Galatasaray | 11 Haziran 2022 Seçimli Genel Kurulu

Yeni başkanımız kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Ne açığı olacak, açığı bile olsa bugüne kadar hangi başkan açığından dolayı yaptırım görmüş? İki gün önce Erden kurtarıcıydı şimdi o bile tukaka olmuş. Adam 1 milyar lira koydu ortaya sırf 100 milyonluk sponsor bulduk lafı havada kalmasın diye

daha dün konuştuk, paranla rezil olacağın yerde kim niye sponsor olsun bu kulübe. 3 gün önce seçim ertelendi burak elmas hile yapıyor diyorlardı şimdi ertelenen seçimde Dursun Özbek aday oluyor kimseden tık yok:)
ERDEN TİMUR tu kaka yapilmiyor.

Erden Timur Asolan Galatasaray diyip ,günlerce Point Otele gidip Dursun Beye başkan ol diye baskı kurup ,Dursun Baskanda Baris Nanenin cikar amacli konusmasini kesip Otelden kovmus bizim oralarda Sebinkarahisarda HAS ETMİS derler Dursun Baskan Has Etmis .

Erden Bey deseki Basketbol geriledi ,Baskan senle konustugumuz sözleri tutmadin ozaman Bas Tacı idi fark burda

ERDEN TİMUR tu kaka yapilmiyor.

Erden Timur Asolan Galatasaray diyip ,günlerce Point Otele gidip Dursun Beye başkan ol diye baskı kurup ,Baris Nanenin cikar amacli konusmasini kesip Otelden kovmus bizim oralarda Sebinkarahisarda HAS ETMİS derler Dursun Baskan Has Etmis .

Erden Bey deseki Basketbol geriledi ,Baskan senle konustugumuz sözleri tutmadin ozaman Bas Tacı idi fark burda

birilerinin baş tacı olmasına gerek yok. Yıllar sonra bu adamlar bu şubeye el verdi menfaatsiz şekilde. Niye aday olduğu belli olmayan, ne söylese ertesi gün aksini söyleyen birinden korkup seçim listesini buna göre dizayn edersen tepki görürsün çok basit.

Bugün olduğu gibi olan olduktan sonra herkes konuşur. Barış Nane’nin ne çıkarı olacak bu arada onu da anlamadım ya neyse

birilerinin baş tacı olmasına gerek yok. Yıllar sonra bu adamlar bu şubeye el verdi menfaatsiz şekilde. Niye aday olduğu belli olmayan, ne söylese ertesi gün aksini söyleyen birinden korkup seçim listesini buna göre dizayn edersen tepki görürsün çok basit.

Bugün olduğu gibi olan olduktan sonra herkes konuşur. Barış Nane’nin ne çıkarı olacak bu arada onu da anlamadım ya neyse
Zamanla gorucez Baris Nane kim.

Baskan ol diyip 2 hafta kapida yatcaksin ,4gunde gemiden kacicaksin.

Galatasaray Baskanlik makami Normal Sartlarda bunu unutmaz ,insallahda unutmaz

iki yılda kendisi yüzünden rahat 150-200 milyon euro zarar ettik. onlara sayar artık. yalnız bi daha böyle bi zarar edersek batarız :)
Nerede zarar ettin soylesene
Ndiyae sattin
Fernandoyu sattin
Gomisi sattin
Marianoyu sattin
2 tane sampiyonluk kazandin.

Rahmetli transfer yapamadi .

Bana 150 nerede zarar ettik aciklarmisin

Iki sampiyonluk deniliyor surekli. Neyin algisi bu?
Dursun ozbek baskanligi birakinca geldi o iki sampiyonluk, bu daha gercekci bir yorum bence.

Ergin Ataman'ı kovmak için Can Topsakal'a sınırsız yetki veren de, Terim'e gitmemek için Lucescu'nun ayağına giden de bu adam hem de. Hem bu ikiliyi sevip hem Dursun Özbek'i nasıl destekliyor bu insanlar ben anlamıyorum cidden.

