Galatasaray - Gaziantepspor | TSL 4.Hafta

Maç sonucu ne olur?

• Berabere Kalırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    55
:) :) :)

Tugay, fizik olarak güçlü bir takım olsak iyi olur sanki.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":76l3hpfo]:) :) :)

Tugay, fizik olarak güçlü bir takım olsak iyi olur sanki.

Valla Emin, son maçlara bakarsak sahada verilen uğraşla doğru orantılı olarak Kewell hepsinden güçlü diyebiliriz fizik olarak.[/quote:76l3hpfo]
Farketmez Tugay, ister Kewell oynasın ister Baptista.

Bu arada Baptista'yı yazmamın diğer nedeni yıllardan beri onu Ali Samiyen'de görmek istemem.

.......................Ufuk..........................
Sabri.......Neill.............Ali Turan..............İnsua
................Cana............Ayhan..................
Arda............Misimoviç.............Harry Kewell...
.......................Milan Baroş..........................

Ali kaç maçtır sağ bekte oynuyor maç kondisyonu fena değil Servet'in malum durumunu düşününce onu asıl yerinde bi denemenin vakti geldi diye düşünüyorum.

Onun dışında bu maç için en iyileri artık sahaya sürmenin vakti geldi. İkinci yarı Harry çıkar Arda sola geçer Pino girer oyuna. Belki bu arada akıllanırsa Hakan göbekte olabilir.

Bu maç artık ayağa kalkışımızın ispatı olsun. Güzel oyunlu bir galibiyet bekliyorum, istiyorum.

İyice form tutunca Elano'yu da takımın bir yerlerine koyacağız artık. Harry sakat olduğunda Arda sola Elano sağa olabilir mesela. Yada zayıf takımlara karşı Elano Ayhan orta sahası olabilir.

Gitmesini istediği oyuncular dışında istedikleri yapıldı Rijkaard'ın.

Artık bu kadroyuda işletemezse herhalde kimse koruyamaz onu.

Emin Doğanca' Alıntı:
Gitmesini istediği oyuncular dışında istedikleri yapıldı Rijkaard'ın.

Artık bu kadroyuda işletemezse herhalde kimse koruyamaz onu.

Alışma ve adapte olma süreçlerini işin içine koymalıyız bütün takımlar iskeleti oluşturdular neredeyse 1 aydır beraber oynuyorlar bizim direk ilk 11 oynayacak oyuncumuz daha 1 gün önce transfer oldu bunuda görmemezlikten gelmemeliyiz.

Sezon açılalı aylar olmuş,lig başlayalı 4 hafta olmuş avrupada elenmişsin sonra transfer yapılmış yemişim böyle işi günü kurtarmaya yönelik hareket bunlar neyse yinede GALATASARAY!

Sakatlık falan olmazsa;

------------------------- Ufuk -------------------------

---Sabri ------ Neill -------- Hakan ------ Insua---

------------- Mustafa ------------- Cana -------------

---Arda ----------- Misimovic ------------ Kewell ---

------------------------- Baros -------------------------

bu kadro idealdır diye düşünüyorum.

Umut Öncel' Alıntı:
Sakatlık falan olmazsa;

Evet..

Umut Öncel' Alıntı:
Sakatlık falan olmazsa;

Bende Ayhandansa daha çok koşan daha fazla gol atma potansiyeli olan Mustafayı tercih ederim ki 4-2-3-1 oynayacaksak Cananın yanına Mustafa daha iyi olur bence.. Ama FR Ayhanı tercih eder kendi bilir ve elbet bildiği vardır :)

Rijkaard, Ayhan ve Mustafa'nın bu sezon ki yüksek formuna güvenip, olası orta saha transferini veto etmiş olabilir.

Ayhan bu sistemde iyi oynayan bir oyuncu. Skibbe döneminde ki rolünü bu senede yapabilir. Yaparsa hem hücumu hem savunmayı rahatlatır. Bende kendisine inanıyorum Rijkaard gibi.

Mustafa ise asla köprü görevini üstlenebilecek bir oyuncu değil. İleriye fazla çıkışlarından dolayı çift yönlü görünüyor. Bu sistemde sonradan oyuna girmesi iyi olur. Barış'da aynı şekilde.

Mutlaka Ayhan-Barış-Mustafa üçlüsünden biri olmalı sahada, ikisinin olması saçma olur ve mümkünse oynayacak olan kişi Ayhan olmalı.

Ayhan bu sistemde kondisyonu yettiği kadar oynayabilecek ilk oyuncu.

Mustafa ve Barış takıma dinamizm katabilirler ama iş onların ellerine kalmamalı.Benim en büyük endişem Cana'nın aynı sıklıkla takımı yalnız bırakma ihtimali.

Orta saha tekrar BAM üçlüsünün eline kalırsa ozaman sıkıntı yaşarız.

------------------------ Ufuk -------------------------

---Sabri ------ Neill -------- Servet ------ Insua------

------------- Ayhan ------------- Cana -------------

---Pino ----------------- Arda ------------ Kewell ---

------------------------ Baros -------------------------

İkinci yarı Dk. 65 Kewell => Misimovic değişikliği : )

İnsua'nın kesinlikle 11 başlamasını bekliyorum, takımla antreman yapıyor şu anda zaten.Misimovic milli takımdan döneceği için Rijkaard 11 başlatmaz diye düşünüyorum.

Rijkaard'ın istediği yapıldı diyen arkadaşlar,acaba ne istediğini net olarak biliyorlarmı?
Çünkü böyle net şeyler söylemek için bilgi sahibi olmak gerekir,yok değilsek bunları söylemek sizcede anlamsız değilmi?