EuroCup Final 1. Maç | LDLC ASVEL Féminin - Galatasaray Çağdaş Faktoring

Kotu yenilmisiz gecmis olsun.Alper Durur konusunda baya savunmustum kendisini ama ayni zamanda da sezon sonu bakariz kaybettirdikleri kazandirdiklarindan fazlaysa kapiyi gosteririz demistim.Ligde benim umudum yok.Fb rahat sampiyon olur gibi.

O yuzden de sezon sonu Alper Durur gider zaten ki gitmeli de.Herseyi gectim finalin ilk ayaginda boyle fark yiyemezsin.

Ama kadromuzun kaliteli olduguna da asla katilmiyorum.Kisalarin hic birini ligdeki ilk 4 siradaki takimdan kimse alip ana rotasyonuna koymaz mesela.Prince aradigimiz oyuncu degildi.Sirf transfer yaptik demek icin yapilmis bir transfer.Azura ve Mccowan disinda elle tutulur topcusu yok takimin.

Eytli Isil,kafasi kesilmis tavuk gibi dolanan Pelin,hayalet Kamile,basketbolcu oldugundan supheli oldugum Pulvereyle falan olmayacagi da acik yani.

95-56 yenilmişiz, kadro farkı yüzümüze yüzüme vurmuş. adam hala gepmis burda Alper durur iyi hoca diyenler vardı diyip laf sokmaya çalışıyor aklınca. Siz mağlubiyetlere sevinen insanlarsınız, boş anticiliğiniz yuzunden çoğu insan hocaya sempati duydu burda, iğneyi hiç kendinize batırmayın. Allah size fırsat vermesin söyleyecek bir şeyim yok şahsen, asvel'e de tebrikler. bu seviye için baya iyi bir kadro kurulmuş. hak edilmiş bir şampiyonluk. haftaya Sinan erdemde iyi bir ortam olur diye heves ediyorduk kursağımızda kaldı, yanarım ona yanarım.
Pardon kanka Alper iyi hoca, Asvel'den daha çok para harcayıp daha kötü kadro kurduk onu da ben yaptım.

Alper durur için, deplasmanda 80-72 kaybettiğimiz fener maçı sonrası her yerde gönderilmeli Ekrem hoca gelmeli demiştim. Ekrem hoca Mersin yaptı biz Alper durur'u tuttuk, sonra Alper seri yaptı kazansa da burda kazandigi için mutsuz olan tipler vardı. ben bu tipleri görünce hocaya deli sempati duymaya başladım cidden. şu maç öncesi Asvel'den daha güçlüyüz yazanları görünce doğru safta olduğumu çok daha iyi anladım. siz mutlu oluyorsunuz mağlubiyetlere, meydan sizin tadını çıkarın. Alper durur'un şurda 1 aylık ömrü kalmadı zaten

Son düzenleme:
10 nın altında bir mağlubiyet avantaj demiştim ama hiç bir şey yapamadık ne savunma ne hücum. TAM BİR REZALET başka bir kelime bulamıyorum

95-56 yenilmişiz, kadro farkı yüzümüze yüzüme vurmuş. adam hala gepmis burda Alper durur iyi hoca diyenler vardı diyip laf sokmaya çalışıyor aklınca. Siz mağlubiyetlere sevinen insanlarsınız, boş anticiliğiniz yuzunden çoğu insan hocaya sempati duydu burda, iğneyi hiç kendinize batırmayın. Allah size fırsat vermesin söyleyecek bir şeyim yok şahsen, asvel'e de tebrikler. bu seviye için baya iyi bir kadro kurulmuş. hak edilmiş bir şampiyonluk. haftaya Sinan erdemde iyi bir ortam olur diye heves ediyorduk kursağımızda kaldı, yanarım ona yanarım.
Tüh ya asvel ilk kez bu kadar rahat maç kazanmış.
Ama Alper hocanız maşşallah çok iyi çalıştırmış.
Asvel yarı final'de az kalsın eleniyordu,bide bize bak adam ne kenarda ne analiz'de koca bi sıfır.
Takımın koç'u benim herhalde birader.
Adamlar dalga geçti ezdiler halla kadro farkı cart curt saçmalıyorsun. Alper durur'un azıcık onur ve gurur'u varsa istifa eder.
Bir insan hiç mi büyük ve hedef maç kazanmaz.
Oynatığı rezil oyun'da cabası.

