Hırvat uzun?

iyi çıkarsa büyük şans olur.zaten kaliteli avrupalı uzun bu zamana kadar boşta kalmaz .hadleyin yerine avrupalı bir guard alınsaydı nbaden kontrat alamayan amerikalı uzunlarla bir şans olabilirdi

halıl begendıyse 2 haftalık omru var demektır bugun acıbadem hastanesınde sağlık kontrolunden gectı garnetı aratmaz tahmınım :oops:

geçen sene efes te oynayan nikoliç vardı oda bizim işimize yarıyabilir

nikolic hayal olur ama samanic harbi iyi biseyse cook iyi olur istatistik olarak daha bilmiyom ama boyuna ve fizigine bakarak 4-5 oynayan fizik gucu tuksek bi oyuncu gibi gozukuyo ama cook skorer veye iyi bi defanscı oldugunu zannetmiyom

Bakalım umarım istatistiklerde göründüğü gibi sürekli dış şut kullanan bir oyuncu değildir. Kadromuzda zaten böyle 2 tane oyuncu var(Burak Sezgin - Hüseyin Demiral) bence şu anda ihtiyacımız olan uzun tipi daha çok post up 'ı iyi yapabilecek ve de iyi pick'nroll yapabilecek bir tiptir. Değilse gereksiz bir transfer..

bu adam garnettan kotu degildir cunku ben 2003 istatistiklerine baktım (gecen seneyede baktım) istatistikleri fena degildi ama ribandı cook az bu bizi fazlasıyla zorlayabilir gibime geliyo