Forumun Özlenenleri..

Mesaj ileti raporları gelmeye devam ediyor...

Herkesin dilinde "eskiden bir aile havası vardı" cümlesi var ama bu cümlenin vücut bulmuş halini görmedik diyordur yeni üyelerimiz. Biz kenetlendikçe büyüyen bir aileydik, değil mi?

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar Mola başlığını takip edenleri özledik.

Facebook değil de Twitter hayatımıza girdiğinden beri sitenin aktif kullanımı aşırı derecede düştü. Bunu zamanında dile getirdim. Kime söylediğimi net hatırlamıyorum ama ufak çaplı bir sitemde bulunmuştum. Aldığım yanıtlar benim de twitter'a yönelmem doğrultusundaydı ama ben sadece site için değil sosyal olarak da pek ihtiyaç duymadım. O yüzden herhangi bir hesabım olmadı ve forumu asla bırakmadım. Her gün aksatmadan uğradım. Tabi yazmadım daha doğrusu yazamadım eski havayı bulamadığımdan.

Şu an nereyi kazandığını hatırlamıyorum ama çok iyi bir yerdi ve derslerine daha ağırlık verebilmek için yazmayacağını söylemişti.. Adam çalışıyordu tahmin oyunu vardı o zamanlar Alperen'in yönettiği..

Turgut, başlıkta son yazan olarak adını görünce dedim, hiç sesi çıkmıyordu bu gencin. : )

Forumda aktif olduğun dönemde lisedeydin, eğitim hayatına devam ediyor musun, ne yapıyorsun?

Turgut, başlıkta son yazan olarak adını görünce dedim, hiç sesi çıkmıyordu bu gencin. : )

Forumda aktif olduğun dönemde lisedeydin, eğitim hayatına devam ediyor musun, ne yapıyorsun?
Onur abi selam.
Evet o dönem liseye yeni başlamıştım.Liseyi bitirdik şimdi Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde devam ediyorum.

Courtney Sims ve Luke jackson'ı özledim. Eski hoşlanılan kız misaliydi bi zamanlar forumda bu 2 oyuncu. Hani okulda bi kızı kesersin ya ; en ufak hareketleri bile gözünden kaçmaz. Sims ve Jackson da öyleydi bizim için. Her gün istatistiklerini , videolarını paylaşırdık biz de bu 2 oyuncunun. O zamanlar meşhur bir ''3 numara sorunu''muz vardı. Gerçi yıl oldu 2013 ve hala var.

Mesaj ileti raporları gelmeye devam ediyor...

Herkesin dilinde "eskiden bir aile havası vardı" cümlesi var ama bu cümlenin vücut bulmuş halini görmedik diyordur yeni üyelerimiz. Biz kenetlendikçe büyüyen bir aileydik, değil mi?

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar Mola başlığını takip edenleri özledik.

Çok uzun zaman sonra yazıyorum..
"Mola" yı geri isteyenleri toplamaya geldim..
Bundan böyle her akşam forumda olacağım mutlaka.
Eskisi gibi aktif olamadığım günlerin acısını cıkaracağım..

Bırakma kararı aldığı için dillendirilmese de fikirleriyle, özellikle Mola bölümüne kattığı hava ile özlenenlerden birisi dönmüş, hoş geldin Evren.