Eurobasket 2009 Elemeleri | TÜRKİYE 75-59 Polonya

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Re: Eurobasket 2009 Elemelerı | TÜRKİYE 75-59 Polonya

Burak geçtiğimiz ay adanada Avrupa 22 yaş altı tekerlekli sandalye basketbol şampiyonası yapıldı.

Salona ve seyirciye bakman için www.u22adana2008.com a bir göz atmanı rica edecem :)

Neyse kızdırmayalım inş aynı yoğunluk gelecek yıl Trabzonda olur bizde seviniriz Burakta.

Sitede sadece Adanayı tanıtan biyer acılmıs harika olmus yanlıs görmediysem 10 11 tanede dil secenegi var demek her ülkeden giren var buda Türk Basketbolu acısından büyük bir reklam potansiyeli

Maçların TV yayını var mı?En azından içeride oynadıklarımızın,geçen maçı yayınladı mı TRT?

emre arkadasım turnuva maclarının hiç biri yayınlanmadı(kusadasındaki haric) zafer turnuvası yayınlanmadı ama eleme macları verilecek büyük ihtimalle saat 18.00 baslıyor maclar 19.30da bitiyor trt saat 20.00de macın bantını yayınlıyor canlı vermiyor ama basketbol severler saat 20.00de izleyebilir.

Erdal icelli' Alıntı:
K.bakma burak hocam ama Trabzonun basketle adının gectigini ve salonu fulledigini hiç bi zaman duymadım görmedimde bu demek sen sallıyorsun degil iyi reklam yapılamıyor.Adana GSİM bu konularda cok iyi calısıyor bu elemeler ve turnuvalar sayesinde avrupa Türkiye/Adana Tanınıyor.İnsallah Trabzonda iyi yerlere gelir Basketbol konumunda sonucta oda Türkiyenin icinde bir bölüm

Öncelikle sallama kelimesinin sözlük anlamını öğren.Kime söylenip kime söylenmeyeceğini öğren.Karadeniz Olimpyatlarında maçlar canlı yayınlandı en gereksiz maçta bile salonda gözle görülür bir kalabalık vardı.Şu ana kadar kaç tane amatör küme takımı gördün ki Trabzonspor'un kini göreceksin.Alpella takımıyla beraber bu sene izle bakalım beyfendi Trabzon'u ve Trabzonspor'u ne hallerde olacak ve taraftar ne halde olacak diye.Gençlik Spor'un bu işlerde iyi işlemesinin nedeni Adana'nın büyükşehir olmasında ki avantajları kullanmasıdır.
Adana'da elbet basketbol sevilr sorun yoktur ancak başka şehirlerde de yapılması gerekir eğer amaç Anadolu ise.

Belki de Ceyhun Beyin evine yakın diye yapılıyordur olur mu olur burası Türkiye.

http://www.karadenizoyunlari.gov.tr/

Sallama derken sen yanlıs sölüyorsun degil iyi tanıtılmıyor demek istemistim yanlıs anlasılma veya yanlıs anlatılma olmus.Karadeniz Olimpiyatları tamam doldurmussunuz ancak tek bir organizasyon baz alınamaz bence Adanada olan U22 Tekerlekli Sandalye macları bile ne kadar ilgi gördü düşünün.Zafer Turnuvası deseniz aynı keza Avrupa Elemeleri deseniz full cekiyor salon ondan önce Opel Türkiye Kupası yani bircok organizasyonda böyle oluyor salonumuz tabi Trabzona sans verilmiyor verilse bizde yaparıs diceksiniz oda sizin GSİM sorunu iyi reklam yapılsın sizde alın.Bu arada Ceyhun Hocamı seciyor Adana olsun diye?Ben Adana Yapılmasının nedenlerini yazmıstım Ceyhun Hocanın eskiden Adana Takımı calıstırması ortamı tanıması bunlar bir etkendir.Neyse Konu İyice Trabzon Adana Catıymasına döndü.Burak Hocam yanlıs anlasılma veya anlatılma olmus sallama konusunda kırdıysam ayrıca özür dilerim

Bende onu anlatmaya çalışıyorum sezon 2001yılında verildi Trabzon'a.

Katılan takımlar Efes-Büyük Kolej-Oyak Reno-İzmir Büyük Şehir Belediyeydi.
Kalabalıktan insanları pota altında yerlere oturttular.

Ben sadece diyorum ki amaç Anadoluysa her şekilde yaymak lazım bunları.

FAtih Terim istediği yerde oynatıyorsa Ceyhun hocada oynatır diye düşündüm eee Adanalı ne de olsa ;) :)

Bence çok üzerinde durmaya gerek yok.Sonuçta şampiyonaya katılmak için içeride üç maç oynayacağız ve bu maçlarda seyirci desteğinden yararlanmak için bayan basketbolunda bir geleneği olan Adana'nın seçilmesi hiç de fena bir karar değil.Öte yandan önümüzdeki dönemlerde de hep Adana ısrarıyla devam edilirse,şüphesiz ki bu durumun savunalacak yanı olmaz.

Zaten Samsun çıktı birinci lige başka yere gerek yok.Biraz da Karadeniz insanının ateşli desteğini görün. :)

Burak hocam haklısın ;) Bundan Sonraki Organizasyonda Trabzona verilmesi icin elimden Geleni Yapcam Gerekirse Pankart Acarız :) Zaten Bu Durum Fazla Sürerse Bizlerde Sıkılacaz Sahsen Bıktım Isıl Albeni Görmekten Aileden Biri gibi oldu haftada 2 3 görüyoz :)