EURO 2020'DE TÜRKİYE MİLLİ TAKIMI

EURO 2020'DE TÜRK MİLLİ TAKIMI NE YAPAR?

• ŞAMPİYON OLUR

Oy: 0 0.0%
  • FİNAL

• YARI FİNAL

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .
Milli Takımımızın kadrosu hemen hemen kampta buluştu ve 11 Haziran'da İtalya ile Roma'da oynayacağımız maçın havasına ısınmaya başlamışken, 2 hazırlık maçı öncesi takımımızı değerlendirmeye başlayabiliriz.

Isviçreyi yenersek gruptan çıkacağımızı düşünüyorum. Italya maçından çok en kritik maç isviçre maçı.

Gruptan çıkarız gibi duruyor ama ilk maçımız bize ters gelebilecek bir İtalya ile oynayacağız. Fransa ve Hollanda maçı çok referans olmamalı İtalya iyi kapanabilen bir takım bizim de kapanan takımlar karşısında oyunumuz da sıkıntılı keşke Galler ile falan başlasaydık.

İLK 11'LER

Türkiye:
Uğurcan, Zeki, Kaan, Çağlar, Umut, Okay, Ozan, Cengiz, Hakan, Kenan, Burak

Galler: Ward; Roberts, Mepham, Rodon, Davies; Morrell, Allen; Bale, Ramsey, James; Moore

Merih ve Yusuf beklendiği gibi kesilmiş.

NOT: Ankette de son dakikalar. Fikirlerinizi alalım ;)

Bu Kaan Ayhan aşkı nedir yıllardır anlamadım gitti. Ozan varken niye oynamaz anlamış değilim. Keza Kenan da artık işimize yaramaz yani bekine yardıma gelsin diye de adam mı oynatılır, bizim bu maçı kazanmamız lazım başka çaremiz yok.

Filazof bizi patlatti hayirli isler 3.2 milyon dolar alan filazof olunca basinda süt liman
Fatih terim olsa yine yanginlar ýine ben olurdu

Utanç verici... Ramseyi üç defa kaçırdık en sonunda yedik bu takım ne çalıştı acaba Galler maçı işin. Kaan - Okay-Kenan gibi 2.sınıf oyunculardan medet umarsan olacağıda bu.