GSbasket Film Kulübü

O... Çocukları nı izledim çok beğendim bu Özgü Namal'da şeytan tüyü var yemin ediyorum nasıl bi albenidir bu böyle anlamadım çokda güzel değil yani.

Kitabını okutmuşlardı bize okulda, okuduğum en güzel kitaplar arasında diyebilirim. Filmi de, izlediğim en güzel filmler arasına girer. Herkese tavsiye ederim.

Uçurtma Avcısı/The Kite Runner

Büyük Hazine 2
Birincisine su bile dökemez ama iyi bir devam filmi olmuş..
Nicalas Cage'i seviyorum ya tam anlamıyla oyuncu adam...

İçerde ki Adamı izledim...
Soyguncu, dedektif ve rehineler üçlüsü hep aynı hikaye konu bulamıyorlar sanki..
Yine de benim gibi danzel hayranları izleyebilir, sıkılmayacağından eminim...

üstteki içerideki adamı izleyen arkadaş soundtrackinin mükemmel olduğunu eklemeyi unutmuş :p

"make it happen" ı izledim, coyote ugly'nin değişik bier versiyonuydu ama beğendim, içinde dans olsun bana yeter..

Şuanda altta ki, içerdeki adamı izleyen arkadaş olarak: )
Filmin başında ve sonunda çalan hint şarkısını diyorsun sanırım kulağa hoş geliyordu evet ... : )

Tekrar Dejavu'yu izledim tekrar bayıldım, Danzel Washington !
Memento'yu arıyorum bulamıyorum, netden bulabilir miyiz acaba ?
Altda ki arkadaş cevap verirse makbule geçer ... :D

Inside Man ( İçerideki Adam ) filminin soundtrack 'i olarak kullanılan Hint şarkısı;
orjinali Ar Rahman 'dan - Chaiyya Chaiyya cover hale getiren ise Pancabi Mc.. Filmde kullanılmasının espirisi ise Bollywood 'da çekilen başka bir filmde benzer konu işlenmişti Hollywood 'dan evvel ve bu şarkı filmin muziği idi..

Momento için adresini pm ile yaz, dvd 'sini kargo yapayım..

Kerem

Serdar Aslan' Alıntı:
Şuanda altta ki, içerdeki adamı izleyen arkadaş olarak: )
Filmin başında ve sonunda çalan hint şarkısını diyorsun sanırım kulağa hoş geliyordu evet ... : )

Kerem Porazan' Alıntı:
Inside Man ( İçerideki Adam ) filminin soundtrack 'i olarak kullanılan Hint şarkısı;
orjinali Ar Rahman 'dan - Chaiyya Chaiyya cover hale getiren ise Pancabi Mc.. Filmde kullanılmasının espirisi ise Bollywood 'da çekilen başka bir filmde benzer konu işlenmişti Hollywood 'dan evvel ve bu şarkı filmin muziği idi..

Momento için adresini pm ile yaz, dvd 'sini kargo yapayım..

Kerem

[quote="Serdar Aslan":28efkozz]Şuanda altta ki, içerdeki adamı izleyen arkadaş olarak: )

[/quote:28efkozz]

Abicim Düşüncen için minettarım !
Hiç sana zahmet vermek istemem, çok teşekkürler...

Şöhret...

Korsan satıcının tavsiyesiyle bir film alırsan olacağı bu. Çok güleceksin dediği filmin içinden Latin şarkıcı Hector Lavoe´nin yaşam öyküsü çıkıyor...

Gerçi ben biraz da Jenifer Lopez hatrına almıştım. Burada film müzikleri gündeme gelince aklıma bu film geldi geçen hafta izlediğim. Filmin müziği daha doğrusu Lavoe´nin seslendirdiği şarkılar hoşuma gitmişti.

Kişisel notum: 7/10

Kerem Porazan' Alıntı:
... Momento için adresini pm ile yaz, dvd 'sini kargo yapayım..
Bana da yolla kargoyla Kerem´im, yalnız DVD´yi sıkı paketle ki bidondaki sıvıdan sızıntı olmasın DVD´ye : ) Sonra DVD´nin kafası güzel olur, film sondan başlar...

Onur Yavuz' Alıntı:
Şöhret...

Korsan satıcının tavsiyesiyle bir film alırsan olacağı bu. Çok güleceksin dediği filmin içinden Latin şarkıcı Hector Lavoe´nin yaşam öyküsü çıkıyor...

Gerçi ben biraz da Jenifer Lopez hatrına almıştım. Burada film müzikleri gündeme gelince aklıma bu film geldi geçen hafta izlediğim. Filmin müziği daha doğrusu Lavoe´nin seslendirdiği şarkılar hoşuma gitmişti.

Kişisel notum: 7/10

Bana da yolla kargoyla Kerem´im, yalnız DVD´yi sıkı paketle ki bidondaki sıvıdan sızıntı olmasın DVD´ye : ) Sonra DVD´nin kafası güzel olur, film sondan başlar...

Trabzon epeydir Cd'siz kaldı ayrı zaman Sıvısız kaldı :p
Jennifer için ha bak bak bak =)

Son izlediğim film O... Çoçukları ismi yönünden belki çok tartışıldı ancak ben beğendim

8.5/10.

Eight below'u izledim.. kaçıncı izleyişim bilmiyorum ama, paul walker hiç önemli deil sadece Max için izliyorum.. film için 10/8.5 ama huskylerin performansı 10\10 diyorum..

Mustafa topicindeki tartışmada görüp 120 filmini alıp izledim.Şimdi bitti anlatılacak bişi yok.Ben bi filmde hiç bu kadar ağlamadım gözlerm yanıyo ekrana bakarken valla.Tek kelimeyle süper herkes izlesin.

bugün vicdana gittik,gitmez olaydık,parama acıdım valla.. berbattı yaa.. tavsiye etmiyorum...
konu yok,filmin adıyla bağlantısı yok,yada bizde mi sorun var..
zaten salonda 5 kişiydik..

Son olarak Issız adamı izledim çok güzel ve vurucu bir aşk filmi çok beğendim. Filmde ki Alper karakterine çok sinir oldum sonunda hakettiği cezayı aldı ya çok sevindim.
Allah Alper gibi Duygusuz ve düşüncesiz erkekleri hep Issız bıraksın inşAllah.