Gelmiş Geçmiş En İyi Yabancı İlk 5 i

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
valla lloyd daniels kısa kalmıştı.disiplinsizdi falan ama bi maçın (takımın adını hatırlayamayacağım) ilk yarıda 30 sayı atmıştı..

kuskusuz malik dixonda gs imizin unutulmaz yabancilari arasinda yerini alacaktir insallah ayrilmaz

Bende 1994 yılından beri GS Basketbol şubesini büyük bir ilgi ile takip ediyorum...
Daha çok NBA den gelen oyuncular dikkatimi çekmişti...
O zaman Anthony Bonner ( Büyük hayranıydım ) New York
Yine aynı zamanlarda kadroda yer alan Larry Stewart
Ve tabiki yaşımın yetmediği ama büyük yankılar uyandıran Dawkins öncelikli oyunculardır.

richard petruşka adam gibi adam ve bir uzundu pet durham harika bir dört numraydı mateja mamiç yıllarca hırvat milli takımında önem li görevler üstlendi daniels ona keza iyi bir üç numaraydı bennet davvison şuanda euroligde oynuyor lolis iyi bir uzundu aslında bunları düşünüyorumda şimdiki yabancılarımızdan katkat kaliteli ama o zaman da düz bir hüseyin buğdaycı ve bir maç atıp beş maç yatan selim demir vardı ancak o kadar oluyormuş herhalde tabi kısaları untmadım brian tolbert harikaydı CHRİS HARREN VARDI maç başına 25 in altına düşmüyordu aaron mitchell i ergin kaptı tabiki handlongteni da unuttmadım ona ve sheron mills a teşekkur ediyorum boonerin sadece üç maçını izledim beğenmedim fenerin garip adamı dallas commegy karşısında ezildi daha fazlasın hatırlamıyorum hatırlamakta istemiyorum özellikle geçen seneki başarısız tercihleri 10 bin dolar için ligin mvplerinden ACİE EARL ü almadılar ve 3 4 oyuncu değiştirdiler birde halil üner gibi yobaz bir koç allahtan düşmedik

Kely Unutulmuş :roll:

Salonun Boşaltıldığı Maçlardan Biriydi Eve Geldiğimde MAçın Son 7-8 dk idi Başa Baş Gidiyordu maçın sonlarına Geldik Son Saniye Kely Bir 3lük Göndermişti Maçı Kazanmıştık !

vebir Kerede Sanırım Daçka Maçıydı (yanlısımda olabilir) Mağlup idik Kely 2.Periyodun Sonunda Orta Sahadan Atmıştı Tribünler Çoşmuştu Attı ama Yinede Bir Kaç Sayı Gerideydik :D

dixon :atki
lyold daniels
paul dawkins(gs dergisinin eski bir sayısında hikayesi vardı okudğumda çok etkilermiştim daha sonra iyice araştırdım kendisini)
mills
koch

ben hatırladığım kadarını yazıyım
aoron mitchell
lloyd daniels
paul dawkins
j.r.koch
richard petrushka

2000-2001 sezonunun ortasında gelen brian keith TOLBERT
1999-2000 sezonundan BENJAMİN HANDLOGTEN
1997-1998 sezonundan Lloyd DANİLELS
2002-2003 sezonundan jason robert KOCH
2005-2006 SEZONUNDAN MALİK DİXON
bir de 2004-2005 de bizde oynayan bu yıl selcuk üniversitesinde forma giyecek o dönem ligde kalmamızda büyük katkılar saglayan BRİAN BODDİCKER tesekkürlerimi bir kez daha sunuyorum bizim maclar haricindede basaralı olmasını diliyorum
:atki :atki :atki

Bende hatırladıklarımı yazıyorum.

1-Brian Keith Tolbert-Malik Dixon
2-Lloyd Daniels
3-Paul Dawkins-Brian Boddicker
4-Jason Robert Koch
5-Benjamin Handlogten-Alexander Koul

Son mesaja aynen katılıyorum.

Bu arada Brian Keith Tolbert ismini hatırlamanız büyük güzellik. Zatali mükemmel bir oyuncuydu. Fakat an itibariyle nerde, ne oldu bilemiyorum. Bulamadım da google'dan. Bilen var mı?