Gustavo Assunção

Takımımıza hayırlı olsun. Portekiz Ligi'ni takip etmiyorum, takımı şu an sondan birinci, 17. sırada görünüyor. Umarım kaliteli bir oyuncudur ve güzel işler yapar, uzun süre birlikte oluruz.

Sadece 4 maç oynanmış olduğu için bu seneyi değil geçen seneyi baz almak daha doğru. Geçen sene ligi 9. bitirmiş takımdan transfer edilmiş demek daha doğrusu :)

Oyuncuyu tanımıyorum ama futbol bilgisine sahip yorumcuların sözleri beni umutlandırıyor. Özellikle Ilgaz Çınar’ın daha adı sanı çıkmamışken kendisi hakkında yorumu var. Güzel bir tesadüf olmuş.

Brezilya milletinden oyuncuların kötü çıktığını görmedim. Zaten bizim de son yıllarda Fernando, Mariano, Maicon, Marcao olsun süper katkılar verdiler. O yüzden başarılı olacağına inancım yüksek. Geçen ay da yazmıştım neden Brezilyalı oyuncu almıyoruz diye.

Brezilya milletinden oyuncuların kötü çıktığını görmedim. Zaten bizim de son yıllarda Fernando, Mariano, Maicon, Marcao olsun süper katkılar verdiler. O yüzden başarılı olacağına inancım yüksek. Geçen ay da yazmıştım neden Brezilyalı oyuncu almıyoruz diye.

Bugün adını ilk okuduğumda aklıma Flavio Conceciao geldi. Neuzübillah dedim, mevkileri aynı ama tarz olarak epey farklı çıktı neyse ki :)

Bu çocuktan ümidim vardı. Bakalım seneler sonra göreceğiz.

Ben neden hiç süre almadı anlayamadım.1 maçta dikkat etmedim,Berkan yerine oyuna girdi fiziği çok kötüydü,çok kötü oyuncu diyorlar twitterda.

Hani Denizlispor'a karşı kupadada mı oynayamazdı ? O kadar mı kötüydü ?

Gustavo tamam fiziği kötü peki Bartuğ neden şans bulamıyor ? Alpaslan fiziği iyi olduğu için mi orta sahada maça başladı ? Bu sezon birçok şeyi anlamıyorum.

Fiziği kötü olan adamı kör müydün de alıp takıma getirdin ? Gözün görmedi mi adamın kilosunu, boyunu ? İlk görev aldığı maçta harikaydı, birçok kişi de beğendi. Sonrasını anlayabilen beri gelsin.

Farkettiyseniz biz bu sezon kimi transfer ettiysek başta spor yorumcuları olmak üzere ''Galatasaray müthiş transfer yaptı,şöyle oyuncu,böyle oyuncu'' denildi kim alındıysa.

Gustavo'da onlardan biriydi.Hem hiç şans bulamadı,hemde şimdi yok kötü oyuncuydu,oynayamayacak haldeydi,kapasitesi yok deniliyor.

Ben son maçlarda bu kadar puan kaybı yaşamışken,o puan kaybı yaşanan maçlarda gamsız oyuncular yerine kötü performans gösterecek olsa bile Gustavo'yu-Bartuğ'u-Barış Alper'i izlemek isterdim.

Yunus Akgün içinde aynısı oldu.Oyuncuya çok az forma şansı veriyorsun,oyuncu o maçta kötü oynuyorsa oyuncunun üzerini çiziyoruz.Yabancı oyuncuların ise sınırsız kötü oynama hakkı oluyor.Başta Yedlin olmak üzere.