GSBasket Otobüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hadi bakalım yönetim,
Başlatın bir organizasyon,
Gideceklere bir liste yapın,
Belirli sayı oluşursa , ona göre araç temin edelim,minibüs . otobüs, ya da otobüsler,
Tadını çıkara çıkara hep beraber gidelim gelelim.
Bu arada sayı belli olursa otel işini de çözelim,

Güzel bir fikir...Ama maalesef benim için mümkün değil. 3 ünden 8 i akşamına kadar okul takımıyla konyada turnuvada olmam gerekiyor. Gitmezsem sağlam ceza yerim.

pazar günü sami yen de futbol macı var
yönetimin manisada bi play-out olayından haberdar olucagını bile sanmıyorum
aslında manisaya da cok gitmek istiyorum ama su an mümkün gözükmüyo..

Öncelikle plan nedir onu tam baglayalım.

Pazar günü son mac olan Buyuk Kolej macına mı gidiliyor, yoksa persembe gecesinden yola cıkılıp cuma günü ilk mactan itibaren mi Manisa' da olunmak isteniyor?

Şu an itibariyle bildiğim kadarıyla Istanbul' dan ben ve Ali Emre haricinde Play-Out' lar da Manisa olacak kimse yok. Biz cuma günü ilk macla beraber Manisa' da olacagız. Kalacak yer işini ayarlamaya calısıyorum. Bugün yarın sonuçlanır.

Son maça mı,
Ne biliyorsun ki işin son maça kalacağını,
Anlaşıldı , herkez başının çaresine bakacak,
Ben de 3 gün orada olacağım.

kaemre' Alıntı:
Son maça mı,
Ne biliyorsun ki işin son maça kalacağını,
Anlaşıldı , herkez başının çaresine bakacak,
Ben de 3 gün orada olacağım.

Tepkini anlıyorum da insanların 3 gün Manisa' da kalması kendilerine büyük külfettir. Bunun altından kalkabileceksek ona göre hareket edelim, duyuralım v.b.

ya arakadaslar daha baslamadan herkes gelemıom dıye mesaj atmış ayıp yahu bence cuma aksamı (yada gece yarısdı yola cıkılır cumartesı mac ızlenır ucuz yollu bı yerde kalınır pazar gunde macı ızleyıp gerı donersınız
ve bu arada bu kladar sewen madm var otobus kıralamaka cok daha hesaplı olur bence sofore ata,rsdın bıras gerıye kalan mazot parası...

EY İSTANBUL TARAFTARI SAKIN BENİ YANLIŞ ANLMAYIN BİZ EGELİ ASLANLAR BURDA ÇIRPINALIM SALONU DOLDURMAK İÇİN İSTANBULDAN SADCE 2 KİŞİ GELSİN OLCAK OLAY MI YAA BASKET Mİ FUTBOL MU ÖNEMLİ ŞUAN İÇİN BASKET ÖNEMLİ HATALIYSAM SÖYLEYİN ORADA KALINACAK PARAYI HERKES BİR ŞEKİLDE TEMİN EDER LÜTFEN İSTANBUL ASLANLAR TARAFTARLAR SİZLERİDE ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :atki :atki

gs 1905' Alıntı:
EY İSTANBUL TARAFTARI SAKIN BENİ YANLIŞ ANLMAYIN BİZ EGELİ ASLANLAR BURDA ÇIRPINALIM SALONU DOLDURMAK İÇİN İSTANBULDAN SADCE 2 KİŞİ GELSİN OLCAK OLAY MI YAA BASKET Mİ FUTBOL MU ÖNEMLİ ŞUAN İÇİN BASKET ÖNEMLİ HATALIYSAM SÖYLEYİN ORADA KALINACAK PARAYI HERKES BİR ŞEKİLDE TEMİN EDER LÜTFEN İSTANBUL ASLANLAR TARAFTARLAR SİZLERİDE ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :atki :atki

sen bizimle dalgamı geçiyosun arkadaşım kimsen herneysen
mail adresin geçen seferki ultrAslan 35 le aynı
bu kişide izmirli olduğunu belirtip Bandırmadaki maça önce 25 kişi arkasından 50 kişi ve arkasından 250 kişi bandırmaya maça gidip girememiştiniz ve aynı gün 4 saat arayla gidip gelmiştiniz

ya adam gibi kim olduğunu belirtip öle yaz yoksa bu nikinde silincek haberin olsun !

gs1905 sevgili renkdaşım alt tarafı 45 dakika yol gideceksin.istanbul ankara karıştırma herkeze sallayıp durma hem madden hem manevi olarak kolay mı sanıyosun... ben trabzonda okuyorum ancak cuma günü trabzonlu kardeşlerimle yapılacak protestodan sonra gelmeye çalışıcam cuma günkü maçı kaçırıcam ancak c.tesi ve pazar yanınızda olmaya çalışıcam tabii bunu yukarıdaki abilerim/kardeşlerim gibi tek başıma yapıcam sadece Galatasaray aşkımdan dolayı 1 yada 2 kişi gelmenin hiç bir önemi yok önemli olan oraya gelebilecek sevginin aşkın insanın gönlünde olması o salon nasıl olsa dolacak ama burda kimsenin kalbini kırmaya gerek yok :claps

