelirken Üstün Erçelik otobüs firmasıyla gelebilirsiniz en sık saatlerde o firma araba kaldırıyo ve en ekonomikte o.

Bilet fiyatları en son 18 mil. du salona giriş ise ücretsiz.

C.tesi günü görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

sevgili kardeşim. telini yazman ters biraz.. bir sürü kişi girior buraya okuor başka manalara başka taraflara çekecek insanlar eziklerde olabilir.. rakip takım taraftarların da buraya uğradığını düşünürsek yani.. maça gelicez şuanki duruma göre.. c.tesi sabah çıkmayı planlıoruz.. erken saatte.

onurcukkk' Alıntı:
sevgili kardeşim. telini yazman ters biraz.. bir sürü kişi girior buraya okuor başka manalara başka taraflara çekecek insanlar eziklerde olabilir.. rakip takım taraftarların da buraya uğradığını düşünürsek yani.. maça gelicez şuanki duruma göre.. c.tesi sabah çıkmayı planlıoruz.. erken saatte.

Peki kardeşim editliyorum o zaman ama sana özelden göndercem geldiğiniz zaman mutlaka arayın yoksa darılırım ona göre.

Gelirken meşaleleride unutmayın :lol:

Bilen bilir zamanında bu renk bu arma ve basketbol için nerelere gittiğimizi ama hal de halilde böyleyken içimden hiç gelmiyor açıkçası. giden arkadaşlara sonsuz başarılar hayırlı yolculuklar.

Merhaba.ben ultrAslan-Kdz.EREĞLİ koordinatörüyüm.
elimizden ne gelirse o gün tribünde yapacağız.
buraya gelecek olan misafirlerimizinde başımızın üzerinde yeri var.
maç pazara alınabilir ama.

Arkadaşlar herşeyden önce maçın cumartesi 15:00 olması imkansız çünkü aynı gün 14:00 de Erdemir-Burhaniye maçı var. Tahminen arkaarkaya yaparlar ve 16:00 da olur maçımız.

Saat 14:00deki maç bizi çok yakından ilgilendiriyor. Erdemir Burhaniye'den çok daha güçlü bir takım ama Burhaniye geçen hafta Fenerbahçe'ye kök söktürdü. Burhaniye o maçı kazanırsa bayan takımımızın hiç bir ümidi kalmaz. O yüzden erkenden gidebilirseniz maçlar üstüste olursa ve eğer maç kafa kafaya giderse biraz etkinizi gösterin bence. Açıkçası o maçtan da sizlerden haber bekliyoruz, Yıldız'dan Onur da gelecek hayırlısıyla memleketine onunla iletişimde olurum ben. Sizlerden o gün 2 güzel haber üstüste alırız umarım.

cumartesi olması halinde cumartesi sabahı saat 08:30 da esenlerden hareket ediyor otobüsümüz. .. 4-4 buçuk saat sürecek bir yolculuk.. almeida telini aldım arıcam seni. şuan 4 kişiyiz..

bu haftanın programının hala belli olmaması enteresan. bazı etkenlerde var tabiki. naklen yayın konusunda belirsizlıkten de olabılır. fenerbahce-besıktas avrupa ligi maçının cuma gunu bu mac sonucunda 1-1 eşitlik durumunda çarşamba karşılasacaklar. besıktaş bu hafta ızmıre gıdeceği için onların macları pazar-pazartesi olabilir. herşey belirsiz... bıze yine naklen yayın gözukuyor kesin gibi.

onurcukkk' Alıntı:
cumartesi olması halinde cumartesi sabahı saat 08:30 da esenlerden hareket ediyor otobüsümüz. .. 4-4 buçuk saat sürecek bir yolculuk.. almeida telini aldım arıcam seni. şuan 4 kişiyiz..

Ok.. bekliyorum, umarım maç c. tesi olur, gerçi c.tesi bayan takımımızın maçıda var ama.. artık kısmet..