Galatasaray - Beşiktaş

Forumun bu sıralar kapalı olmasından dolayı devam eden tek branşımızdan da uzak kaldık..Bu maç ertelenmişti tarihi ne oldu tam olarak..Yoksa haberimiz yokken oynandı mı?

Yavuz abi veya Sedat hocamdan bizi bilgilendirmesini bekliyoruz..

En son sanırım 83-60 kazandığımız Adana Engelliler maçı oynanmıştı..

9 haziran'da Ordu (d)

11 haziran'da Karagücü

20 Haziran'da bjk maçı var.

Bu arada bjk bugun engelli yıldızlar'ı zar zor 57-55 mağlup etti. Çok umutluydum yenilgi alacaklarından. Engelli Yıldızlar umarım playoffta oldukça zorlar bjk'yi.

9 haziran'da biz Ordu ile oynarken, bjk izmir deplasmanında olacak. Yani bjk maçına kadar fikstür avantajı bizde.

Haklısın Ömer..Öncelikle UNI'ler azalacak büyük çoğunlukla..Mesela ben Haziran sonuna kadar burdayım..Birçok arkadaş da öyle..

Anlamadığım bu verilen ara ne arası..

Kerem SEÇER' Alıntı:
Anlamadığım bu verilen ara ne arası..
Hocamız Sedat İncesu GS TV´yle yaptığı görüşmede; Milli Takımımız Ahmet Cömert´te 1-3 Haziran tarihleri arasında bir turnuvaya katılacağını, Ağustosta yapılacak olan şampiyona öncesi iyi bir hazırlık turnuvası olacağını kadroda 6 oyuncumuzun da bulunduğunu söyledi. Son şampiyon İtalya hariç en iyi milli takımların katıldığı bir turnuvaymış. Zamanı olan kaçırmasın bence.

maçlardan haberdar olan varmı ? istanbuldakı macların gunlerınde bır degısıklık ve mac saatlerınde bır netlık varmı ?

Sedat hocayla konuştum..Bu hafta içinde maçı hafta sonuna alma işini halletmeye çalışacaklarını söyledi..İnşallah başarırlar da seyirci sayısı bi hayli artar..Ben de haftaya Cuma günü memlekete dönecektim haftasonu olursa bekliycem maçı zaten play-off'larda yokuz burda.. :)

Maç gün ve saati daha mantıklı olmalı. Çarşamba pek uygun değildir kimse açısından.

Bu arada Beşiktaşlı oyuncuları da alkışlamayı unutmayalım.

Sevgili Arkadaşlar,

Beşiktaş maçımız 20 Haziran 2007 Çarşamba günü saat 19:30 da Ahmet Cömert Spor Salonundadır.

Herkezi Maça Bekliyoruz!!!!!!!!!

R.Sedat İncesu

Bu Mıllı macları neden lıg ortasına koyarlar kı ?

Besıktas macında trubunlerı full olması en buyuk dılegımız ama sanmıyorum kı o kdar ılgılı taraftar cıksın bızden !

Ama ben Ozhan Canaydını maca beklıyorum tabı taraftar rahat durursa ınsallah.

Ayrıca transfer yapılacaktı son durum nedır bılne var mı ?