Alper Durur kadar onu göreve getirenler ve ısrarla görevde tutanlar da sorumlu. Onlara niçin kimse tepki göstermiyor?

Aklı selim Galatasaray taraftarı yenilen farkı eleştirir,bu farkı kabullenmez fakat bunu gerçekler doğrultusunda yapmıyorsa samimi değildir.Senin takımına transfere gerek yok,ikna edemedik,ilgilendik ama deprem oldu gelmiyor gibi bahaneler öne sunarak transfer yapmayan,hedefimiz her alanda şampiyonluk diyerek futbol harici branşlara yeterli bütçeyi sunamayanlar mı suçlu yoksa,35 yaşındaki Prince-Pulvere-Putnina-Kamile-Pelin-Işıl gibi oyuncuların oldugu takım mı suçlu ?

Sen Alper Durur'u eleştirmektede,kızmaktada sonuna kadar haklısın.Nesibe Aydın karşısında bile saçma sapan oyunla kazanmaya çalışıyorsan koçu sonuna kadar eleştirirsin.

Ama yok kupanın 1 numaralı favorisiyiz,kadromuz daha iyi dersen ya basketbolu bilmiyorsun,ya da laf olsun diye konuşuyorsun.

Şu maç sonunda bile kavga edecek ne buluyor insanlar merak ediyorum. Asvel'den kadro olarak iyiyiz veya kötüyüz fark etmez, Eurocup finali oynayan iki takım arasında 40 sayılık bir fark olamaz. Şu skor rezalettir, rezaletin sorumlusu gitmelidir.

Şu maç sonunda bile kavga edecek ne buluyor insanlar merak ediyorum. Asvel'den kadro olarak iyiyiz veya kötüyüz fark etmez, Eurocup finali oynayan iki takım arasında 40 sayılık bir fark olamaz. Şu skor rezalettir, rezaletin sorumlusu gitmelidir.
Hocam bizde burda'ki alper durur sevicileri ve vasatsever'lere bunu anlatmaya çalışıyoruz ama en suçsuz kişi alper dururmuş.
Asvel bu yıl'ki en rahat maçı'nı çıkarmış,eze eze oynayarak hemde bide final maçın'da ama onun suçu yok tabi. İnsan bi analiz yapar bak adamlar bize nasıl çalışmış, final'e gelen bi takım böyle kötü oynayamaz.

Madem 40 sayı fark yiyecektik finalde ne işimiz vardi neden bize bu acıyı yaşattılar.Sene başında başkanımız demiyor muydu bütün kulvarlarda şampiyonluk hedefliyoruz kimse demedi mi başkana bu kadrolar ile şampiyon olamayız.Deli olmamak elde değil..

Buducnost benzetmesi yapıyordum fakat ötesinde sezon ortası 6-7 yeni transferle, salt veteran oyunculara para yedirilerek kurulmuş takım gibi kaldık sahada. Rus takımlarının yokluğu, statü üzerinden Euroleague'den rakip gelmemesi buraya kadar getirebildi.

Fenerbahçe'den farklı olarak idare etmek dönemsel başarıya götürmüyor bizi. Futbolda 2, basketbolda 4 Avrupa kupası bu sayede kazanıldı. Ya Galatasaray gibi, Galatasaray'ın karşılığı olan takımlarla doğrudan şampiyon oluyoruz ya da teker erken patlıyor; patlamazsa da kaybederken gerçekler yüze sert şekilde vuruyor. Tek aksi örnek kadın voleybolda 2011-2012'de Cev Cup'ta kaybedilen Yamamay finali. 80'lerden Galatasaray tribünü bestesi olan ''yenilsen de yensen de''nin hakkını vererek final kaybeden yegane takım oydu.

Şubeyi yakından takip edip sinir krizi geçiren arkadaşların düşüncelerini unutarak, kazanılan kupalara, dolayısıyla Kadın Takımı bölümündeki sabit başlıklara bir yenisi daha eklenir mi umuduyla geçtim ekran başına.

Takım savunması adına koca bir hayal kırıklığı ile geçti maç. Gerçi hücumda da bir şey yapmadık ki... Maçı kapatmamak için kendimle savaştım. Bir ivme yakalayıp rövanşta taraftar desteği ile bir şey yapabiliriz umuduyla. Takımı sezon boyunca sabırla takip edenlere büyük saygı duydum.