Manisa ve cevre illerden (basta İzmir) maca gelmek elbette ki cok daha kolay . Lütfen bu konuda Istanbul, Ankara ya da diğer uzak sehirlerdeki taraftarı rencide etmeyin. 3 güne yayılan maclar icin Manisa' ya gelmek kolay degil. Ulaşımı ve kişisel ihtiyacları bırakın cok büyük bir ikametgah sıkıntısı var. Fazla sallamayalım ....

Manisa' da zaten mevcut olan birkaç otel var ve şu an itibariyle doluluk oranı % 100 .

Futbolda Vestel Manisaspor' un 1. lige cıkması neticesinde haftasonu organize edilmesi planlanan ufak caplı bir karnaval icin Manisaspor Baskanı Nazif Zorlu herkesi Manisa' ya davet etmiş ve bu sebeple oteller inanılmaz bir doluluk oranı yasıyor. Bununla beraber bir de Play-Out organizasyonu da aynı tarihlere rastlayınca bu hafta sonu Manisa' da kalacak tek bir otel bile mevcut degil.

Benim canım federasyonum işini ne kadar da iyi biliyor .... Bunları düşünemeyecek kadar acizlik içindeler. Organizasyon neticesinde şehir esnafının yüzü gülecekse altyapısı olan bir il seçilmeliydi. Manisa değil !

ARdaQue' Alıntı:
Manisa' da zaten mevcut olan birkaç otel var ve şu an itibariyle doluluk oranı % 100 .

Futbolda Vestel Manisaspor' un 1. lige cıkması neticesinde haftasonu organize edilmesi planlanan ufak caplı bir karnaval icin Manisaspor Baskanı Nazif Zorlu herkesi Manisa' ya davet etmiş ve bu sebeple oteller inanılmaz bir doluluk oranı yasıyor. Bununla beraber bir de Play-Out organizasyonu da aynı tarihlere rastlayınca bu hafta sonu Manisa' da kalacak tek bir otel bile mevcut degil.

Benim canım federasyonum işini ne kadar da iyi biliyor .... Bunları düşünemeyecek kadar acizlik içindeler. Organizasyon neticesinde şehir esnafının yüzü gülecekse altyapısı olan bir il seçilmeliydi. Manisa değil !

arda bildiğim kadarıyla manisa belediyesinin tam karşısında ara sokakta bi otel var suan otelin buyuk bolumu boş otel hem temiz hemde güzel kalınabilecek bi yer çokda pahalı değildi.... tam bilemiyorum ama suanki durum ne çarşamba konuşmuştum..... ögleden sonra tam olarak bilgi edinebilirm

***YUZBASİ***' Alıntı:
ARdaQue' Alıntı:

arda bildiğim kadarıyla manisa belediyesinin tam karşısında ara sokakta bi otel var suan otelin buyuk bolumu boş otel hem temiz hemde güzel kalınabilecek bi yer çokda pahalı değildi.... tam bilemiyorum ama suanki durum ne çarşamba konuşmuştum..... ögleden sonra tam olarak bilgi edinebilirm

Bilgi edinebilirsen haberimiz olsun. Çok istediğimiz halde bu turnuvaya gidemiyoruz ! Bu konuda Ahmet Abi benden daha fazla bilgi sahibi. O da yazar zaten birazdan.

arkadaşlar selamlar.

manisadan yazıyorum

şu an şehirde bir çok boş hotel ve pansiyon var.

bilginize.

Daha somut bir bilgi yok mu,
Pansiyon değil tabiiki,
Adam gibi , kalınacak otel,
Bize Cihad Levent'in söylediği,
" İki otel var adam gibi, birinde üç takım, diğerinde 1 takım kalıyor,
Başkan gelecek, tüm çırpınmalarımıza rağmen , ona bile yer bulamadık.
İzmirden gidip gelmeyi göze alırsanız ne ala, çift turnuva olduğundan, burada kalacak hiç yer yok. "

Gerçekten , kalabileceğimiz gibi,boş yeri olan müsait bir otel varsa, en azından tel nosunu verin, görüşelim kalkıp gidelim.

dostum bugun sordurucam dediğim otel hala müsait ne kadar yer olduğunu bilmiyorum ama...... maç dolaysıyla fiyatta oynamalar yapmış :( :( ne yapalım bi kere bismil dedik sonunu getiricez....

kaemre arkadaş vasıtasıyla sordurdum telini öğrenir öğrenmez yazarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...