GSBasket Piknik Organizasyonu

Nasıl temin edeceğiz Can? Muhammet ile konuştunuz mu? Muhammet ayarlayın bak aç kalırsam Büyükada'yı yakarım. :)

Bir şey alacaksak yarın alalım.

Bu arada listede ismi yazıp gelmeyen olacak mı? Lütfen belirtsin.

Muhammet Savaş haklı vallai ilgi biraz. :)

Muhammet'e yardımcı olalım.

Buradaki herkes geliyor değil mi arkadaşlar? Bir arkadaşımızı çıkardım, gerisi duruyor. Gelmeyecek varsa yarın haberdar etsin beni ya da Muhammet'i ya da Şamil'i ya da yazsın buraya. :)

Savaş abiyi yarın arayacağım için listeye yazmadım.

1- Muhammet Kaan
2- Kerem Seçer
3- Şamil Turançiftçi
4- Gazanfer Tosun
5- Tanju Çiçek
6- Semih Tuna
7- Furkan Şenbabaoğlu
8- Alperen Küçük
9- Burak Eyvel
10- Arca Yıldırım
11- Onur Yavuz
12- İlkay Recep Yem
13- Can Kırımlıoğlu
14- Okan Alaşalvaroğlu
15- Barış Erenkara
16- Erdal Avcı
17- Aykun Alan
18- Suhan Cem
19- Aras Kafkasli
20- Onder Cicekoglu
21- Bengi Baris
22- Savas Karadag
23- Cem Erman
24- Alen Hekimbas
25 - Deniz Baskın
26- Emre Türkel
27- Volkan Kızıltaş
28- Onur Uncu
29-Yunus Taylan
30-Tolga Kaplan

Arkadaşlar yemek için her türlü malzemeyi adadaki marketlerden alacağız muhtemelen. Eğer önceden alırsak da buradaki sayıya göre ben halledeceğim ama adadan almak her açıdan daha mantıklı. Buna göre ortalama bir maliyet çıkarabilirsiniz az çok. Yine de Muhammet yazar. Adama ulaşamıyoruz ki bir türlü. :)

Saatleri de yarın buraya yazarız. Telefonu bende veya ulaşabileceğim birisinde olanları ararım, olmayanlar özelden yazsın bana.

Ben açıkçası finalin çoşkusu doya doya yaşayabilmek için bu organizasyonun ertelenmesini talep ediyorum. Onur Abi filan biletlerini almıştır gerçi, nasıl olacak bilmiyorum ama pikniğimizi yapıp final maçı için Nevizade'ye erkenden dönebiliriz belki.

Konuşalım yarın Gazanfer, buraya yazarız. Herkes görüş bildirirse erteleme yapabiliriz.

Ben finali beraber izlemekten yanayım ama bunun piknikle mi yoksa nevizade de mi olduğuna karar vermiyorum. Birlikte olalım da, gerisi gelir.

Kerem abinin yazdığı gibi, herkes görüşünü belirtsin ona göre karar verelim hep beraber.

Öncelikle basket maçını gidip iptal ettirdim...

Organizasyon konusunda, ben zaten Büyükada'da oturuyorum. O yüzden ne zaman gel denirse o zaman gelirim zaten..

İptal olmasın bence hatta 4-5 veya 5-6 zeytinburnu gibi bi yerde herkesin evine yakın olabilecek bi yerde basketbol oynayabiliriz ardından herkes evine dönüp Nevizade'ye geçebilir ama pikniği o kadar erken bitirmeyelim derseniz olmaz tabii ama yine de maçı Nevizade'de izleyelim bence.

erteleme yok, ozellikle calisan insanlarin bir hayati var disarida, planlama onemli.
sabah saatlerinde baslayan bir organizasyon saat 7 gibi rahatlikla bitirilir, ardindan da gecer bir mekanda oturur izleriz finalimizi, gun icinde karar verilir ona da..

cok yazamiyorum diye ilgisiz oldugum zannedilmesin. her seyiyle cok guzel bir piknik olacak perilerimizin finale kalmasiyla da aksam sampiyolugu kutlariz artik. donus saatimizi ona gore ayarlayip verada birlikte izleme taraftariyim. zaten yeterince erteledik. yarin ulasim bilgilerini can buraya yazacak bende kesin gelecek kisi sayisina gore maliyet ile ilgili bilgileri yazarim. adadan sebze mevye gibi seyleri temin edebiliriz et kismini burada guzel bir yerde hazirlatip getirmeyi planliyorum. kabaca soyleyecek olursak adam basi 20-25 tl gibi bir masraf cikar diye dusunuyorum. eger kafasinda soru isareti olan versa sorsun yine.
Amacimiz Savas' a istedigi firsatti vermemek:)

1- Muhammet Kaan
2- Kerem Seçer
3- Şamil Turançiftçi
4- Gazanfer Tosun
5- Tanju Çiçek
6- Semih Tuna
7- Furkan Şenbabaoğlu
8- Alperen Küçük
9- Burak Eyvel
10- Arca Yıldırım
11- Onur Yavuz
12- İlkay Recep Yem
13- Can Kırımlıoğlu
14- Okan Alaşalvaroğlu
15- Barış Erenkara
16- Erdal Avcı
17- Aykun Alan
18- Suhan Cem
19- Aras Kafkasli
20- Onder Cicekoglu
21- Bengi Baris
22- Savas Karadag
23- Cem Erman
24- Alen Hekimbas
25 - Deniz Baskın
26- Emre Türkel
27- Volkan Kızıltaş
28- Onur Uncu
29- Yunus Taylan
30- Tolga Kaplan
31- Yılmaz Yıldırım

Heybeliada'da maç izlemek çok keyiflidir.Deniz havası,çay ve dondurma stresi alır.:) Maçın saati biraz erken olsa alternatifler arasına girebilirdi.