GSbasket Film Kulübü

Aşk Tesadüfleri Sever

Mahvetti, dağıttı resmen. Yorum yapacak durumda olmadığım için kısa geçiyorum ama bana çok koydu film. Olmayan sevgilimle izlemek isterdim bu filmi.

8.8/10

Scent of a Woman(Kadın Kokusu) filmini izledim. 1992 yapımı.Al Pacino muhtşem oynamış. Bu rolüyle Oscar da almıştı sanırım. Zaten Al Pacino oynadığı her rolden onur Ocar'ını almalı. Özet olarak çok beğendim.

Filmin güzelliği ve olağanüstü tango sahnesi bi yana, Al Pacino filmden sonra 6 ay boyunca görme zorluğu çekmiş ve gözlük takmaya başlamak zorunda kalmış.

Barney's Version.Takım 15 dakika daha dayanabilse sonuna kadar keyifli keyifli izlerdim.Ne filmlerin önüne geçerdi bende.Şimdi tekrar gitsem mi diye düşünüyorum.Totem apayrı bir olay,çok karıştırıyor insanı...

Çakallarla Dans filmini izledim. Uzun zamandır hiç bu kadar gülmemiştim açıkçası. Daha güzel bir senaryo olabilirmiş aslında bu oyuncu kadrosu için ama bu da keyif verdi ...

Kaybedenler kulübü'nü izledim en son..
Benim için standart bir filmi, 6,5 filan alır belki de 7.
Fırat bayıldı filme..
Basit düşünen,hayatı kasmadan sakin sakin yaşayan 2 adamın filmi.Arada aşk,hatta aşktan ziyade cinsellik var hayatlarında..
Enteresan bir şekilde sanatsal,kültürel bi yanları var ayrıca..
Keyifli bir filmdi,güldük eğlendik :)
Acaba filme 7,5 mu versem :)

Kaybedenler kulübü'nü izledim en son..
Benim için standart bir filmi, 6,5 filan alır belki de 7.
Fırat bayıldı filme..
Basit düşünen,hayatı kasmadan sakin sakin yaşayan 2 adamın filmi.Arada aşk,hatta aşktan ziyade cinsellik var hayatlarında..
Enteresan bir şekilde sanatsal,kültürel bi yanları var ayrıca..
Keyifli bir filmdi,güldük eğlendik :)
Acaba filme 7,5 mu versem :)
7,5 'tan 8 'ı var bence alternatıf guzel bır fılm .

Kaç gündür gitmeyi düşünüyorum ama bir türlü gidemedim, gittikten sonra da topicini açacaktım. =) Nejat İşler ve Yiğit Özşener olurda izlenmez mi? : )

Cinsellik, küfür falan olayında tereddütü olan varsa bir şekilde gerçek "Kaybedenler Kulübü" kayıtlarını indirip dinlesin. Sonra çıkıpta "aa, bu filmde de çok seks varmış, çok küfür varmış" gibi cümleler kurmasın. Bende büyük ihtimal yarın gideceğim.