Forum Üyeleri Hakkında Merak Edilenler

Semih TİYANŞAN' Alıntı:
[quote="Burak Barut":3isop4bf]Beni sevmeyen kişiler kimler çok merak ediyorum ?

ilk bu siteye kayıt oldum:):)bi mesaj yazıyım dedim geçen sene yazdım bişiler bekledim cevap gelcek mi yazıma acaba diye heyecanlı heyecanlı Burak Baruttan cevap geldi olumsuz olumsuz doldurmuş bişiler:D
Sonra başka bi yerde bi daha yazdım başka bi topiçte Burak Barut yine bize sallamış:D:D:D Doğruya doğru acayip kıl oldum adama.Ne muhalefet adam dedim.1 ayım yaklaşık adama tav olmakla geçti:D Sonra fikirleri hep mantıklı geldi bana yeri geldi acayip güldürdü beni.Kanım ısındı valla:Duan forumda sevdğim kişilerden birisidir:D[/quote:3isop4bf]

Burak,
Semih'ten okuduğumuz şu sözleri hatırlıyor musun ? =)
Ne kıymetli Msn'in varmış bee. =D

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Semih TİYANŞAN":k8wve939]

ilk bu siteye kayıt oldum:):)bi mesaj yazıyım dedim geçen sene yazdım bişiler bekledim cevap gelcek mi yazıma acaba diye heyecanlı heyecanlı Burak Baruttan cevap geldi olumsuz olumsuz doldurmuş bişiler:D
Sonra başka bi yerde bi daha yazdım başka bi topiçte Burak Barut yine bize sallamış:D:D:D Doğruya doğru acayip kıl oldum adama.Ne muhalefet adam dedim.1 ayım yaklaşık adama tav olmakla geçti:D Sonra fikirleri hep mantıklı geldi bana yeri geldi acayip güldürdü beni.Kanım ısındı valla:Duan forumda sevdğim kişilerden birisidir:D

karşıyakayı değil göztepeyi seven birisiyim:p[/quote:k8wve939]
Hayata pozitif bakman bi kenara şu söz zaten beni bitirdi:D

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mehmet Yıldırım":1opgccns]Herkes sormuş benim başım kelmi :)
Beni kimler seviyor yada sevmiyor ? :)

Zorro seni seviyor ==)[/quote:1opgccns]
Zorro gönül adamıdır, herkesi sever :)

Mithat hariç :p

Semih'in bahsettiği yazıyı buldum, Paf takım muhabbetiymiş.
Paf takımımızdan iyi oyuncular gelmiyor demiş, bende geliyor demişim =)
Tugay o dediğini hatırlayamadım kardeşim :)
Merak ediyorum, bu forumda Sami Yen'de maç izlemek üzere en çok bilet parası veren kimdir =)

Elimden geldiğince Ali Sami Yen´e giderim ama bileti alırken hiç para isteyen olmadı bugüne dek. Yoksa bilet alırken para veren de mi var?

Burak Barut' Alıntı:
Semih'in bahsettiği yazıyı buldum, Paf takım muhabbetiymiş.
Paf takımımızdan iyi oyuncular gelmiyor demiş, bende geliyor demişim =)
Tugay o dediğini hatırlayamadım kardeşim :)
Merak ediyorum, bu forumda Sami Yen'de maç izlemek üzere en çok bilet parası veren kimdir =)
Aynen aynen şimdi bende hatırladım yazıyı hatırlamıyorum tam olarakta konuyu hatırladım.Ama yalan mı birader geçen seneki takımdan harbiden bi tane topçu çıkmadı çıkmıcakta bence:Dburda da polemiğe girmeyelim:D

Burak Barut' Alıntı:

Biletix'e pek para verdiğim söylenemez ama karaborsaya verdim parayla bi tribün yaptırırdık ( abarttım biraz :) ) .Allahtan bu sene kombineye terfi ettik :)

S.Nilay Kızılok' Alıntı:
Merak ediyorum forumda benim gibi facebook`dan sikilip kapatan var mi. =)
Nilay Abla ben ''Sizi kim silmiş öğrenmek istermisiniz?, resminizi kim çalmış öğrenmek istermisiniz?'' vb. sitelerden oldukça sıkılmış durumdayım.Nasıl insanlarımız buna kanar diye hayretler içindeyim.Bir tanesi 900.000 olmuş bile.Sırf bu yüzden kapatmayı planlıyorum.Bu arada Onur Balcı abimde bir tanesine üye teessüflerimi iletiyorum:):)

Kesin birisi göndermiştir, ben de kabul etmişimdir. Yoksa aramam böyle grupları. :p

Facebook'ta bulunmamın bazı gerekçeleri var. Yoksa çoğu şeyden ben de sıkılmış durumdayım.