Euroleague Fantasy Challenge 2022-2023

Gsbasket liginde haftanın birincisi olmuşum ama olmaz olsun böyle birincilik,h2h de lig sonuncusuyla oynadım o yüzden böyle yüksek pr yaptım,üst sıralardan birileriyle oynarken neredeydi bu talih ?

Gelecek hafta Muhammed beyle oynuyoruz,bizim derbimiz : )

Dün geceden değişiklikleri yapmıştım ama Vezenkov'un sarı işareti var,riske değmez,yeniden kuracağım takımı.Muhammed beyle yapacağımız maçın sonucunu çok merak ediyorum,umarım kazanan 1 puan farkla kazanır 😀

Beklendiği üzere kafa kafaya gitti maç :D Rubit, Bobua, Evans, Lessort ile muhteşem giriş yapmışım ama Mirotic denen hıyar vasatı aşamamış. Zalgiris de önde olduğu maçı verip, formda Dunston da eksi getirince mağlubiyet kaçınılmaz olmuş. Ya kaptanı doğru seçiyorum ya koçu. Bu hafta Lessort kaptandı ama koçtan gol yemişiz doğal olarak. Tebrikler Bayram Bey :)

Beklendiği üzere kafa kafaya gitti maç :D Rubit, Bobua, Evans, Lessort ile muhteşem giriş yapmışım ama Mirotic denen hıyar vasatı aşamamış. Zalgiris de önde olduğu maçı verip, formda Dunston da eksi getirince mağlubiyet kaçınılmaz olmuş. Ya kaptanı doğru seçiyorum ya koçu. Bu hafta Lessort kaptandı ama koçtan gol yemişiz doğal olarak. Tebrikler Bayram Bey :)
Teşekkür ederim.
Aslında Zalgiris kazansa maçı sen kazanacaktın,o maç belirleyici oldu.
Vezenkov'u çıkarınca bol kredim olduğu için M.James'i alayım dedim - 2 getirince yedeklerden B.Lazic'i aldım yerine en azından 1 pr yapsa kâr dır dedim,o da 25 dakika oynayıp 0 sayı 0 ribaunt 0 asist ile - 4 getirdi.

Ben epey değişiklik yaptım yine ana hatlarda radikal olarak. 5 oyuncumun 8'i farklı takımdan. Güzel bir mozaik oldu renk olarak. Bakalım sonuç olarak da güzel olacak mı... Son haftalarda kendime nispeten güzel puanlar yakalıyorum.

202 puan ile rekorumu kırdım. Liglerde birinci olmuşum. Dünya genelinde de 141.olmuşum ama Evans sakatlanmasa rahat ilk 50 yaparmışım çünkü 220-230 arası puanlar var ilk sıralarda.
Haftalardır ufaktan ufaktan gelen ayak seslerim + ufak şanssızlıklarım bu hafta kırılınca-Evans'ı saymazsak- ortaya böyle güzel bir patlama çıktı nihayet.
Oyuncularımı çok farklı takımlardan oluşturdum son haftalarda. 10 oyuncunun 8 tanesi farklı takımdan.
Ne diyelim, inşallah devamını getiririz bu formun.

Tebrikler Muhammed 202 çok iyi puan

Ben bu hafta 88 puan yaptım ve yinede h2h'de kazandım,çünkü rakibim ( Bayça Oral ) 33 puanda kalmış,oyunu bırakmışta değil,çok enteresan yani,Dubljevic'i kaptan yapmış - 5 ( - 10 ) gelmiş

* Gelecek hafta çift maç haftasıymış

K.Evans yerine P.Henry'yi aldım 0 sayıyla oynamış,Baskonia'da sayı atamayan tek isim,3 pr yaptı

Sloukas kaptanımdı 9 pr yapabilmiş

Neyse ki Zalgiris'in koçunu almıştım 10 pr geldi

Rakibim 86 - 50 önde,bakalım ne olur ikinci gün maçlarında

127 - 117 kaybettim,kaptan olarak Lessort'ı seçtim 14 pr yaptı,Mirotic'i seçseydim kazanacaktım.Sloukas iki haftadır kadromda az önce baktım adam bu sezon ilk kez tek haneli pr yapmış,o da bu hafta.

Mirotic'i,Sloukas'ı ve P.Henry'yi çıkardım az önce 😠