Galatasaray :65 -Efes Pilsen :84

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maç günü salı günü belli olur. ancak cumartesi-pazar gününden biri . umarım pazar olur. her zaman olduğu gibi ben ve arkadaşlarımız orda olucaz.

abdi ipekçide zor olanı başarmak için orda olacağız.. Sizleride bekliyoruz...

İşte bu maçta ben de varım..Okul tatile giriyorrrr..
Bekle İstanbul bekle biracılar kobra geliyorrr..tısss;)

muratçım geçmiş olsun kardeşim..

gel kesin bu sefer korna alıcam. bu arada maç günü floryadan gidicem alırım seni ataköyden .. haberin olsun kardeşim.

efes maçınada çağlayandan otobüs kaldırıyoruz...Hepizim maç günü orda olacağız..Gerçek galatasaraylıları da oraya bekliyoruz...

İçimde çok iyi hisler var bu maçla ilgili, kesinlikle sonuna kadar çekişmeli geçecek gibime geliyor. Umarım Rowe da takıma adapte olur ve Ron yine sakatlanmaz şanssız bir şekilde.

Ya bana kizmayin ama bnce bu maçta sansimiz "0"... Adamlarin çok oturmus kadrolari war ama insallah kazaniriz bn de gelmeye çalisirim...

RalphGS' Alıntı:
onur bu maça gene düdük olayına girelim derim ben ...cok etkiliydi o zamanlar...

Bugun fenerliler cift zil olayina girmislerdi.
Bildigin bando zili.Hani carpip ses cikardigin.
10 tane olsa ses duyulmuyor salonda.

walla biz normalde 10 -15 adet davull ziller.. ve 5 e yakın da kornoyla izleriz bayan maçarını...

zulalı yerimiz de var.. :D..

baya etkliyeci oluyoor da başkanımz biraz rahatsız olduu içn davulalrı çıkarmadık dün..

arkadaşlar samimi olmak gerekirse bu maçı kazanmamız gerçekten hayal.
ama yinede salonu doldurursak en azından sporcularımızın yalnız olmadığını göstermiş oluruz.

tek sorunumuz ermal ve kaya. özelikle ermal çok iyi oynuyor, kaya da motive oldu mu 15 ribaundu geçebiliyor rahat rahat (ribaundu aldıktan sonra poz atıp topu kaybetmiyor da değil tabii). bunlara biraz olsun top aldırmamayı başarırsak ve normalin altında hücum ribaundu verebilirsek maçı alabiliriz, gardları çooooook istikrarsız ve savruk. şimdi ben böyle dedim diye ender ve solomon da coşmasın yalnız, coşacaklarsa başka maçta coşsunlar gözünü seveyim.

efes maçına maç pazar günü olursa ve Allah izin verirse çağlayandan otobüs kaldırıyoruz...yakın semtlerde oturanlar gelebilirler bizimle isterlerse...

evet efes maçına pazar günü olursa otobüs kaldıracagız yakında olan gelbilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...