Euroleague Women 14. Hafta | ESBVA LM 76-62 Galatasaray

Euroleague Women'da 14. Hafta!

ESBVA LM -
Galatasaray

Tarih: 31 Ocak Çarşamba
Saat: 22:15
Salon: Palacium Arena
Yayın: https://youtu.be/l8f86EnjYbI

Sarayın Sultanları, Euroleague Women A Grubu'nda son maçına ESBVA LM deplasmanında çıkıyor. Ekibimiz son hafta öncesi oynadıgı 13 karşılaşmada 6 galibiyet, 7 mağlubiyetle 5. sırada yer alıyor. Ekibimizin gruptan çıkması için tek bir ihtimal var, son haftada ESBVA LM'yi deplasmanda mağlup etmemizin yanı sıra Castors Braine'ın kendi sahasında USK Praha'yı, Bourges Basket'inde deplasmanda Uniqa Sopron'u mağlup etmesi gerekiyor.

Antrenörlüğünü Frederic Dusart'ın yaptığı ESBVA LM, Euroleague Women A Grubu'nda oynadığı 13 karşılaşmada 4 galibiyet, 9 mağlubiyetle 6. sırada bulunuyor. ESBVA LM'de Virginie Bremont, Johannah Leedham, Nevena Jovanovic, Johanne Gomis, Mame Marie Diop, Marielle Amant ve Pauline Nsimbo ön plana çıkan oyuncular.

ESBVA LM'nin Euroleague Women karşılaşmaları:

1. Hafta | ESBVA LM 65-60 CCC Polkowice
2. Hafta | Dynamo Kursk 83-68 ESBVA LM
3. Hafta | ESBVA LM 81-71 Castors Braine
4. Hafta | ESBVA LM 73-83 Uniqa Sopron
5. Hafta | USK Praha 88-51 ESBVA LM
6. Hafta | ESBVA LM 64-55 Bourges Basket
7. Hafta | Galatasaray 69-64 ESBVA LM
8. Hafta | CCC Polkowice 61-69 ESBVA LM
9. Hafta | ESBVA LM 57-63 Dynamo Kursk
10. Hafta | Castors Braine 77-61 ESBVA LM
11. Hafta | Uniqa Sopron 82-56 ESBVA LM
12. Hafta | ESBVA LM 59-72 USK Praha
13. Hafta | Bourges Basket 64-60 ESBVA LM

Sarayın Sultanları'na ESBVA LM deplasmanında başarılar diliyorum...

Son düzenleme:
Uniqa Sopron sahasında Bourges Basket'i 57-50 mağlup etti, bu sonuçla Euroleague Women'da devam etme ihtimalimiz kalmadı... Rahatlıkla ikinci bitirmemiz gereken grupta EuroCup Women'a düşmeyi başaran Marina Maljkovic'i tebrik ediyorum!

Işıl'ın double doubleından başka hiç bir güzelliği olmayan maç. Gölge savunmaısnı geçtim Quıgley şut sokamayınca da hiç çekilmiyor.

p6zonJ.png