Galatasaray-Tekel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
karşıyakadan yedğimiz farktan sonra hüsrana uğradım ama bu maçı alacağımıza inanıyorum. yer abdi ipekçi ama saat ve gün Federasyon bildirisinden sonra açıklanacak.... takıma destekk ,için futbolun ankarada olacağı bir hafta sonu salonda takımımızla ısısnmak dileğiyle...

Futbolun Ankara'da olacagı bir hafta sonu bizde ankarada olacagız. Hiç olmazsa futbol takımında azda olsa ışık var...

bu maç çok önemli bizim açımızdan..bu maç büyük ihtimal başa baş geçecek...bu nedenle bu maçı taraftar alır diye düşünüyorum...daçka maçından daha fazla ilgi gösterilir bu maça inşallah..şu maç bence bize yani taraftara kalmış bi maç...

Tekel'de Banvit'i zorda olsa deplasmanda 1 sayı farkla yenmiş kolay maç olmayacak geçen hafta ülker'le kafa kafaya oynadılar 3 sayı farkla kaybettiler. çok dikkat edilmesi gereken takım Mehmet Kahyaoğlu , Ufuk Kaçar , Fatih Atıl ve iki yabancıya dikkat derim.

biz ne kadar dikkat desekte boş geçen hafta burada muratcan a dikkat amerikalılara dikkat dedik ama boşuna.hazır tolga öngeren de boştayken halil hocayı göndermeliyiz

aslında tolga öngören le ilgili bir topik açmak lazım bildiğim kadarıyla oda ii bir galatasaraylı değerlendirmek lazım

arkadaşlar bu maç bu hafta 3.plana atılcak görünen o ki...ihmal etmeyelim bu maçı..her ne kadar en önemsiz maçta olsa bu hafta...

MAç cumartesi günü İpekci'de arkadaslar.Ankaraya gitmeyecekler lütfen takımı desteklemeye gitsin...

şerefsizler bi maç pzr günü 4 te olsa olmazdı

ii gene biri 6 biri 7 yapıp
futbol maçıyla çakıştırmamışlar

oda beklenirdi bunlardan

Bana çok ters saatte. Yıldızda 1de vizem var. Artık bitiş satine göre gelmeye çalışacağım inşallah.
Maça gelince de imi cimi yok, ne olursa olsun kazanmamız gereken bir maç.Nokta.

İlk Tekel Maçına Sonra Febeye

Ewet Biz İlk Önce Tekel Maçına Gidiceğiz Ondan sonra Febe Maçına Allah İzin Verirse bu iki maçta taraftarların elinde lütfen maçlarımıza gidelim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...