Kardemir D.Ç. Karabük - Galatasaray | TSL 7. hafta

Maç sonucu ne olur?

• Kazanırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
Bence Servet'in bu soruyu sorması en doğal hakkı yani ne hatam var gibi demesi falan.. Ama burda önemli nokta Servetin nasıl sorduğu yada ne konuştukları yani Servetin 'hocaya saygı' yı aşıp aşmadığı.. Ki aşmışki kadro dışı kalmış ve böyleyse helal olsun FR.. Bu takımda bir çok şeyi değiştirebilir bence hayırlısı..

Veysel Kaya' Alıntı:
Bence Servet'in bu soruyu sorması en doğal hakkı yani ne hatam var gibi demesi falan.. Ama burda önemli nokta Servetin nasıl sorduğu yada ne konuştukları yani Servetin 'hocaya saygı' yı aşıp aşmadığı.. Ki aşmışki kadro dışı kalmış ve böyleyse helal olsun FR.. Bu takımda bir çok şeyi değiştirebilir bence hayırlısı..
Bence normal değil.Belki yedek kadro da oynatıp maça ilk 11'de başlatacaktı.

Yahu Rijkaard gibi bir adam soru sordu diye futbolcusunu kadro dışı bırakırmı mümkünmü.

Rijkaard kadar anlayışlı bir adam bile kadro dışı bıraktığına göre çok ciddi şeyler olmuştur floryada.

Yılmaz Yıldırım' Alıntı:
[quote="Veysel Kaya":1m2432ev]Bence Servet'in bu soruyu sorması en doğal hakkı yani ne hatam var gibi demesi falan.. Ama burda önemli nokta Servetin nasıl sorduğu yada ne konuştukları yani Servetin 'hocaya saygı' yı aşıp aşmadığı.. Ki aşmışki kadro dışı kalmış ve böyleyse helal olsun FR.. Bu takımda bir çok şeyi değiştirebilir bence hayırlısı..
Bence normal değil.Belki yedek kadro da oynatıp maça ilk 11'de başlatacaktı.[/quote:1m2432ev]

Demek istediğim hatam neydi türünde falan yani daha iyi olmak için ne yapabilirim tarzında.. Yada öğrenci hocasına sorar ya niye 4 verdiniz hocam yani saygı çerçevesinde kendi yanlışını anlaması için soruyorsa BENCE hakkı vardır..

Yahu sürekli oynayacak diye bir kaide yok ki.Zaten banko oynuyordu.Belki de dinlendirecekti bir hafta.2 hafta üstüste oynatmasa , ardından gidip konuşsa Servet , o zaman tamam derim de ilk kez olan bir durum bu.

Hemen hemen tüm arkadaşların değindiği gibi. Belki Emenike hızlı forvet diyip başka önlem alıyordu. Belki Forvet oyuncularımız gerçek birer golcü olmadıkalrından (bu maçta) Yedek takımın defansına tecrübeli iyi bir defans oyuncusu koyup forveti test etmek istemiş de olabilir ya da Servet'i gerçekten oynatmayacaktır. Bu Servet'e bu hakkı vermez.

Bazı arkadaşlar demiş bu ayıptır Rijkaard böyle yapmamalıydı diye. Ama şunu unutuyorlar eğer Servet'in istediği gibi davransaydı o zaman takımın yedekleri hiç bir zaman takıma giremeyeceklerini düşünmeye başlarlardı. Hoca sistemine itiraz etmeyecek adam gibi oyuncu istiyor. Benim için bu olay bardağı taşırdı hatta mümkünse devre arasında FB dahil her takıma verilebilir Servet. (Rijkaard gönderilmesini istiyorsa tabii)

Servet Rijkaard'a gidip "Neden beni yedek takimda oynatiyorsun lan" demedi ya. Kibarca sormustur özel bir sebebi var mi acaba diye. Sormasi yanlis yinede ama Rijkaard'in da tüm takimi toplamasi daha büyük yanlis.

Salih anladık Rijkaard ile ilgili sıkıntıların var ama cidden merak ediyorum gerçekten inanıyormusun, güzelce beni neden yedek takıma koydun diye sormasından sonra kadro dışı kaldığına.

Belki de güzel şekilde konuştular takımla beraber ve tartışma olmadı. Ama bence Rijkaard'da bunu kullanmıştır böyle bir durumda takıma mesaj verme anlamında. Servet'in böyle daha yedek takımda oynadığı gibi "Hocam neden ben yedeğim" demesi asıl ilginç olan. Hadi Hakan Baltada iyileşti o zaman ne olacak? İkisi de milli takım oyuncusu İnsua yada Neill mi yedek kalacak. Yedek kaldı mı üzülsün tabii ki daha fazla çalışmasını sağlar ama tribe girmesin. Zaten eydek kaldığı da yok sanırsınki 2 haftadır yedek.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Salih anladık Rijkaard ile ilgili sıkıntıların var ama cidden merak ediyorum gerçekten inanıyormusun, güzelce beni neden yedek takıma koydun diye sormasından sonra kadro dışı kaldığına.
Hayir, bence asil tartisma Rijkaard'in tüm takimi toplamasindan sonra baslamistir. Orada ne oldu bilemem ama ilk 2 gelisme Servet'in sorusu ve Rijkaard'in davranisi her iki tarafin da hatali oldugunu gösteriyor bence. Ama dedigim gibi kadro disi kalmasinin sebebi, Rijkaard'in takimi toplamasindan sonra Servet'in buna tepki olarak ikili tartismaya girmesindendir. Servet takimin önünde Rijkaard'a tepki vermis olabilir.

Ne olduğunu bilemezsen neden Kibarca sormuştur diyosun ki. Ben de diyorum ki kibarca sordu diye bir oyuncuyu kadro dışı bırakmayacak bir tane hoca varsa o da Rijkaard'dır.

Benim anlamadığım basın bile neden kadro dışı kaldığını bilmiyor ama biz burda olay tarttışıyoruz..Bekleyelim sebep çıksın sonra kim suçlu kim değil görelim

Ki bu durumda da Servet Çetin doğal olarak kadro dışı kalır. Çünkü takımın başında Servet değil Frank Rijkaard vardır, takımın tek patronu da O'dur. Otoritesini sarsmaya yönelik bu hareket karşısında Rijkaard'ın yaptığı doğrudur.

Benimki sadece varsayımdan hareket. Böyle bir şey var mı yok mu bilmiyorum ama varsa Hoca doğru olanı yapmıştır.

Sahi, neden kadro dışı kaldığı hakkında bir bilgi var mı?

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Ne olduğunu bilemezsen neden Kibarca sormuştur diyosun ki. Ben de diyorum ki kibarca sordu diye bir oyuncuyu kadro dışı bırakmayacak bir tane hoca varsa o da Rijkaard'dır.
Olayin ilk kismi biliniyor. Servet sormus, Rijkaard takimi toplamis. Kibarca konustuguna da ben inaniyorum. Sen inaniyor musun Servet'in gidip Rijkaard'a artist artist neden yedek takimda oynadigini sorduguna. Ben inanmiyorum, inanmadigim gibi en ufak bir ihtimal dahi vermiyorum. Zaten mesajimi tekrar okursan, ilk kelimesi "Hayir". Yani ben de Servet sordu, Rijkaard kadro disi birakti demedim hic bir zaman. Asil olay Rijkaard'in takimi toplamasindan sonra yasanmistir diye tahmin ediyorum. Orada da ne oldu bilemem.

Eğer erken bir gol bulabilirsek çok rahat maç olur.
Özellikle Misimovic ve Pino'dan iyi bir performans bekliyorum.