Golden State Warriors

Anthony Morrow sen nesin,necisin?

geçenlerde blowtorch da bi yazı çıktı pistons maçının son çeyreğiyle ilgili,farkı yemişiz,ve sahaya bi adam girer adını duyan yok( wolves maçındada girmişti ve 8 sayı atmıştı yani o kadar ama),bu makara yazının 3 gün sonrası 3. nba maçına çıkan Anthony Morrow(23) clippers a karşı fena bi maç çıkarmaz istatsilikler aşşağıda Anthony gözümüz üzerinde :D

http://www.nba.com/games/20081115/GSWLAC/boxscore.html

BLOWTORCH da pistons maçından sonra çııkmış yazı

1. Anthony Morrow is a real NBA player, who plays for the Golden State Warriors. He can only play for the Golden State Warriors, since his main skill is scoring. Upon joining another team, he would be Damien Wilkins (read: shoots too much, hated, annoying).

2. Anthony Morrow is a construct. Concocted by a Dustin Hoffman in Wag the Dog type, "Morrow" was created to assuage concerns by the Golden State faithful. His existence is predicated on the concept of fairness. After Monta Ellis' injury, "Anthony Morrow" was created so that Warriors fans can have something to be happy about. Upon Ellis' return, "Morrow" will cease to exist.
I had never seen this man in my life. It was the first time I've been stumped on a player in a long, long time. To make things worse, every time the cameras were close to showing the back of his jersey, they'd cut away or he'd turn around. It was as if he was taunting us with his anonymity. Turns out, he's named Anthony Morrow, an undrafted rookie signed by Golden State. A player so unknown that NBA.com has no picture or bio for him. Of course, he ended up playing significant minutes down the stretch.

# Outside of Stephen Jackson, Andris Biedrins, and Corey Maggette, watching the Warriors is no longer fun for me. I think it's mostly due to Nelson and his refusal to settle on a rotation. There are only three possible explanations:

1) He's trying to prove that the roster he's been given is in adequate in a push to have Mullin ousted.
2) He's tinkering and trying to find the right combination of players to keep the ship afloat until Monta gets back.
3) He feels his system can account for the severe talent drop-off after his three best players.

Parma Maniac da blogunda bu konuya değinmiş.

Bu seneki Don Nelson imalatı Anthony Morrow.. Draft edilmeden, yazın Golden State Warriors'la sözleşme imzalayan adamımız ilk 6 maçta oynamadıktan sonra 3 maçta 15 dakika civarı alıp benchten destek verip son 2 maçta %71.8 şut yüzdesi, %80 üç sayı yüzdesi, 31.0 sayı, 7.5 rebo ortalamasıyla ortalığı kasıp kavurmakta.. Erken konuşmak yersiz olur, zira kardeşim ben antrenmanda boş şut atarken bu kadar sokamıyorum yahu diye konuşarak bir tevazu da sergilemekte.. Ama Don Nelson yine siz aval aval bakının draft'lerde, ben yine patlattım bombayı diye kıs kıs gülüyor sanki koltuğunda.. Golden State takip etmek için bir neden daha çıktı Morrow birader sayesinde..

Miami'den sonra Golden State bir taraftar daha kazandı, nedeni ise California takımı olduğunu yeni öğrenmem : )
Eser abi demiş ki;
"sezon başlarken başka warriors sevdalılarıda katılacak"
...bir Warrior daha kazandınız! : )

evet 3 oldunuz :) bizim 5 kişi olmamızla dalga geçenler şimdi nicedir..

bu arada don nelson a sesleniyorum.. 2.05 boyundayım 2 numara oynarım.. en kötü yüzde 40 la üçlük atarım.. evin yakınındaki okulun bahçesinden ve okuduğum okulların bahçesinden başka bir yerde basketbol topuna değmişliğim yoktur.. savunma falan da bilmem.. miss match diye bir şey hiç duymadım..beni nba 'ye alır mısın ?

Olumlu cevap bekliyorum.. Eser Atalay'ın yakın dostu ya bu topici her gün okur.. Türkçesi de iyidir.. Yarın gelir cevap..

