Final 5. Maç | Fenerbahçe Ülker 71 - 72 Galatasaray CC

helal olsun aslanlara onlar inandı sıra bizde abdi ipekçide fenerlileri parkelere gömmek üzre :) ah oğuz o son bastığın smaci heryerinden getirecegiz sana sözzz :)

ne diyeceğimi bilmiyorum helal olsun aslanlarımıza
bu arada arkadaşlar ntvspor resmi int sitesine bakarmsınız şampion fenerbahçe diyo sazanlar adiler

Spormax yorumcuları biz öndeyken nasıl da sessizdi? rakip öne geçince tekrar canlandılar zaten fener uyanınca şöyle böyle oluyor diye, hepsine kapak olsun utanmaz herifler!

O bir daha serinin geri dönmeyeceğini ve Abdi İpekçi'ye gelmeyeceklerini sanan Oğuz Savaş,Emir Preldzic ve basketbol özürlüsü Kaya Peker şimdi siz düşünün!!Elimde kredi kartı bekliyorum,ne zaman çıkar bu biletler?

Bu takım kolay kolay pes etmeyeceğini, son maça son topa kadar savaşacağını bir kez daha gösterdi.Andricin balyoz smaçı harikaydı Ukic resmen kaçtı oralardan !! Helal olsun size bee aslanlarım !

Daha da kalan maçları izlemem.
Maçı izleyen taraftarlarımızın da o son 1 dakikada yaşadıkları,tarifsiz olmalı.Hop oturup hop kalktılar. :)

Hepsİnİn anlarindan ÖpÜyorum aslan parÇasi deĞİl bunlar aslanin ta kendİsİ
her Şeye raĞmen ayaktalar Şİmdİ cuma gÜnÜ gelsİnler ateŞ'ten nasil Çikacaklar..!!

aklınızdan çıkarmayın türkiye dir galatasaray adam gibi yönetilen tek maç alın işte size galibiyet selam olsun fb li yorumculara bizi figüran ilan edenlere..