gsbasket.org Üyelerinin Fotoğrafları

lveben.jpg

nasıl heyecanlanmıştım bu fotoyu çekerken Işıl'a dönmeni sabırsızlıkla bekliyoruz demiştim hala bekliyoruz :)

Fatih Sinan DURAK' Alıntı:
lveben.jpg

nasıl heyecanlanmıştım bu fotoyu çekerken Işıl'a dönmeni sabırsızlıkla bekliyoruz demiştim hala bekliyoruz :)

Mersin maçı sanırım yazık Işıl aynı noktadan 50 60 poz çekilmiştir bende de var aynısından :)

16461227948394776584194.jpg

Erdal Can İçelli' Alıntı:
[quote="Fatih Sinan DURAK":3uyk666v]
lveben.jpg

Mersin maçı sanırım yazık Işıl aynı noktadan 50 60 poz çekilmiştir bende de var aynısından :)

16461227948394776584194.jpg
[/quote:3uyk666v]

Şu pozdan herkeste var yahu :) Bir de hep aynı poz :)

Evet Mersin maçıydı yazık orada bayağı bir süre beklemek zorunda kalmıştı :) ama herkesi güleryüzle karşıladı çok güzel bir anıydı benim için :)

Kerem Seçer' Alıntı:
3258_97540411354_661296354_2965558_1603393_n.jpg

Bu fotoyu kimse beğenmedi, ben de inat olsun diye buraya da koyayım dedim :)

Bu fotoğrafa bayıldım Keremciğim.Hatta en beğendiğim fotoğraf diyebilirim.Nasıl beğenmemişler yahu.Bence senin arkadaşların zevksiz :)

Evet askere giden benim icin en degerli arkadasımla fotomu koyuyorum. En sag'da ki de en yakın arkadaslarımdan biri. Bizim uA Akdeni Uni baskanı.

Piknikte çekilen fotoğrafın buraya konulması güzel olmuş da fotoğraf çekiminde herkes üstüne başına çeki düzen vermiş, ben hariç.

Gerçi fotoğrafta çıplak ayaklı arkadaşlar mevcut, o yönden rahatım. : ) Polonya maçındaki Rus hakemin üstüne bu fotoyu görünce Kerem´i hatırladım nedense. Şaka bir yana, muhabbetiyle, voleybol maçıyla, içecekleriyle güzel bir gündü ya.

Aytunç´un yanısıra forumun yeni üyelerinin de fotoğraflarını görmek isteriz. Yüz aşinalığı iyidir...