Galatasaray :63 Fenerbahçe :90

ozzy

Tarih: Cmt Nis 09, 2005 5:36 pm Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

İlk 5 dk. hariç yine 2 senelik berbat oyunu sergiledi takım.. Kadro olarak FB den bir eksiğimiz yok ancak kenar yönetimi basketbolda çok öenmli. Aydın Örs'ü çok beğenmem ama Halil Üner ile kıyaslanmayacak bir hocadır. Bugünkü kadrolarla koçları değişsek eminim biz kazanırdık.. Bizimki maşallah 4 periyot canımıza okuyan Salyers'a biraz çözüm üretemedi. Adam tüm şutları bomboş attı nerdeyse..

Boddicker ve Jacobson takımı sabote etmeye başladılar. Jacobson 1 aydır yok piyasada..

Johnson ve biraz da Burak dışında oynayan yoktu desem yeridir.

Bir çift laf ta seyirci için etmek istiyorum. Bugünkü seyircinin takıma ne katkısı oldu? Çok büyük zarar verdi bugün taraftar. Olaylar çıkmadan fark 13 sayıydı ve 18 den inmişti. O periyotta takım biraz canlanmıştı. MAça yarım saat ara verildikten sonra takım tamamen maçtan koptu. Bitsin de gidelim havasına girdi..

Bugünkü maçı en başından seyircisi oynasak bu kadar kolay teslim olmazdık. Taraftarlık demek gidip sahaya eline geçeni atmak takımı oyundan koparmak demek değildir.

Biraz aykırı bir düşünce olabilir ama "küme düşmek" belki daha hayırlı olabilir.. Seneye de bu şekilde can çekişen bir takım görmek istemiyoru artık... Saygıdeğer başkanımız Canaydına da sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. 100. yılda amatöre kepenk kapattıran bomba başkana..

HU istifa edebilir. Kahraman olacağı tek maç buydu. Bundan sonra amacı kalmamıştır beyefendinin.Muhteelen istifa edecektir.

valla daha fazla dayanamayip tv'yi maçin yarisinda kapattim.
yazik ya. basketbolun tadi tuzu zevki vs. hiçbisey kalmadi.
polisler de resmen hayvan gibi daldilar tribüne.
diyecek fazla birsey bulamiyorum.

geçmis olsun.

Boyalı alana gomulu oynamamız bizim sonumuzu hazırladı.Ama iceri gomulu oynamakda zorundaydık.Bir de taraftar destegi de yok olunca...

Mac icinde yasananlar ve ozellikle polislerin mudahalesi falan cok cirkindi. Zaten hakemler kararini vermis salon bosaltilacak, birakin insanlar 2 dakika gec ciksinlar. Ne oldu yani hayvani bir sekilde mudahale edip 45 saniye once bosalttiniz salonu? Ne oldu? Ulan is bittikten sonra cek copu vur, bir halt edebilecekseniz macin durmasina neden olan seylerin onune gecin. Nerdeeee? Olur ya bir gun 10.000 kisi salonda birlesip su cevik kuvvete saglikli yasam kosusu yaptirir iste o zaman cok guzel olur.

Maca gelince mecburi aralar kime yaradi kime yaramadi tartisilir. Basketbola yaramadi o kesin. Bizim yeni transferimiz gelecek icin bence cok guzel sinyaller verdi. Bizim acimizdan maci kazanmamiz kadar guzel bir durum. Keske FIBA da oynatabilseydik :( Galatasaray aslinda kotu bir kadro ile oynamiyor ancak cok kotu bir coach yonetiminde alinan bu ilginc sonuclar normal.

13 sayı fark varken sahanın bosaltılması sonrası Halil Uner'in "seyirci avantajimiz elimizden alindi" demesi ise ilginc. Wala Galatasaray o kadar kotu savunma yapıyor ve o kadar bos hucumdan donuyordu ki seyirci arasında oyuna dahil olabilecek birileri yoksa Halil Uner kendi sucunu savusturacak bomboş bahane bulmus demektir.

Galatasaray'in kalan iki macini almasi cok zor. Ama play out a kalirsa ligden dusecegini sanmam. Tabi tek yabanci ile oynamak buyuk sorun yaratmazsa...

Oyun ve skor rezalet.İlk iki periyot fena değildik.Üçüncü periyotta ise takım gazozuna maç yapıyormuş gibi oynadı.Bu oyunu gördükten sonra hiç umudum kalmadı.Önce play-aut,sonra 2.lig...

gs-fb1.jpg

gs-fb2.jpg

gs-fb3.jpg

gs-fb4.jpg

gs-fb5.jpg

gs-fb6.jpg

gs-fb7.jpg

Ne dersiniz, bu saha boşaltma olayı kime yaradı en çok? Fenerbahçe? Hadi canım siz de! Fenerbahçe galip gelmiş, bahaneye ihtiyacı mı var? :)

Maçta basketbolla ilgili söylenebilecek tek şey Fener'in yeni Amerikalı oyuncusu. Oyuna girer girmez (maalesef Rasim'in de hayret edilecek katkısıyla) maçın seyrini değiştirdi. Bana Rashard Griffith'in ilk yıllarını hatırlattı. Kafaca sorunlu biri değilse Fener şampiyonluk işinde ciddi ciddi potaya girebilir, ben öyle bir ışık gördüm kendisinde.

coolidge' Alıntı:
Ne dersiniz, bu saha boşaltma olayı kime yaradı en çok? Fenerbahçe? Hadi canım siz de! Fenerbahçe galip gelmiş, bahaneye ihtiyacı mı var? :)

Maçta basketbolla ilgili söylenebilecek tek şey Fener'in yeni Amerikalı oyuncusu. Oyuna girer girmez (maalesef Rasim'in de hayret edilecek katkısıyla) maçın seyrini değiştirdi. Bana Rashard Griffith'in ilk yıllarını hatırlattı. Kafaca sorunlu biri değilse Fener şampiyonluk işinde ciddi ciddi potaya girebilir, ben öyle bir ışık gördüm kendisinde.
Cidden uzun konusunda dört ayak üzerine düştüler.

Fenerbahçenin uzun oyuncusu gerçekten çok iyi
hem alan da iş yapar
hemde hücumda ben beğendim
alışında daha yararlı oynar

8 tane yabancı getirdik bitanesi şu kalitede olmadı..

şansmıdır nedir anlamadımki