Don Nelson sana kurban olsun o sarhoş ne anlar basketten be! yüzde 40 üçlük yazmışın az yazmışın niye mütevazi oluyorsun ki herkes biliyor sen el üstünden 60 atarsın!

bu Anthony Morrow çıktı ya global kriz den etkilenen "satın almacı" Türklere ekmek kapısı çıktı!

bu arada beklenen gün geldi ve aynı zamanda çattı..Pazar gecesi Philadelphia- Golden State maçı var.. İnişli-çıkışlı bir grafik sergileyen Sixers, içinde bulunduğu çalkantılı durumdan çıkmak için bu maçı iple çekiyor.. Sokakta mikrofon uzattığımız taraftarlar " keşke her maçımız warriors ile olsa " dediler.. Sixers 'ın kemik tayfası da havaalanında Warriors ı karşılamak için bir organizasyon düzenledi.. WELCOME TO HELL yazan t-shirtler kapış kapış satılıyor..

Bu arada kentte güvenlik önlemleri sıkılaştırıldı..Maçtan önce salonda içki satışı olmayacak, maçta meşale yakılmayacak, otopark girişlerinde arabalar didik didik aranacak..

Öte yandan Warriors cephesi gergin.. " Phily bize bunu hep yapıyor , her gördüğü yerde öpüyor " diyen ve isminin açıklanmasını istemeyen bir yetkili maça çıkmayabileceklerini, o atmosfere girmektense NBA yönetiminin vereceği cezaya katlanabileceklerini belirtti..

Emre Yuksel' Alıntı:
bu arada beklenen gün geldi ve aynı zamanda çattı..Pazar gecesi Philadelphia- Golden State maçı var.. İnişli-çıkışlı bir grafik sergileyen Sixers, içinde bulunduğu çalkantılı durumdan çıkmak için bu maçı iple çekiyor.. Sokakta mikrofon uzattığımız taraftarlar " keşke her maçımız warriors ile olsa " dediler.. Sixers 'ın kemik tayfası da havaalanında Warriors ı karşılamak için bir organizasyon düzenledi.. WELCOME TO HELL yazan t-shirtler kapış kapış satılıyor..

Bu arada kentte güvenlik önlemleri sıkılaştırıldı..Maçtan önce salonda içki satışı olmayacak, maçta meşale yakılmayacak, otopark girişlerinde arabalar didik didik aranacak..

Öte yandan Warriors cephesi gergin.. " Phily bize bunu hep yapıyor , her gördüğü yerde öpüyor " diyen ve isminin açıklanmasını istemeyen bir yetkili maça çıkmayabileceklerini, o atmosfere girmektense NBA yönetiminin vereceği cezaya katlanabileceklerini belirtti..

geçecen bunları unuttunmu hastaneye kaçtığınız günleri:)
o yetkilnin bence adını vermelisin yoksa seni müfteri ilan ediceğim (bu lafıda yeni öğrendim gerekli gereksiz kullanıyorum anlamınıda bilmiyorum)
oakland dan otobüs kaldırsan pennysvania ya 3 günde gider bu taraftarada yazık!
büyük mullin philadelphia ya uçak kaldırda şunlar görsün taraftar şovu şunlar
WE BELİEVE ULAN BELİEVE var mı ötesi :)

crawford ile birlikte tam izlenecek takım oldu.

ellis-Crawford-Corey-Jackson... E yuh yanlarına da biedrus'u alırlar işte. Gsw mçlarında bu sene 140'lı sayılar görebiliriz diyorum tabi her iki kısım olaraktan hem hücum, hem defans.

Ayrıca çok beğendiğim Azubukeye de yazık olacak gibi.

Golden State tarzı basketbol oynayan takımlarda , bir genelleme yapmak gerekirse koşan takımlarda uzun oyuncular, çok kilit roller oynuyorlar.. Mesela Phoenix fast-breake koşarken en önde Amare geliyordu.. Dallas da aynı şekilde koşan, hareketli ve Don Nelson için hepsinden önemli olan şutu olan uzunlarla oynuyordu onun zamanda.

