EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

yarın Euroleague playoff maçları başlıyor. Takımlarınızı kurmayı unutmayın. Playoff'a kalamayan oyuncuları çıkartın. James ve Shved gibi mesela. Onlardan iyi bütçe kalıyor ama artık her oyuncuya para yeter. Kaptan seçimi de önemli olacak. Kimin ön plana çıkacağı belli olmaz. Tabi Normal sezon kadar zevk kalmadı ama devam edicez oynamaya.

Kalinic kötü başlayınca sövdüm Playoff modunu açmamış diye, sonradan açtı.
De Colo yine sabır sınamaya devam ediyor. Sezon sonu Madrid’le anlaştı deniyordu.

Maçları izleyemedim dün dışardaydım. Ama Davies, Vesely, Sloukas epey az getirdiler. Playofflar da tam bir savunma savaşı oluyor. Fazla PIR göremiyoruz malesef.

Vesely’nin avelliği tuttu her zaman ki gibi. Kısa sürede zaten 2 ledi kenara geldi ergen hareketleri vardı Obraya karşı bile.
Maç çok kısır ve zevksiz gidiyordu, Fener de zorlanıyordu baya, Zalgiris de iyi savunmayla kitlemişti ama ikinci yarı alıp gittiler. Kışın da yazdığım gibi Zalgiris’in nefesi yetmez kimseye, tavanı belli. Davies’e de doğal olarak önlem almışlar, o da inat edip saçmalayınca varlık gösteremedi pek. İşin özü böyle.

Efes’li oyuncuları elimle koymuş gibi seçmişim. Dört tane diye biraz tedirgin oldum ama dördü de çift hanelere çıktı. Micic 30 yaptı, Larkin biraz hayal kırıklığı oldu son dakikalarda özellikle çok boş kaçırdı.
120 ye geldim ilk 6 ya girmişim Tavares hariç üstelik.

Hafta birincisi olmuşum gsbaskette. Diğer 2 bin küsurlu katıldığım iki ligde de aynı şekilde birinci.
Larkin 3 e düşmese daha iyi olacaktı diyicem de zaten birinci olduğumu hatırladım.

Tebrikler Muhammed.Kadronu epey iyi kurmuşsun. Aynen devam. Maçlar devam ediyor bugun kadrolarınızı kurmayı unutmayın devam edenler. PIR'ler yerlerde sürünüyor. Playofflar zor geçiyor baya.

Son düzenleme:
Hahahah Calathes’den falan çıkmıştım bile isteye böyle baya hissediyorum bazen. Seçimlerim, değişikliklerim isabetli oluyor oldukça.
Malesef bugün kadro kurmayı unuttum, özellikle De Colo’nun hala kadromda olması kötü oldu.

Oyunu bırakmadım ama kötü şansta beni bırakmadı

İlk hafta kadromda olan Porier 14 pr getirmişti 2. Maçta çıkardım 32 getirdi.Madem 32 getirecekti neden kadromdayken getirmedi de çıkarınca getirdi.

Calathes ilk hafta kaptanımdı ilk hafta 5 getirdi,sabrettim 2. Haftada kaptan olarak tuttum kadromda sonuç 1 pr.

Bu iki örnekle herşeyi anlatabildim sanırım.

Oyunu bırakmadım ama kötü şansta beni bırakmadı

İlk hafta kadromda olan Porier 14 pr getirmişti 2. Maçta çıkardım 32 getirdi.Madem 32 getirecekti neden kadromdayken getirmedi de çıkarınca getirdi.

Calathes ilk hafta kaptanımdı ilk hafta 5 getirdi,sabrettim 2. Haftada kaptan olarak tuttum kadromda sonuç 1 pr.

Bu iki örnekle herşeyi anlatabildim sanırım.

Bayram kardeşim kötü şansın geri dönmüş anlaşılan . Sana olan aslında hepimize oluyor zaman zaman. Zaten şurda 2-3 maç kaldı finale.