Jarell Martin

Galatasaray Basketbolu’nun cok ilginc bir ozelligi vardir.Her zaman 4 numara pozisyonuna belli bir piyasasi olan,Avrupa’da taninan ve iyi oyuncular getirir.

Milan Macvan
Preston Shumpert
Zoran Erceg
Austin Daye
Caleb Green
Brock Motum
Kerry Blackshear
Angelo Caloiaro
Jarell Martin

Ilk aklima gelenler bunlar bir cirpida.

Hayirli olsun takimimiza.Cok cok iyi bir transfer.
Kendi adıma Erceg Daye Motum bizden uzak olsun üçünün de oyununu sevmezdim. Uzun boylu ve sadece şutörler. 4 falan demen ribaundla pota altiyla işi olmayan penetre edemeyen adamlardı. Dieblerin 10 cm uzunları. Geniş rotasyonda 10 dk rol oyuncusu olurlar ancak bana göre tabi.

Bizim için çok iyi transfer de .Göbek yaptı falan deniyor. 1. Tur seçimi bir oyuncu için de kariyeri beklentiye göre çok da İyi gitmemiş sanki. Kurusu,sulusu, disiplin,iş ahlakı sorunu yoktur inşallah

Kendi adıma Erceg Daye Motum bizden uzak olsun üçünün de oyununu sevmezdim. Uzun boylu ve sadece şutörler. 4 falan demen ribaundla pota altiyla işi olmayan penetre edemeyen adamlardı. Dieblerin 10 cm uzunları. Geniş rotasyonda 10 dk rol oyuncusu olurlar ancak bana göre tabi.
Ben begenirdim abi ucunu de valla.Belli defolari olsa da bizde oynadiklari donemde ya bizim seviyemizi karsiliyorlarda ya da bizim seviyemizin ustundelerdi.

Sert atlet vs denmiş de o kadar sert atlet vb değil her şey var ama bariz zayıf noktası yok ve aradığımız profile uygun zaten istim üstünde olsa Real Madrid vb A segment EL takımları 1.5-2m verip bağlardı. Yanına Enoch'u alabilseydik harika olurdu.

Ben gelişini biraz farklı açıdan yorumlayacağım. Aslında ''Halilovic yerine atlet bir beş numara alsaydık daha iyi olurdu'' mantığına katılmakla beraber, Martin'in gelişi ile Halilovic'in hünerlerini daha rahat sergileme imkanı bulacağı tarafından bakmak istiyorum olaya. Savunması, sertliği ve atletizmi ile Halilovic'in alanını rahatlatacaktır biraz.

Hazırlık maçlarında hep düşük viteste oynadı. Ama kendisi büyük bir atlet ve skorer. Yarından itibaren aslını göstermesi lazım.

6 yaş genç ve 7-8 kg belki 10 kg zayıf orda. Atletizm sertlik konusunda hep sınırlı bir adamdı ama daha iştahlı disiplinli bir Martin bekliyordum. Bu haliyle vasat.

Son düzenleme:
Bitik olduğu iyice anlaşılmadan ve piyasası varken elden çıkarmak lazım 300 veren çıkar üstünü biz öderiz. Her şey var 4.5 ama tam tersi kullanımı zor bir oyuncu. İri kalın ama sertlik yok kiloları dengesini bozuyor koşarken penetre ederken içeri yüklenirken, şut mekaniği ağır bu nedenle uygun bile olsa şutu çıkarması vakit alıyor savunma yetişiyor önceden pozisyon alması lazım yakala at şutu yok. Ribaund blok etkinliği o boy ve siyahi birine göre iyi değil. Önemlisi rolsüz, o cusseyle ne ortayı kapatan 5, ne şutör 4 ne atlet çabuk her şey var ama istikrarsız ve net değil.

Zarar etsek de kalan parayla bir uzun alınır. 4 numarada Daulton Hommes 'u tercih ederim. Hoş Turgay Bey almaz herhalde.

oynamak icin motivasyonu yok gibi.
ya kocla arasinda problem var ondan oynamiyor dogru düzgün
yada kafasinda basketbolu bitirmis

Yukardaki yorumlara kismen katilmakla birlikte bence oyun anlayisimizin da Martin`i etkiledigini dusunuyorum. PG`miz yok oyun kuramiyoruz. Center`imiz zayif bos kalsa bile %100 bitirecegi belli degil :) Dolayisiyla Savunmalar Martin`e daha cok odaklanabiliyor.

Yukardaki yorumlara kismen katilmakla birlikte bence oyun anlayisimizin da Martin`i etkiledigini dusunuyorum. PG`miz yok oyun kuramiyoruz. Center`imiz zayif bos kalsa bile %100 bitirecegi belli degil :) Dolayisiyla Savunmalar Martin`e daha cok odaklanabiliyor.
Kesinlikle. Maccabi'de kaldırıp şut atmak hariç hücumda nerdeyse topa değmeyen bir elemandı. Bize geldi arkasından filan top geçirip oyun kurmaya çalışıyor eleman. Yani adam kötü şut atıyor eyvallah, her oyuncunun formsuz dönemleri olabilir ama adamı öyle kullanıyoruz ki fayda verememesinden ziyade her sahada olduğu an eksi yazıyor kağıda. Pek tanımadığımız bir scout transferi olsa neyse diyeceğim de geçen yıl sezonun 2. yarısının en iyi takımlarından birinin elle tutulur adamını sürpriz yumurtaya çevirdik tamamen.