Hangi oyuncular yakışır

• Konbuyu başlatan hackers
  • Başlangıç tarihi
Arkadaşlar korkarımki bu yönetim gene son saniyede uydruk kıytırık adamlar alacak. baksanıza bu başka bozuntusu kendini sadece futbolun başkanı sanıyor. avrupada oyuncu kalmadı almaya beş yazacaktım ama beni mazur görün kimi yazmam gerektiğii bilrmiyorum :D

Ben olsam Daçka'dan sadece Jones'u alırım.Murat Kaya ve Barış Ermiş'e katılıyorum ama iyi de bir Fenerbahçeli olan Alper Yılmaz'a ve Alpay Öztaş'a katılmıyorum.

zaten basketbolumuzda şu anda çoğu basketbolcu fenerbahçeli bu biraz da jenerasyon meselesi.. mesela tam bilmiyorum ama yeni jeneraasyon da gslıdır 87-8 doğumlular falan.(cenk-ersan hangi takımlı acaba? nba e giden ilk gsli zaur du. ikinci bir gsli oldu mu?) ama çok da iyi fenerbahçeliler.. sağolsunlar hiçbir antiliklerini görmedim...

benim bildiğim galatasaraylılar...

hüseyin beşok-kerem gönlüm-kerem tunçeri-tutku açık var

dedıklerın dogru fenerlılerın fazla antıpatıklıklerı yok..onun ıcın farketmez ıkı ezık harıc RASIM BASAK ve ZAZA ENDEN bu adamlar gıcık oluom abı

Boddicker kalsın diğerleri gitsin iyi bir center ve skorer bir pg la 2 3 iyi yerli oyuncuyla şampiyonluğa ortak oluruz

damir mulaomerovic gelbilir mi?? bir kaç sen önce de gündeme gelmişti.. niye olmasın diyorum...

sanmıorum damırın gelecegını gelse ck ıı olur gecmıs senelerde ARDAQUE abımızın bı postunu okumustum yazıordu kı hıc bı zamn mulomerovıc gundeme gelmedı nerden uyduruyosun bunları....ARDAQUE ABININ BU POSTU 2 SENE ULTRASLAN.COM DA YAZIODU...

sanmıorum damırın gelecegını gelse ck ıı olur gecmıs senelerde ARDAQUE abımızın bı postunu okumustum yazıordu kı hıc bı zamn mulomerovıc gundeme gelmedı nerden uyduruyosun bunları....ARDAQUE ABININ BU POSTU 2 SENE ONCE ULTRASLAN.COM DA YAZIODU...HATTA DIODI KI TUM TRANSFER HABERLERINI DOGRU VE GUVENILIR SEKILDE GSBASKET.COM dan ogrenebılırsınız...

yanılıo muyum arda abı boyle bı postunuz var dımı????

mulo ile hüseyin beşok u alsak bence iddialı olabiliriz. birde skorer bir 3 numara kimse tutamaz bizi ozaman.

Outlaw' Alıntı:
zaten basketbolumuzda şu anda çoğu basketbolcu fenerbahçeli bu biraz da jenerasyon meselesi.. mesela tam bilmiyorum ama yeni jeneraasyon da gslıdır 87-8 doğumlular falan.(cenk-ersan hangi takımlı acaba? nba e giden ilk gsli zaur du. ikinci bir gsli oldu mu?) ama çok da iyi fenerbahçeliler.. sağolsunlar hiçbir antiliklerini görmedim...

benim bildiğim galatasaraylılar...

hüseyin beşok-kerem gönlüm-kerem tunçeri-tutku açık var

Bir de Fatih Solak var!!!!

doğru unutmuşum...

bu arada ben goran nikolic i istiyorum.. stil olarak tim duncan a benzettiğim bu isim,galatasaray da takımın liderliğini üstlenirse rahaat 18 sayı 9 ribaund istatistikleri yapar...

olmaz mı???

fatih solak'ı alamazlarsa fransadan Hüseyin Beşok'u alsınlar 5 numarada hala çok iyi iş yapar ayrıca ülker'den ayrılan stonbergas'da iyi bi oyuncu erdemirden pasca 'da mükemmel :atki

Yabancı oyun kurucu olarak Brian Tolbert, Sandis Buskevic, Cris Herın
Yabancı iki numaraya:Nick Jabınson kalmalı diyorum.
Yabancı Pivot:Violet JONS, Tyrus Boswel(Beykoz),Koul
Forvet:Brian Boddicker, Mamiç,
Yerli Oyun Kurucu:Levent Türknas, Burak Gacemer
Yerli Forvet:Tolga Tekinalp, Mehmet Kahyaoğlu, Tufan Aktulgalı(Beykoz)
Yerli Pivot:Nedim Yücel

Bu saydığınız uzunlardan Nedim aslında 3 numara , Hüseyin Rusyaya gitti, Beykozunki de Avrupada başka bir takıma gitmiş, Vincent Jones da şimdiye kadar başka takımla anlaşmıştır.
:hi

geçen sezon tbl de oynamış ve gs mizde bana göre faydalı olacak boşta olup olmadığını kesin olarak bilmediğim almamızın faydalı olacağını düşündüğüm oyuncular
derrick davenport
corsley edwards
ratko varda
marc salyers
goran nikolic
jaime lloreda
pervis pasco
marc dickel
rashad philips

KeOpS' Alıntı:
geçen sezon tbl de oynamış ve gs mizde bana göre faydalı olacak boşta olup olmadığını kesin olarak bilmediğim almamızın faydalı olacağını düşündüğüm oyuncular
derrick davenport
corsley edwards
ratko varda
marc salyers
goran nikolic
jaime lloreda
pervis pasco
marc dickel
rashad philips
pg zten aldık tekrar dickleı phillipsi tartışmaya gerek yok.onları listeden çıkardığımızda kalan oyuncular varda dışında ağırlıklı olarak sırtı dönük oynayan oyuncular değiller.(Edwards başka bir takımla sözleşme imzaladı.)
bence takıma sırtı dönük etkili olcak hem low posttan sayı üretecek hemde dışarıya çıkaracağı paslarla kısalara boş şut hazırlayacak bir oyuncu gerekiyor.whorton bence bu tanıma uyan bir oyuncu.transfer edilirse çok yararlı olacağına inanıyorum.

sarpemre' Alıntı:
KeOpS' Alıntı:
derrick davenport
corsley edwards
ratko varda
marc salyers
goran nikolic
jaime lloreda
pervis pasco
marc dickel
rashad philips
pg zten aldık tekrar dickleı phillipsi tartışmaya gerek yok.onları listeden çıkardığımızda kalan oyuncular varda dışında ağırlıklı olarak sırtı dönük oynayan oyuncular değiller.(Edwards başka bir takımla sözleşme imzaladı.)
bence takıma sırtı dönük etkili olcak hem low posttan sayı üretecek hemde dışarıya çıkaracağı paslarla kısalara boş şut hazırlayacak bir oyuncu gerekiyor.whorton bence bu tanıma uyan bir oyuncu.transfer edilirse çok yararlı olacağına inanıyorum.

butun oyuncuları yazmıssınız valla...