Terim’i seviyorum ama bir daha teknik direktor olarak takimin basina gecmemeli.
Dursun Ozbek tarihimizin en kotu 3 baskanindan biridir.
Ancak karsisindaki Esref Hamamcioglu beni cok korkutuyor.O yuzden bari parasi olan Dursun Ozbek gelsin :) Keske daha duzgun adaylarimiz olsaydi da bunlar hic konusulmasaydi.Ama eldeki bu maalesef..

Problem birilerini desteklemek ya da desteklememek değil abi. İki aydır kıyamet kopuyor Burak Elmas seçimi iptal ettirecek yaptırmayacak koltuğa çökecek diye. Bakıyorsun Fırat Develioğlu diye biri çıkıyor direkt diyorlar ki bu Burak Elmas'ın adamı. Yahu dün adamı kimse tanımıyordu ne ara seceresini çıkarttınız da Elmas'ın adamı yaptınız? Bir kişi de akıl yürütemiyor yönetim ibra edilmemiş, imza yetkisi yok bırak transfer yapmayı, maaş ödemeyi kulübe ekmek alacak parayı sokmaya imza yetkisi yok bu adam başkan olup ne yapacak diye. Ama yok. Herkes her şeyi çok biliyor hemen ordan saldırıyor. Bakıyorsun sonra adam seçimden çekilmiş hemen Dursun Özbek çıkmış arkadan. Bi anda kurtarıcı olmuş beyefendi. 500 milyon TL Bankalar Birliği borcunu ödeyecekmiş. Mecidiyeköy'e otel dikti burası zarar ederse cepten ödeyeceğim diye. Ortada ne otel var, ne para var. Olan yine Galatasaray'ın malına oldu çirkin bi tane bina yapmışlar 5 yıldır öyle duruyor.

Barış Nane'ye saldırıyorlar neymiş Fatih Terim'e yer göstermiş, olayın aslı astarı olmaması bir yana bu adam Allah mı peygamber mi, tabi ki misafir geldiği yerde yer de gösterilir. Ki ortada mevzunun doğruluğuna dair bir şey de yok. 3-5 tane çocuk birbirini gazlaya gazlaya kaos çıkartıyorlar. 10 liralık bilet almaya erinen adamlar çıkıp 1 milyar TL koymuş adama diyor ki al paranı git. Dursun başkanları verir tabi o kadar parayı sonra.

Problem bu değil, problem şuursuzluk. Herkes her şeyi çok biliyor, bir tane haber üzerinden konuşuyor da konuşuyor. Adama kendini açıklama şansı bile vermiyorlar. Yargılıyorlar, Hükmü veriyorlar, ipini çekiyorlar. Sorsan Galatasaray'a 5 kuruş faydaları yok.

Makam mevki uğruna, yola çıktığı arkadaşını satmayarak, yönetimden çekilip doğrusunu yapmış Erden Timur. Her şey makam mevki değil.

Yani şuradaki yorumları kaç haftadır okuyorum; hakikaten ilginçsiniz arkadaşlar. Geçen yaz yapılan seçimlerden de hiç ders çıkarmadan burnunuzun dikine devam ediyorsunuz yine. Hele bu sayfada Erden Timur'a karşı Dursun Özbek'in savunulduğunu da gördüm ya.... Yemin ederim FB taraftarından daha müstahak bize şu haller.

Yani şuradaki yorumları kaç haftadır okuyorum; hakikaten ilginçsiniz arkadaşlar. Geçen yaz yapılan seçimlerden de hiç ders çıkarmadan burnunuzun dikine devam ediyorsunuz yine. Hele bu sayfada Erden Timur'a karşı Dursun Özbek'in savunulduğunu da gördüm ya.... Yemin ederim FB taraftarından daha müstahak bize şu haller.
Gerekceli bi ton yazi yazip tek cümle ile ti'ye almaya calismak

Ozaman neden Erden Timur 15 gün point otel kapisinda yatmis.

Erden Timur Asolan Galatasaray ise Baris Nane icin Listeden cikmis ona sorun .

Erden Timur kim ?

Dursun Özbek kim

Bir Galatasaray başkanini sponsor sahibi ile kiyaslicam benim icin Galatasaray başkani ile bunlari bir tutmak daha büyük ayip