Al Harrington benim başarılı gördüğüm bir adamdı..Ben Golden State in onu arayıp aramayacağı konusunda kararsızım şu aşamada.. Jamal Crawford için bir şey diyemem.. Çok uzun zamandır bir maçını izlemişliğim yok..

Bu arada patlayan Marrow un yıllık ücreti 442.000 USD imiş.. Kevin Garnett in haftalığına denk geliyor aşağı yukarı..

Şu an itibariyle günlerdir beklediğimiz sixers maçı resmen Testere IV A dönmüş durumda resmen kabul gününe denk geldik sixers tayfası şu ana ladar ki muhtemeken en üdt maçlarını oynuyorlar20 sayı gerideyiz eline gelen potaya sallıyor magettie+stephen 1/12 atıyorlar morrow daha potaya bakmadı tabir yerindeyse s..ç.ık bu akşam nba maçı 20 den dönerde bu maç bu sixer bu warriors dönmez,tebrikler sixers cephesi forumun ama unutmayın bunun californiasıda var :)

76-76 oldu. Ahaah. Warriors Sj-Corey filan var bu takımda. Eser Warriors'lusun ama Warriors'a senden daha çok güveniyoruz yahu. Direk eksi puan. :)

Gökce Başaran' Alıntı:
76-76 oldu. Ahaah. Warriors Sj-Corey filan var bu takımda. Eser Warriors'lusun ama Warriors'a senden daha çok güveniyoruz yahu. Direk eksi puan. :)

hauahu valla benimde aklıma bi ara silmek falan geldi ama Allah razı olsun maç kafa kafaya geldikten sonra son 6 dakkada stephen bi drive etti bide azubuike soyunma odasından üçlük attı başka sayımız yok :) maç bitti senin gökçe Sj+Corey 1/10 üçlükle bitirdi maçı...

pazartesi sendormuna erken giren biri olarak, 12 de vurdum kafayı yattım.. O kadar emindim ki.. Tamam dengesiz takım falanız ama aslanlarım beni hiç bir zaman Eser' e mahçup etmezdi.. Etmediler de.. Bir ara 20 lik olmuşlar galiba.. Sonra biz enseye basmışız, bu akşam Charlotte deplasmanımız var.. Zorlamaya gerek yok..

Maçtan sonra Warriorslıların " philly bize bunu hep yapıyor, artık bitsin bu domiansyon " diye gözyaşı döktükleri, don nelson ın ise sigara üzerine sigara yaktığı gözlendi.. Philly nin kazanması California dolaylarında da taşkınlıklara sebep oldu..Banliyölerde araçlar ateşe verildi.. Takım sahibinin " Philly yi burda paramparça ederiz " sözleri olayları az da olsa yatıştırdı.. Philadelphia da ise durum sakin. Eagles ın paspas olmasından 3-4 saat sonra gelen bu galibiyet sıradan kabul ediliyor.. Mikrofon uzatılan taraftarlar " keşke hep Warriors ile oynasak " demeden kendilerini alamadılar..

Eser Atalay' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":2c1rgxkh]76-76 oldu. Ahaah. Warriors Sj-Corey filan var bu takımda. Eser Warriors'lusun ama Warriors'a senden daha çok güveniyoruz yahu. Direk eksi puan. :)

hauahu valla benimde aklıma bi ara silmek falan geldi ama Allah razı olsun maç kafa kafaya geldikten sonra son 6 dakkada stephen bi drive etti bide azubuike soyunma odasından üçlük attı başka sayımız yok :) maç bitti senin gökçe Sj+Corey 1/10 üçlükle bitirdi maçı...[/quote:2c1rgxkh]
Ee olacak arada böyle şeyler. Normal. Sj'i kurtardığı maçların dosyası çok uzar. :)

warriors u işkence sezonuyla başbaşa bırakıp,(anında satarım)başarıya aç bünyemle san jose sharks a kanalize oluyorum.Son lafım forumda don nelsona "take your f..... team and stick it up your ass" :=)