EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Bayca Beycigim eline gecsem beni de parcalarsin sen :) Bayca Beycigim insan nasil kiyar bana, benim gibi tatli benim gibi neseli birine kiyilir mi :)

Ozlemisim yazilarini Bayca Bey, sanirim pazarlama icin direksiyon salliyorsun, Allah yardimcin olsun guzel insan.

Ben de öğlen farkettim çift maç haftasını. 3 değişiklik yaptım, şimdilik isabetli gibi duruyor çünkü çıkardığım 2 oyuncu rezilleri oynarken aldığım 2 oyuncu toplamda 28 getirmiş.

Ben de iyi gittiğim sezonda 20.haftadan sonra aldığım kötü puanlarla havlu attım artık oyuna bugün de zaten yine kötüydü.Derrick Williams -1 ile kapattı canı sağolsun bilerek çıkarmadım kendisini batıracaksa o batırsın diye.Bu senelik bitti benim için oyun yine kurarım kadromu ama öylesine sevdiğim isimleri alarak falan kurucam.Umarım seneye eski formatına dönmüş bir Euroleague Fantasy görürüz.Kalan arkadaşlara başarılar

Ben de iyi gittiğim sezonda 20.haftadan sonra aldığım kötü puanlarla havlu attım artık oyuna bugün de zaten yine kötüydü.Derrick Williams -1 ile kapattı canı sağolsun bilerek çıkarmadım kendisini batıracaksa o batırsın diye.Bu senelik bitti benim için oyun yine kurarım kadromu ama öylesine sevdiğim isimleri alarak falan kurucam.Umarım seneye eski formatına dönmüş bir Euroleague Fantasy görürüz.Kalan arkadaşlara başarılar

Sanırım en doğrusu da bu. Yani takımları artık sevdiğimiz ya da süpriz getirebilecek oyunculara göre kurmak. nasılsa öndekilere yetişme şansı çok çok azaldı. Seneye görüşürüz Mehmet Yılmaz. Bu sene senden beklediğimin bir tık altında kaldın. Ama Yine de her zaman bir Mehmet Yılmaz şansı mevcuttur;)

Haftan
Mitingle karistirdin herhalde ahahahahaha :)

• OFFICIAL EUROLEAGUE TEAM JERSEY (WINNER'S CHOICE)
  • EUROLEAGUE OFFICIAL SPALDING BASKETBALL
  • A VOUCHER FOR 400 EUR TO SPEND ON TURKISH AIRLINES AIRFARE
Gayet kafi degil mi Bayram Bey :)
Haftanın birincisine bir sonraki sene için Euroleague tv aboneliği veriyorlar bu ödülleri tüm sezonda 2. 3. olanlara falan veriyorlar

Mehmet Yılmaz beyle eşleşmişiz bu hafta son 10 liginde. Bi ara 170 e 120 falan öndeydi sanırım, bu hafta da bittik eyvah diyordum. Son 2 kurşunum kalmıştı James-Tavares. Onlar sağolsun geceye damga vurarak 60 puan getirdi de kazanabildim. Öte yandan Mickey sakatlıktan döndü diye haftalardır 20+ yapan Malcolm Thomas’ı aldım vasatı aşamadı, Mickey 27 yaptı. Clyburn yine sıtmaya razı etti. Alternatifi de yok o bölgede lanet olsun.
Gsbasket liginde 0.5 puan ile kaybetmişim rakibime😄 Shved’i kaptan seçme ısrarım kaç haftadır yakıyor beni.

BU hafta çift maç haftasını unuttum demiştim, o yüzden hiç değişiklik yapamamıştım. Buna rağmen 3 ligde de galibiyet almışım . Mike James sayesinde tabiki. 2 takımımda da kaptandı. Harika bir sezon geçiriyor. Kemal Çelik bey Mike James'e daha önce biraz dokundurmuştu. PIR'Ler çoğu şeyi yansıtmıyor diyerek ama bence bu sene gerçekten de çok iyi oynuyor Mike james hem asist hem de ribaunt sayılarında da katkı veriyor. Yalnız tabi çok şut kaçırdığı oluyor. Ama Shved'de öyle. Bence Shved le birlikte Avrupa'nın en formda iki skorerinden biri Mike James. Real maçını da kazanamamaları talihsizlik olmuş. Ancak yine de Madrid'de hem de Gudaitis olmadan bu kadar iyi olmalarını kimse beklemiyordu.