Galatasaray Basketbol Seçme Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Önder Ç.

0
Yönetici
Galatasaray Basketbol Altyapı Seçmeleri 14 Haziran 2008 Cumartesi günü Florya Metin Oktay Tesisleri?nde yapılacaktır. Altyapımıza oyuncu kazandırmak ve A Erkek, A Bayan takımlarımıza oyuncu yetiştirmek için yapılacak olan bu seçmelere 1993-......-1999 doğumlular arası erkek-kız sporcular katılabilecektir. Seçme programı aşağıdaki gibidir.

14 Haziran Cumartesi
Saat:10:00 - 11:00 - 1998-1999 doğumlular kız - erkek
11:00 - 12:00 - 1996-1997 doğumlular kız - erkek
12:00 - 13:00 - 1994-1995 doğumlular kız - erkek
13:00 - 14:00 ? 1993 doğumlular kız ? erkek sporcular katılabilirler.

Not: Seçme saatinden 30 dk. önce salonda bulunulması gerekmektedir.
Kız sporcular kendi gruplarında seçmeye katılacaklardır.
Seçmelere katılmak ücretsizdir.

Emre Genc' Alıntı:
[quote="Serdar Aslan":17hpmfxy]Ah! ulan Ah! 91' lileride alsalar n'olur ki. Yeni yeni geliyor aklım başıma...

Bizden geçti serdar... :)[/quote:17hpmfxy]
Belli mi olur hayat bu ne götürür ne getirir bilinmez. Bir bakmışın bu siteden birileri önemli yerlere gelmiş :) :)

Bugün seçmeyi yapacak yetkili ile görüştüm. Orada adaylardan şut, turnike ve dribbling yapmaları istenecek ve adayların fundamentalına, basketbola eğimliliğine, kendini geliştiribilme özelliğine ve olanağına ve fiziki özelliklerine dikkat edilecek. Kolay gelsin. Eminim pişman olmayacaksınız. Başarılar dilerim.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
fundamentaline ne demek?
Kobeyi değil Tim duncan'ı izliyerek öğrenebilirsiniz fundemantali. :)

Ayrıca boyu 1.80 altı olanda boşuna gitmesin Korver gibi şut atsanda, Lebron gibi içeri girsende, Kidd gibi asist yapsan da almazlar vallahi.

Yaşadım biliyorum. :) :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...