Haftanın Oyuncusu? (Tuborg Maçı)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

Haftanın Oyuncusu

• J.Keep

Oy: 0 0.0%
  • Umut

• Burak

• Arda

• Kullanılan toplam oy
    26
G

Guest

Misafir
Muhteşem bir galibiyet kelimenin tam anlamıyla harika. Uzun zamandan sonra Ardanın bu oyunuyla dönmesi ve maçı almayı bilmemiz inanılmaz moral oldu. Galibiyetde etkili olan oyuncularımız arasından birini seçeceğiz. Belki de sezon başından beri en işe yarar anket olacak

Maç boyu sapır sapır dökülen Keep haftanın oyuncusu olmayı iki faulle haketmemeli...

Sakatlıktan sonra sahalara çok iyi dönen ve bu maçta da maç boyu müthiş verimli ve istekli oynayan Arda haftanın oyuncusudur...

öncelikle keep için macın oyuncusu demek yanlış oyunun sadece flash adamı oldu.

bence oyuncularımız her bırı oyunun belli donmelerinde etkılı oldular.
haftanın oyuncusu sakatlık donusu grafığı yukselen Arda tabıkiiii.

Valla millete moral gelmiş kaç hafta sonra bu köşeye ilk defa yorumlar yapılıyor. Görünce keyiflendim doğrusu

Maçın adamı tabii ki Keep oldu. Ama oynadığı oyundan ötürü değil. Resmen saç-baş yoldurdu. Son atışları kim atsaydı maçın oyuncusu o olurdu. Arda ve Burak hırslılardı, güzel mücadele ettiler.

Umut'un ise ankete konması hatadır, 4 kere saçmaladıktan sonra 2 kere şut sokmanın anlamı kalmıyor.

ben katılmıyorum
Umut son 2 dk kalana kdr çok güzel oynadı bence

son 2 dk telaştan heralde 1 top kaybı 1-2 de yanlış şut kullandı
ama maçın geneline bakılırsa bana göre iyidi Umut
yükselen formu dewam etti

Vallah maç bitmiş... 2 atış.....

Geçen sene King 4 saniye kala 1'ini soksa alacaktık İTÜ maçını.. ikisini de kaçırdı dönen topla maçı kaybettik...

Nihayet sinirlerine hakim olabilen biri çıktı... Gerçi maçın berabere gelmesinde de payı vardı, ama kendisini afettirdi.. bence Keep!

Yüreği için! :)

Gerçekten böyle çok sesliliğe hasret kalmışım. Haftalardır tatsız geçen anketlerden sonra bu ilaç gibi geldi. Ankete katılan herkese teşekkürler...

aragorn74' Alıntı:
Vallah maç bitmiş... 2 atış.....

Geçen sene King 4 saniye kala 1'ini soksa alacaktık İTÜ maçını.. ikisini de kaçırdı dönen topla maçı kaybettik...

Nihayet sinirlerine hakim olabilen biri çıktı... Gerçi maçın berabere gelmesinde de payı vardı, ama kendisini afettirdi.. bence Keep!

Yüreği için! :)
Abi o maçı hatırlatma.Kafayı monitöre geçireceğim şimdi. :D Sen git 4 dakika kala 13 sayıdan maçı ver. :cry: