EuroCup Top 16/2. Hafta | Alba Berlin 95-62 Galatasaray Odeabank

Renfroe sezon başındaki kötü oyununa geri döndü bir takımın en kısası ve en uzunu çok kötü oynarsa sezon başından beri koçsuz oynarsa taktiksiz disiplinsiz oynarsa en fazla bu olur beyler bu sezon çöpe gitti seneyede Eurocuptayız bi 10 sene daha EL gidemeyiz

Ataman ın başını yiyenlere kızmak lazım Topsakal kim ki?Ultraslan istedi ve gitti Ataman.6 kusur m dolarlık takımla eurocup ı aldık Atamanla.4 kusur m luk takımla neredeyse küme düşeceğiz.

yeri geldi ergin atamanı eleştirdim fakat ergin atamandan sonra erman kunter ile çalışmak attan inip eşşeğe binmek gibi birsey demiştim şimdi saha da olan oyuncu toplugunu ve ne oynadıklarını görünce aslinda eşşeğe hakaret etmişim. bu kadar kısa sürede bir şube nasıl sabote edilip dibe çekilir bundan daha güzel bir örnek olamaz.hepsinin tek tek kulaklarını çınlatmaya gerek yok topunun allah cezasını versin.

Bu takıma Obradavic de gelse popovic de gelse messina da gelse hiçbirşey olmaz bu oyuncularla ...kaptanın göksenin olması hiç içime sinmemişti çünkü kaptanlık meziyeti yok adamda.. takımı ateşleyecek bir oyuncu yok lider yok...Dursun Özbek ne yapıyor ne düşünüyordur acaba biz şuanda 33 sayı fark yerken kafayı yiyecem

Bu bölümü atlayamıyor muyuz? Direkt önümüzdeki sezon başına gidelim. Mantalitenin ve özellikle kadronun baştan aşağı değişmesi lazım zira.

Adamlar bizle dalga geçiyor resmen vay benim Galatasaray vay bir dönemler basketbolda yenilmez CSKA'yı yenen 6 kişi ile Feneri yenen Olympiakosu en formda olduğu sene deviren Euroleague TOP 8 de bariz hakem hataları olmasa belki Barcelonayı eleyecek Avrupa fatihi Galatasarayımın haline bak en büyük başarısı Euroleague'e katılmak olan Alba Berlin gibi bir takım karşısında dalga konusu haline geliyor ama beyler üzülmesi gereken kimse üzülmüyor bu skorlar kimsenin umrunda değil ne yönetimin ne oyuncuların sadece taraftarın umrunda olan taraftara oluyor sadece taraftarlar üzülüyor çoğu yöneticinin bu maçtan haber yoktur bile 33 sayı yazıklar olsun YAZIKLAR OLSUN YAZIKLAR OLSUN !

Hayatımda izlediğim en rezil ve en kötü basketboldu . Hopson dışında 1 tane oyuncuyu takımda tutmam . Bu kadar kötü ve bu kadar disiplinsiz olmayı Nasıl beceriyorlar . Summers koşmadan oynadı , Hardy yokları oynadı . Renfroe takımının 33 sayı fark yediği maçtan sonra gelip röpörtaj verebiliyorsa gerçekten çok cesur bir oyuncudur. Bu kadar rezil olmayı herkes kabul edemez bence profesyonellik filan değildir bu .

Vay Recep Şen hocam vay... 2 maçtır bakıyorum her rezil hücumda savunmada elleri açıp bu nasıl iş diyorsun :) Anlatsana biraz bu kadroyu nasıl kurdunuz? Erman Kunter , bu Henry Walker bana ilaç olur dediğinde koça dönüp ne söyledin? Veya bir şey söyledin mi? İnşallah Oktay hoca seninle devam etmez. Yazıklar olsun Recep Şen...

Edit: Emir ilk yarı iyi gibiydi hayret dünyanın sonu geldi herhalde dedim. İkinci yarı kendine geldi sağolsun. 700 bin dolar alıp bu performansı veren başka oyuncu yok. Ataman'a laf etsek topa tutuluruz ama :) ...
Daha önce de söylediğim gibi kim gelirse gelsin A'dan Z'ye bütün teknik, idari kadro değişmeli demiştim ve hala öyle düşünüyorum. Eğer Mahmuti'nin elinde sıfırdan teknik kadro kurma imkanı varsa eğer hiçbiri ile devam etmesin.

LbdByG.png

Oktay Mahmudi'nin işi zor. Takımın bir de disiplin sorunu var. Emir'in geldiğinden beri doğru dürüst bir katkısı yok takıma ama disiplin problemi olduğu gayet açık. Bu saatten sonra adam olur mu, çok zor.

Hayatımda izlediğim en rezil ve en kötü basketboldu . Hopson dışında 1 tane oyuncuyu takımda tutmam . Bu kadar kötü ve bu kadar disiplinsiz olmayı Nasıl beceriyorlar . Summers koşmadan oynadı , Hardy yokları oynadı . Renfroe takımının 33 sayı fark yediği maçtan sonra gelip röpörtaj verebiliyorsa gerçekten çok cesur bir oyuncudur. Bu kadar rezil olmayı herkes kabul edemez bence profesyonellik filan değildir bu .

Kenarda Obradoviç yada Jasikevicius gibi bir hocaları olsa, böyle oynadıklarında herkesin gözü önünde fırça yiyeceklerini bilseler emin olun böyle oynamayı cesaret bile edemezler. Koyunun olmadığı yerde keçiler Abdurrahman Çelebi hesabı takılıyorlar işte.