Euroleague Fantasy Challenge 2010-2011

Arkadaşlar yeni bir oyunla daha karşı karşıyayız. Henüz birincilik elde edemesem de yine iddialı giriyorum sezona.

Kadrolar falan açıklandı ama elemeler sonunda elenecekler de var. Ligin başlamasına da 11 gün var.

Kayıt olduktan sonra kadronuzu rastgele seçebilirsiniz. Değiştirebiliyorsunuz o vakta kadar.

Ligimizin adı: GSBasket.Org
Şifresi: gsbasket2010

Ben KNYS BK takımı ile lige katıldım.

Ligi bulmak için Private Leagues kısmında Join diyeceksiniz. Karşınıza gelen ekranda ligler alfabetik şekilde sıralanmıştır. Örneğin ligimiz;

Galatasaray-Hırvatistan

bu aralıktadır. Çünkü GSBasket.Org alfabetik olarak bu iki kelimenin arasındadır :)

Katılanlar belirtsin buradan.

Re: Fantasy Challenge 2010-2011

Vuhuuu işte bu ya :) Hedef şimdilik ilk 10.. İlk 3 e ödül falan yok mu ya :)

Bu arada aralık,

GSBASKET.ORG-MARTYNAİTİS

diye değişmiş..

Takım adı:veyba

Takımım akin_eren.
Bu sene takip edip iddialı olmaya karar verdim , takımımda 2 çok önemli skorer barındırıyorum..:)

Kerem Seçer' Alıntı:
Arkadaşlar yeni bir oyunla daha karşı karşıyayız. Henüz birincilik elde edemesem de yine iddialı giriyorum sezona.

Kadrolar falan açıklandı ama elemeler sonunda elenecekler de var. Ligin başlamasına da 11 gün var.

Kayıt olduktan sonra kadronuzu rastgele seçebilirsiniz. Değiştirebiliyorsunuz o vakta kadar.

Ligimizin adı: GSBasket.Org
Şifresi: gsbasket2010

Ben KNYS BK takımı ile lige katıldım.

Ligi bulmak için Private Leagues kısmında Join diyeceksiniz. Karşınıza gelen ekranda ligler alfabetik şekilde sıralanmıştır. Örneğin ligimiz;

Galatasaray-Hırvatistan

bu aralıktadır. Çünkü GSBasket.Org alfabetik olarak bu iki kelimenin arasındadır :)

Katılanlar belirtsin buradan.

iyi güzelde nerden hangi sayfadan oynuyoruz bunu ya :D yeni sayilirim ben :D ilk defa katilcam :D

Hücum yeleğimi giydim, kaskımı taktım.
Çok fena geliyorum bu sefer..
Amaç Kerem'i geçmek.. O 25. olursa ben 24. olursam kazandım sayarım.

Ben de Arda abiyi geçeyim diye oynuyordum seni de aldım abi karşıya :)

Kerem Seçer' Alıntı:
Ben de Arda abiyi geçeyim diye oynuyordum seni de aldım abi karşıya :)

Arda Başkan zaten hazırlıklara başlamıştır.. Sen onu geç, ben seni geçeyim.. Dolaylı yoldan onu da geçmiş olaıym böylece : ))