Golden State Warriors

mevzu neden bir dinazor aracılığıyla denver a colorado ya geldi bilmiyorum ama şöyle açıklayayım denver son 10 yılda warriors dan başarılıdır kabul ama nuggets avalanche broncos elele verip aynı sene triple yapsınlar üstüne kendi eyalet imkanlarıyla mars a adam indirsinler üstüne soğuk füzyonu bulup akı kapasitörü icat edip geleceğe gitsinler üstünede Governator ömür boyu californianın başında kalsın california > colorado bu böyledir

gerekisrse 60 maç kazanırız demişin sen önümüzdeki 10 senede herhangi bir sezon 60 maç kazan bu iletinin printini al bana yolla ben onu istediğin bir yerimden vücuduma sokacağım söz.==) 60 galibiyet alacaklarmış auhauah yüksek sesle söyledim kedim bile güldü.=)

bu arada Green Bay Wisconsin de bir şehirdir sen The Bay le karıştırmışın sanırım olur o kadar ama Bayrampaşa demediğine şaşırdım .=).=)

Takımın hissedarlarından Joe Lacob'ın head coachlık koltuğu için Brian Shaw ile anlaştığı yönünde iddialar var.. Yardımcılığını da yine Lakers'tan Chuck Person yapacakmış..

Bugün de Jerry Sloan, Jeff Vun Gundy ve Mike Brown isimleri çıktı Warriors koçluğu için.. Sloan teşekkür ve red etmiş.. JVG zaten profesyonel televizyon yorumcusu oldu.. Mike Brown ile anlaşıldığı yönünde haberler var.. Brian Shaw ismi biraz geride kaldı bugün için.

Kwame Brown'a verilen 7 milyon dolarlık kontratla numunelik bir takım olduklarını tekrardan gösteriyorlar...

Bu arada Charlie Bell'i "amnesty clouse" hakkıyla göndermişler.Çok büyük ihtimalle talibi çıkmaz...

Mark Jackson ın koçluğu Fatih Terim in ilk senelerini hatırlattı bana bakıcaz ama değişik bir koç acayip birşeyler yapacak gibi ileriki senelerde Cali de veya başka yerde

Mark Jackson ın koçluğu Fatih Terim in ilk senelerini hatırlattı bana bakıcaz ama değişik bir koç acayip birşeyler yapacak gibi ileriki senelerde Cali de veya başka yerde

sıradışı oyuncuydu zaten. yalnız golden state, c.mullin'in enkazını hala temizleyemedi. NBA de bence oyuncu, coach veya baskan onemli olabilir ama GM in görevi ve yetkileri çok kritik. Bir de basketbol operasyonları başkanı diyorlar sanırım. Bu adamların hameleleri müthiş önemli. Mesela Joe Dumars kendi kurdugu binayı yıktı. Isıah Thomas, Knicks'im 10 senesini çope attı.. Billy King, Dalembert ve Korver'a dev kontratlar vererek takımın 5 senesini gömmüştü.

Eser daha yakın takip etmiştir ama C.Mullin'in yanlış hamleleri sanıyorum bu hale getirdi.. Baron Davis'in kaybı da ayrı mesele.. Mullin'den önce takım neydi ki derseniz o da ayrı mesele.

Cohan ve Nellieden daha az sucludur Mullin benim fikrim ,ayrica Mullin in bi yere kadar bu takimi icine etme kredisi bile vardir ,adam Warriors in M.Oktayi olmasa da bi Terim i diyebiliriz Adami i zil takip oynayarak gondermedi sehir olmadi olmayinca birisi odeyecekti faturayi

Fischer Dunleavy T.Murphy Foyle unutmak istediklerimiz

Ellis,Baron,Steph Jacks ,Biedrins,Azabuke,A. Randolph hatirlamak istediklerimiz dusununce aslinda o kadar da kotu seyler yapmadi adam ama bazen istedigin seyler olmuyor bir turlu o ruhu yaratamadi Mullin bazi seneler haric, yoksa Warriors asla aldigi galibiyetlere dogru orantali kadrosu olmadi

NBA in orta yerine Jeremy Lin diye bir Çinli düştü.. Biraz baktım hiç şaşırmadım. Warriors'ın yaramaz diye d*league'e salladıgı bir adam cıktı. Bu franchise bitmiş. Eser Kardeşime yazık. Vefakar cefakar Eser. İcerde dışarıda takımla beraber ama olmuyor iste.

Sen inceden inceye benle t...ak gececegine ac cuma aksami Cliipers macinda L.Williams in son hucumuna bak,ninem 96 yasinda ikili sikistirma gelecegini anladi :=)orta sahadan maskota gozu bagli sut arttirsam Sixers son topundan daha cok girme ihtimali vardir :)

Abd de ne yasayan Cinlilerin yuzde 85 i The Bay bolgesinde yasar anlayacan sallasan filipinli ,cinliye carpar ,normal yani ama sadece bir bomba o adam Carmelo sakat oburunun abisi olmus berisinin cocugu hasta diye bi mac oynadi iste dogru zaman dogru yer kurali Knicks de topu ileri courta goturecek lisansli tek adam o kaldi iste:D