16.04.2011 ve 17.04.2011 tarihinde Adana'da gerçekleşecek olan Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kupası Kürek Yarışları'nda Genç Galatasaray'lı sporcularımıza başarılar dileriz..
Yarış ekipleri;
Genç C Erkek 2x
B ekibi: Mert GİRİT-Erkan GÖKTAŞ
A ekibi: Ömer GÜNAYDIN-Mesut KILIÇ
Genç A Erkek 1x
Turhan Can AKSOY
Genç A Erkek 2-
A ekibi: Caner ÇELİK-Deniz KARADAYI
B ekibi:Koray KOÇAK-Onur Kayacan
C ekibi:Batuhan ÇAKICI-Şahin GÜNAYDIN
Genç A erkek 2x
A ekibi :Y.Atabay MATUŞ-Emre VATANSEVER
B ekibi:Furkan GÜNAYDIN-Erol ASLAN
Genç B Bayan 4x
İrem Naz AKSOY-İsabella AMRAM-Zeynep DEHRİ-Ceylan ÜNVER
Genç B erkek 4-
Canberk SEZER-Ufuk İNCİ-BerkinGİRİTLİOĞLU-Mert BİLİR
Genç A bayan 2x
Merve AKSOY-Buket ŞENOL
Genç B Erkek 4x
Yiğit Y. ERTEN-Burak DOĞRU-Atakan ÖLMEZ- T. Sergen YÜKSEL
Genç B Erkek 1x
T. Sergen YÜKSEL
Genç B Erkek 2-
Canber SEZER-Ufuk İNCİ
Genç B erkek 2x
A ekibi : Yiğit Y. ERTEN-Burak DOĞRU
B ekibi: Erol ASLAN-Furkan GÜNAYDIN
C ekbi: Atakan ÖLMEZ-Jeremy Jak AMRAM
Genç A bayan 4x
Merve AKSOY-Buket ŞENOL-Elif BEŞLİOĞLU-Zeynep DEHRİ
Genç A Erkek 4-
Caner ÇELİK-Deniz KARADAYI-Koray KOÇAK-Onur KAYACAN
Genç B Bayan 1x
Ceylan Ünver
Genç B bayan 2x
İrem Naz AKSOY-İsabella AMRAM
Genç A Erkek 4x
Turhan Can AKSOY-Batuahn Çakıcı-Y. Atabay MATUŞ-Emre VATANSEVER
Gençlerimize Yarışlarda Başarılar dileriz..
Yarış ekipleri;
Genç C Erkek 2x
B ekibi: Mert GİRİT-Erkan GÖKTAŞ
A ekibi: Ömer GÜNAYDIN-Mesut KILIÇ
Genç A Erkek 1x
Turhan Can AKSOY
Genç A Erkek 2-
A ekibi: Caner ÇELİK-Deniz KARADAYI
B ekibi:Koray KOÇAK-Onur Kayacan
C ekibi:Batuhan ÇAKICI-Şahin GÜNAYDIN
Genç A erkek 2x
A ekibi :Y.Atabay MATUŞ-Emre VATANSEVER
B ekibi:Furkan GÜNAYDIN-Erol ASLAN
Genç B Bayan 4x
İrem Naz AKSOY-İsabella AMRAM-Zeynep DEHRİ-Ceylan ÜNVER
Genç B erkek 4-
Canberk SEZER-Ufuk İNCİ-BerkinGİRİTLİOĞLU-Mert BİLİR
Genç A bayan 2x
Merve AKSOY-Buket ŞENOL
Genç B Erkek 4x
Yiğit Y. ERTEN-Burak DOĞRU-Atakan ÖLMEZ- T. Sergen YÜKSEL
Genç B Erkek 1x
T. Sergen YÜKSEL
Genç B Erkek 2-
Canber SEZER-Ufuk İNCİ
Genç B erkek 2x
A ekibi : Yiğit Y. ERTEN-Burak DOĞRU
B ekibi: Erol ASLAN-Furkan GÜNAYDIN
C ekbi: Atakan ÖLMEZ-Jeremy Jak AMRAM
Genç A bayan 4x
Merve AKSOY-Buket ŞENOL-Elif BEŞLİOĞLU-Zeynep DEHRİ
Genç A Erkek 4-
Caner ÇELİK-Deniz KARADAYI-Koray KOÇAK-Onur KAYACAN
Genç B Bayan 1x
Ceylan Ünver
Genç B bayan 2x
İrem Naz AKSOY-İsabella AMRAM
Genç A Erkek 4x
Turhan Can AKSOY-Batuahn Çakıcı-Y. Atabay MATUŞ-Emre VATANSEVER
Gençlerimize Yarışlarda Başarılar dileriz..