Galatasaray - Lefkoşa Bld. S.K.

Maç saati resmi sitede de henüz yok..

Sedat hocam veya onla irtibata geçebilecek birisi saati yazarsa çok güzel olur :)

Hocam bu maç niye orada ?..
Bu arada Bahçelievler Salonu Ahmet Cömert'in üst tarafındaki ağaçlıklar içindeki Yıldız Engelliler maçını oynadığımız yer mi ?

Ahmet Cömertte il müdürlüğü bir organizasyon koymuş.Tekvando,halk oyunları yada herneyse bizim maçımızıda bahçelievlere aldılar.

Bu kafayla bu ülkede spor nasıl gelişecek bilmiyorum.

Spor Salonu yeridoğru Çocuk Esirgeme Kurumu içindeki yer.

R.Sedat İNCESU

Teşekkürler hocam..

İlk maça geldik bu maça da geliyoruz inşallah..Güzel bir şekilde İtalya'ya uğurlarız inşallah sizi..

Sevgili Sedat Hocam,
bu macta da size basarilar diliyoruz.
Umariz iyi bi moralle ve en önemlisi sakatliklar olmadan Italyaya gelirsiniz.
Sizlerele insallah orada görtüsmek ve desteklemek umuduyla

En Büyük Cim Bom
Yasasin Engelli Basket Takimi

Ersan Akpinar
Köln Galatasaraylilar Dernegi Yönetim Kurulu Üyesi

Uğur Uğurlu' Alıntı:
Otobüs olacak mı acaba? Olmazsa da oraya toplu taşıma aracıyla nasıl gidilir Mecidiyeköy, Taksim'den olabilir :roll:

Mecidiyeköy'den 85M'e binip Bahçelievler'den bir sonraki durakta iniyorsun.. :)

Uğur Uğurlu' Alıntı:
Tamam hocam sağol, ilk maça otobüsle gittik rahattık :p :) 30-45 dakika sürer değil mi o yol?

Evet öyle..Aynı şekilde Taksim'den de Şirinevler otobüsüne binip aynı durakta inebilirsin..

SEDAT İNCESU' Alıntı:
Ahmet Cömertte il müdürlüğü bir organizasyon koymuş.Tekvando,halk oyunları yada herneyse bizim maçımızıda bahçelievlere aldılar.

Bu kafayla bu ülkede spor nasıl gelişecek bilmiyorum.

Spor Salonu yeridoğru Çocuk Esirgeme Kurumu içindeki yer.

R.Sedat İNCESU

bazı efendiler hala stad ve yanına salon yapacaklar senelerdir,kendi salonumuz olmadığı müddetçe bunu yaşayacağız.Bizler ve oyuncularımız bunu haketmiyor ama işte bu ülke böyle garip bir yer işini iyi yapanı baltalamayı seviyoruz.Nasıl olsa kazanacağız,kaç sayı fark olur acaba onu kestiremiyorum :atki

ben o salonu daha çok seviyorum ayrı bir enerji veriyor. c.tesi vizem var.. çıkıp gelmeye çalıışıcam..

Periyot skorları:
1. Periyot: 19-15
2. Periyot: 17-10
3. Periyot: 20-4
4. Periyot: 25-0

Periyot sonuçları:
1. Periyot: 19-15
Devre: 36-25
3. Periyot: 56-29

Tebrikler Aslanlar