GSbasket Film Kulübü

mustafa_güler' Alıntı:
21 adlı film mükemmel.İzleyince anlayacaksınız.
Elimde var o film ama bir türlü izleme şansım olmadı :).Kesin izleyeceğim o zaman :)

En son Kadri'nin Götürdüğü Yere Git adlı filme kardeşimin ısrarıyla gittim.Bazı yerleri gülünç aam güzel bir film değildi.10 üzerinden 3 felan veririm.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="mustafa_güler":1wbo5ze4]21 adlı film mükemmel.İzleyince anlayacaksınız.
Elimde var o film ama bir türlü izleme şansım olmadı :).Kesin izleyeceğim o zaman :)

En son Kadri'nin Götürdüğü Yere Git adlı filme kardeşimin ısrarıyla gittim.Bazı yerleri gülünç aam güzel bir film değildi.10 üzerinden 3 felan veririm.[/quote:1wbo5ze4]
En yakın zamanda izle. :p

Maymunlar Cehennemi serisi...
Hem eski çekimleri hem yeni çekimleri insanları farklı bir boyuta götürüyor.Bulup izleyin pişman olmazsınız...

Berk Tuna Tertipli' Alıntı:
Twilight yani Türkçe tercümesiyle Alacakaranlık filmini izledim bugün. Stephenie Meyer'in yazdığı bir romandan uyarlanan bir film.

Olağanüstü güçleri olan bir vampir Edward ile güzel bir kız Isabella'nın hikayeleri anlatılıyor. İkilinin imkansız gözüken aşkları çok güzel aktarılmış. İzlemenizi tavsiye ederim.

Gerçekten çok güzel film.Bende tavsiye ediyorum.

Evet biliyorum daha vizyona girmediğini. Amerika'da da 9 Ocak'tamı ne vizyona girmiş. En fazla gişeyi yapmış o hafta içinde. İnternette dolaşıyor. Sinemadan önce bir izlesem mi diye düşünüyorum...

Vali´yi izledim...

Ülkenin nereye sürüklendiğini, ne gibi bahaneler üretilerek bunların gerçekleştiğini gayet iyi biliyorum, biliyoruz. Ancak bunların beyaz perdeye yansımış halini görmek yine de insanın canını acıtıyor.

Çağatay Tosun´un (yönetmen/senarist) yerinde olsam biraz daha detaya girip filmi uzatırdım. Filmi de Denizli´de değil Ankara´da bitirirdim.

Kişisel not´um: 8/10

jeux d'efants türkçeye cesaretin var mı aşka olarak çevrilmiş..
izledim ve beğendim
10 üzeinden 7,5tan 8 verdim :)
tavsiye ederim.

Yönetmenliğini C.Eastwood'un yaptığı , başrollerini A.Jolie ve G.Griffith'in paylaştığı Sahtekar filmini izledim ve gerçekten çok beğendim filmi ..

Valiyi izledim
filmin akışkan yerleri var Türkeyinin ne halde oldugunu gösteren bir film hakkaten ama sonları biraz kötü olmuş

10üzerinden 6