Galatasaray | 11 Haziran 2022 Seçimli Genel Kurulu

Yeni başkanımız kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Geçen seçimde futboldan ziyade basketbolu düşünüyordum yine aynı noktadayım. O yüzden Erden Timur 'un olduğu taraf kazansın. İşin futbol kısmında ise iki tarafada güvenmiyorum ama özellikle Hamamcıoğlu' nun salak saçma açıklamalarına ayrı bir tutuldum. Üstelik sürekli karşı tarafa saldırması da aslında kendisinin ne kadar hazırlıksız ve plansız olduğunun kanıtı. Dursun Özbek 'in lafına ne kadar güvenilir oda ayrı bir konu ama şu noktada kulübün paraya ihtiyacı olduğu kesin en azından bu konuda daha dolu gözüküyor.

Yönetim becerisi adına iki adaya da güvenmiyorum. Etik ve çalışma ahlakı olarak Eşref beyi bilmiyoruz. Futbol takımı için kim gelse umidim yok çünkü kötü bir yerli kadrosu var ve rehabilite edilme şansı imkanı oldukça zor.

Secim vakti taraf olma konusunda fanatiklesen kisileri goruyorum. Bana sorarsaniz hic geregi yok, neticede elitist bir duzenle belirlenen bir secim sistemi var. Toplasaniz 5-6k bile etmeyecek bir grup yeni yonetimi sececek. Proje, vizyon filan malumunuz hep kagit ustunde. Milyonlar vaat edenleri denetleyecek ve hesap soracak bir yapi yok. En fazla al ceketini git deniliyor. Yani atis serbest. Sozlerin ve projelerin hesabi sorulmuyor.
Tavsiyem olaya boyle bakilmasi ve kendimizi o kadar kaptirmamiz.

Ünal Aysal zamanindan bu yana, cok iyi liste kurdu Dursun Baskan .
Galatasarayi degil bu insanları bir arada tutmayi basarir vede yönetirse inanilmaz işlere imza Atabilirler.

Magazicilik Kısminda Tanriverdi ile devam ediliyor.

Işıtan Mevzusunu ortaya döküp suanki Kurumsal yapiyi 1 senede kurup Magazacılık A.s kar ettiren kisidir

Insanlar tarihten ders alamayi bilseydi cok farkli bir dunya medeniyeti olurdu.
3 ay sonra pasifize edilip kusturulecek makyajli yonetimlerdekiler teker teker ayrilinca naptik biz demek care olmayacak.
Malesef alternatifler de cok saglam degil. Her elitist yapinin varacagi sonuca ulastik sanirim.
Secim hayirli olsun. Aday olan ve oy veren bircok kisi benden iyi galatasaraylidir, umudum onlar.

Mitinge gidip Cavanda alıp gelen birine güvenmek için fazla erken..
Ayni kisi Belhanda Soso Gomis Mariano Fernandao bunlari alan kisi son 2 Sampiyonlugun mimarı olan kadronunda kurucusu.

Furkan sana acik bisi diyim sevmedigin insanlara bel alti vurup karalama çaban var sonrada ben öyle demistim boyle etmistim

En yakin örnek Ekrem Memnun savundun savundun ne oldu . Sonrasinda ben gitsin demistim dedin.

Gecmis gecmisde kaldi Fatih Hoca gitmeli dedin,aynı argüman ile Ekrem Hocayi savundun.

Dursun Baskan çok hatalar yapti kendiside hatalarimin farkindayim dedi.

Geçmisteki hatalari yapmicam dedi.

Faruk Süren, Ünal Aysal yada Baska daha güçlü biri ciktida biz illa Özbek gelsin demiyoruz.

Olaylari manipule etmeyin yahu...Suanki Baskan adaylari icinde en güçlu ekip Özbekde evet Listeyi yönetebilirse inanilmaz iyi listesi var

Ayni kisi Belhanda Soso Gomis Mariano Fernandao bunlari alan kisi son 2 Sampiyonlugun mimarı olan kadronunda kurucusu.

Furkan sana acik bisi diyim sevmedigin insanlara bel alti vurup karalama çaban var sonrada ben öyle demistim boyle etmistim

En yakin örnek Ekrem Memnun savundun savundun ne oldu . Sonrasinda ben gitsin demistim dedin.

Gecmis gecmisde kaldi Fatih Hoca gitmeli dedin,aynı argüman ile Ekrem Hocayi savundun.

