Galatasaray-Tekel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de voleybol maçına gideceğim.Ümraniye'de oturduğum için önce basket sonra voleybol maçı çok ters oluyor.

Arkadaşlar, voleybol demişken biri fb vol. maçının hangi salonda olduğunu söyleyip salonun yerini tarif edebilir mi? Hiç voleybol maçına gitmedim de...

kkayacan' Alıntı:
Arkadaşlar, voleybol demişken biri fb vol. maçının hangi salonda olduğunu söyleyip salonun yerini tarif edebilir mi? Hiç voleybol maçına gitmedim de...
mecidiyeköyden 1 otobüs direk salonunun 2 arka sokağına gidiyor...ama çok seyrek otobüs saatleri

ümraniye merkezdde kadıköyden mecidiyeköyden otobüsler var arabayla geliyorsanız fatih sultan megmet köprüsü yolundan ümraniye üsküdar yol ayrımından girerseniz yol sizi önüne çıkarır
voleybol maçı kaçta acaba

selim53' Alıntı:
saat 15.00 a alındı maç voleybol
Olmaz böyle şey be kardeşim.19:00'da olsa paşa paşa gidip takımı destekleyecektim.Böyle saat ayarlarını nerden yaparlar anlamam.Bu hafta çok bölündük.Bu arada dosya amacından sapmaya başladı.Açılmış bir Galatasaray-Fenerbahçe dosyası var.Bu arada K.Kayacan ve maça gidecek arkadaşlar dikkatli olurlarsa seviniriz.Futbol maçları Cuma olduğu için Fenerliler bu maça akın edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...