GSbasket İftar Organizasyonu (27 Temmuz Cumartesi)

Ramazan ayının getirdiği güzelliklerden biri de şüphesiz dostlarımızla, ailelerimizle birlikte iftar yapmaktır. Biz de her sene olduğu gibi bu manevi duyguyu tadabilmek adına bir organizasyon gerçekleştiriyoruz.

Her zaman olduğu gibi bizleri tanısın, tanımasın GSbasket ailesinin tüm üyelerini yanımızda görmek istiyoruz ve herkesi bu güzel organizasyona davet ediyoruz.

İftar yemeğimiz standart bir iftar menüsünden oluşmaktadır ve ücreti 25 TL'dir. Ekstralar olursa değişebilir.

İftar için karara vardığımız mekan Hasköy Lale Lokantası'dır. Muhtemelen Halıcıoğlu Metrobüs Durağı'nda buluşabiliriz. Ulaşım ve mekan bilgileri;

HASKY LALE LOKANTASI (0212) 369 49 49

İftara katılmak isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşıp isimlerini yazdırabilirler. Gelenler bu ilk mesajda güncellenecektir.

- Bu konu altına mesaj yazarak,
- Forum yönetiminden herhangi bir arkadaşımıza ulaşarak,
- twitter.com/ksecer veya facebook.com/kerem.secer adreslerinden,
- 05072951922 numaralı telefondan çağrı, SMS ve Whatsapp ile bize ulaşabilirsiniz.

İftara Katılacaklar

- Aras Kafkaslı
- Tanju Çiçek
- Şamil Turançiftçi
- Arca Yıldırım
- Yiğit Çelebi
- Onur Uncu
- Burak Uğur Yılmaz
- Önder Çiçekoğlu
- Volkan Kızıltaş
- Kerem Seçer
- Yunus Gökyıldız
- Furkan Dillice
- Barış Erenkara
- Ali İhsan Uyan
- Okan Alaşalvaroğlu
- Can Kırımlıoğlu

Not: Diğer arkadaşları kendilerine sormadan yazmak istemedim.

Furkan ilk kez katılamadığın bir organizasyon gördüm ama ona da çözüm buldun. Helal sana. Keşke herkes senin gibi olsa. :)

Teklifini değerlendireceğiz. .)

Gsbasket için iftar vakti...

Bu sefer aranızda bulunamayacak olmak üzücü. Tabii bunu hayata bakış açım nedeniyle farklı yorumlayanlar olabilir ama söz konusu annemin sağlık sorunları. Yoksa sizlerin bulunduğu ortam her zaman güzeldir.

Çok güzel bir organizasyon yurtdışında olmasaydım kesin gelirdim. İnşallah seneye nasip olur. Şimdiden hayırlı iftar diliyorum arkadaşlara...

Organizasyonlara katılamamak beni üzüyor doğrusu. Umarım başka organizasyonlarda ekiple beraber olurum. :)
Allah kabul etsin iftarınızı. :) Başka bir organizasyonda birlikte olmak dileğimle...

İftara gelen ve aramıza katılan herkese teşekkürler, ama en başta bu organizasyona emek harcayan; Tanju Abi, Kerem Abi, Şamil Abi ve Aras Abi'ye teşekkürler, iyi ki varsınız.

çok güzel organizasyonlar var ama maalesef çok uzağım oralara :)) inşallah bu sene üniversiteyle beraber gelirim oralara bütün organizasyonlar da yer bulurum kendime :))