Galatasaray: 85 - Sparta K. M. R. Vidnoje: 83

Önder Ç.

0
Yönetici
08.12.Çarşamba Saat 19.30

Böyle bir takımı yenmeye çok ihtiyacımız var. Zor olacak ama kazanacağımızı düşünüyorum. Lütfen bu maçta takımı yalnız bırakmayalım.

Re: Galatasaray - Sparta K M. R. Vidnoje

biz desteğimizi tabiki vericez ama bayanlardan da karsılık beklıyoruz şu ana kadar onlar beklentilerimize cevap vermediler gecen hafta deplasmanda su grupta kazanmamız en yuksek olasılık olan macta fark yedik tam bir hayal kırıklıgına ugrattılar bizi bu maca gelınce rakıbı konusmaya gerek yok ama biz takım ruhunda oynarsak bu macı kazanabiliriz.en azından sunu söylemek doğru olur maçın başında fark acılmasında daha ne diyelim...

zor maç tamam mı devam mı maçlarından biri olabilir yenilirsek diğer maçlarda zor olur...

bilmiyorum bu yıl takım heyecan vermiyor bana hocadan tutun oyunculara ikincilik garanti gibi geliyor bana ama yinede salonda olacağım nedenini de bilmiyorum .

Tarsus maçının başlamasına 10 dk. kalana kadar salonda 10 kişi falandık heralde:( Bu sefer daha fazla olur ama 500-600 kişiyi aşacağını sanmıyorum.

Spartak'ın deplasmanda hiç galibiyeti yok. Kaunas'a bile yenildiler. Biz ise grubun en güçlü takımalrı ile deplasman maçlarımızı tamamaldık.

Takımın içinde bulunduğu durumu güzel sözler ile tanımlamak mümkün değil maalesef. Oynanan oyun ve buna bağlı alınan sonuçlar morallerimizi bozdu elbette. Ancak umutsuz duracak bir durum yok ortada. Evimizde kalburüstü fazla takımla oynamamış olabiliriz ancak yenilgisiz gidiyoruz. Bu önemli bir nokta keza takımın güven problemi yaşayabileceği bu günlerde olumlu katkı yapacaktır bu husus.

Spartak ilk oynanılan maçta aldığı galibiyete rağmen bize iyi bir görüntü vermemişti. Şimdi bu maçın ardından 1 aya yakın bir süre geçti. LJ'nin kendisini bulmasıyla beraber daha iyi bir oyun sergiledikleri açık. (geçen haftanın en değerli oyuncusu seçildi) Bugün bu oyunu bertaraf edecek savunma örneklerini sezon içerisinde gösteremedik ancak mücadele gücü üst düzey bir Galatasaray'ın şu maçı kazanacağına inanıyorum.

Maçın en kritik eşleşmesi Işıl - Prints olacaktır bana kalırsa. İlk maçta Işıl 2 top çalmasıyla tedirgin etmişti Prints'i. Onun savunmayı alt üst eden penetrelerine karşı durabilmek takım savunmamız adına büyük önem arz edecek. Her maç daha toparlamış gözüken Işıl'ın eski günleri hatırlatması, galibiyete ulaşmamız için önemli bir adım olacaktır.

Tribünde iyi bir sayı yakalamamız dileğiyle.

İnşallah salonda daha fazla ilgi olur maça. Galibiyete ve taraftarla bütünleşmeye ihtiyacımız var. Taraftarsız alınacak bir galibiyet bile yetmez benim gözümde.

Maci internetten takip edebilme sansimiz varmi?Yurtdsinda oldugum icin her konuda elim kolum baglanmis durumda..Yardimci olabilecek arkadaslar varsa minnettar olacagim...

işte bu ya isteyince oluyo demekki ama yine oyuncuların basarısında ucurumlar var 2-3 oyuncuyla macları goturmeye calısıyoruz destek gelmıyor bu oyunculara...

Yine kötüydük ama en azindan daha bir canli oyun vardi bu aksam sahada iyi mücadele ettik.

bayanlarımızı tebrik ediyoum inşallah yükselen ivme ile grupta kalan maçlarıda kazanırız...
Şu açık şekilde görüldü ki spartak ın % 60 ı Diana TAURASi % 30 u fowles mış geçen sene...
Bunlar olmayınca olmuyor demek ki...
Nihayet kendimize geldik...
Rahatlıkla kitap okuyabilirim artık...

Saygılarımla