Forumdaki Değişim & Şikayetler & Öneriler

Sadece siz değil, çokça yaşayanları gördüm ben zaten burada. Dün gece durduk yere küfürler, hakaretler edilen arkadaş, yanlış görmediysem küfürlü bir cevap vermemişti. Fakat o da ceza almış...

Basketbol ve voleybol maçları için passolig gerekiyor mu?Yoksa gecen seneleede oldugu gibi gişeden bilet alıp girebilir miyiz? 5 ve 15 yaş çocuklar için bir sıkıntı olur mu? Test,Aşı yaş sınırı vs..

Sayın yöneticiler daha öncede dedim,bu forumda keşke insanların birbirini kalıcı engelleme özelliği aktif edilse.

Forumda 2 arkadaş var,kendilerine gelince sabahtan akşama kadar her şeyi yazıyorlar,biz 1 cümle etsek garip haller içerisine giriyorlar.Ondan sonra neden bu forumda kimse kalmıyor,eskiler nereye gidiyor deniliyor.Kim kalacak ? Niye kalsın ?

O iki arkadasin kim olduklarini soylerseniz sizle tekrar tartisma icerisine gireceklerini sanmiyorum.Engellemeye varmadan bu sekilde cozebilirsiniz.Gorur ama cevap vermez,tartismalarin onune gecmis olursunuz boylece 👍 Sonucta kimse istemedigi biriyle tartismak veya konusmak zorunda degil,can da atmiyor zaten insanlar bunun icin.

O iki arkadasin kim olduklarini soylerseniz sizle tekrar tartisma icerisine gireceklerini sanmiyorum.Engellemeye varmadan bu sekilde cozebilirsiniz.Gorur ama cevap vermez,tartismalarin onune gecmis olursunuz boylece 👍 Sonucta kimse istemedigi biriyle tartismak veya konusmak zorunda degil,can da atmiyor zaten insanlar bunun icin.

Admin değilsin ama cevap verme gereğinde bulunuyorsun.Bunada mı karışıyorsun ? Bir insanları salın yahu,adminlere sesleniyorum ona bile laf yapacağım diye uğraşıyorsun.

Forum yonetiminden rica ediyorum.Kendi kendime bir terbiyesizlik yapip forumdan atilmak istemiyorum.Uyeligimi iptal etmenizi istiyorum.Herhangi bir uyelik silme secenegi goremedigim icin buraya yazma geregi duydum.
Hemen uyeligimin sonlandirilmasini istiyorum.