Dursun Baskan çok hatalar yapti kendiside hatalarimin farkindayim dedi.

Geçmisteki hatalari yapmicam dedi.

Faruk Süren, Ünal Aysal yada Baska daha güçlü biri ciktida biz illa Özbek gelsin demiyoruz.

Olaylari manipule etmeyin yahu...Suanki Baskan adaylari icinde en güçlu ekip Özbekde evet Listeyi yönetebilirse inanilmaz iyi listesi var

Herhangi bir fikre ya da kişiye körü körüne bağlı olmamanın bir problem olduğunu bu ülkede öğrendim. İlla bir şeylere mezara kadar bağlı olman lazım sanırım. Yanlışında susup, doğrusunda dağları delmiş gibi abartmak falan. Hayatınızda 5 dakika sohbet etmediğiniz insanları yıllardır tanıyormuş gibi savunmak, tersini yapanlara da doğruyu yapıyormuş gibi anlatmanız ilginç.

Benim yazdıklarım ortada, belli bir noktaya kadar hocanın kalmasını özellikle Darüşşafaka maçından sonra da gitmesi gerektiğini savundum. Bunda bir absürtlük göremiyorum.

Ortada bel altı vurulan bir şey yok. Cavanda’nın nasıl transfer edildiğini de herkes biliyor zaten.
Diğer kişi hakkında da ben artık konuşmaya gerek duymuyorum.

Benim için taraf tutulacak bir seçim değil.NEF organizasyonu devam etsin başka bir şey istemiyorum diyorum yok diyor illa bir taraf olacaksın:) Yahu siz de taraf değilsiniz ki. Asla ulaşamayacağınız, bilmediğiniz şeylere körü körüne taraf olmanın ne gereği var.

Son düzenleme:
Umarım önce basketbol şubesi, sonra da genel olarak kulüp açısından hayırlısı olur. İki başkan adayı var, biri narsist, diğeriyse kifayetsiz. Ülkenin genel olarak iklimi başkan yönelimli olduğu için ben Dursun Özbek'in başkan olacağı bir liste Dream Team bile olsa destekleyesim gelmiyor. Geçen seçim adaylar zayıf olduğu ve Yiğit Şardan'ın adaylığının aceleye getirildiği belli olduğu için Eşref Hamamcıoğlu'nun ehven-i şer olduğunu düşünmüştüm. Gerçekten de Burak Elmas o koltuğu dolduramadı ve bir yıl sonra yine aynı yere geldik. Geçen seçimde olduğumdan daha ümitli değilim.

Herhangi bir fikre ya da kişiye körü körüne bağlı olmamanın bir problem olduğunu bu ülkede öğrendim. İlla bir şeylere mezara kadar bağlı olman lazım sanırım. Yanlışında susup, doğrusunda dağları delmiş gibi abartmak falan. Hayatınızda 5 dakika sohbet etmediğiniz insanları yıllardır tanıyormuş gibi savunmak, tersini yapanlara da doğruyu yapıyormuş gibi anlatmanız ilginç.

Benim yazdıklarım ortada, belli bir noktaya kadar hocanın kalmasını özellikle Darüşşafaka maçından sonra da gitmesi gerektiğini savundum. Bunda bir absürtlük göremiyorum.

Ortada bel altı vurulan bir şey yok. Cavanda’nın nasıl transfer edildiğini de herkes biliyor zaten.
Diğer kişi hakkında da ben artık konuşmaya gerek duymuyorum.

Benim için taraf tutulacak bir seçim değil.NEF organizasyonu devam etsin başka bir şey istemiyorum diyorum yok diyor illa bir taraf olacaksın:) Yahu siz de taraf değilsiniz ki. Asla ulaşamayacağınız, bilmediğiniz şeylere körü körüne taraf olmanın ne gereği var.
Kimse körü körüne destek vermiyor seçenekler arasindan bir taraf oluyoruz.

Faruk süren aday olduda biz Özbekmi gelsin dedik?

Fatih Hocada gitmeliydi Gönderilis bicimi yanlis

Soz konusu secim olunca taraf olmakta sikinti yok, isin dogasi geregi olunmali zaten. Ancak taraf olup diger adayi dusman gormek bence abarti. Neticede hepsi galatasarayli kisiler. Bugun secimi kaybeden yarin kazanir baskan olur mesela. Nitekim her adayimiz en az bir secim kaybetmis kisiler.