Kardemir Karabük-Galatasaray

Elbet burada Takımımızı Yalnız Bırakmayacaz..

ultrAslan KarabüK olarak maçta olacaz kısmetse..

Maç saati kesinleştimi?

Maç 15 Nisan Pazar günü Karabük Merkez Spor Salonunda.Maçın başlama saati ise 13:30

Karabüklü renktaşlarım maça gitmenizi ve takımımızı desteklemenizi istiyorum.Bu takım desteği hakediyor.

Maçta olursanız Sedat hocanın ve oyuncularımızın çok mutlu olacağına inanıyorum.Çünkü sizi maça davet ettiler.Maça gitmelisiniz...

Tamam Batuhan Kardeşim.

Maç saatinide öğrendik herşey tamamdır.

Salondaki Yerimizi Alacaz

Asla yalnız Bırakmayacaz takımımızı..

:claps :atki

Büyük konuşmak gibi olamasın ama fark bekliyorum Galatasaray :atki ımızdan

Tunca Ağabey heralde ben Sedat hocadan yanlış bir saat aldım.Neyse 13:00 ya da 13:30 farketmez.Siz zaten maça takımımızı desteklemeye gideceksiniz yanılmıyorsam.Resmi sitedeki saati dikkate alın.

tmm kardeşim fark etmez zaten erkenden orda olacaz biz kısmetse.. :atki

afisss.jpg

http://www.uA78.com

K. Karabük: 73 - Galatasaray: 91

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Süper Lig'in 13. haftasında deplasmanda karşılaştığı Kardemir Karabük'ü 73-91 mağlup etti.

Baştan sona büyük mücadeleye sahne olan karşılaşmada, devreye 47-30'luk skorla, 17 farkla önde giren takımımız, maçın kalan kısmında farkı
koruyarak sahadan galibiyetle ayrıldı.

Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız, Süper Lig'in 14. haftasında 21 Nisan Cumartesi günü, K.K.T.C. Lefkoşa Belediyesi Spor Kulübü'yle
karşılaşacak.

Periyot skorları:
1. Periyot: 19-23
2. Periyot: 11-24
3. Periyot: 24-22
4. Periyot: 19-22

Periyot sonuçları:
1. Periyot: 19-23
Devre: 30-47
3. Periyot: 54-69

Sayı istatistikleri:
Eyüp -
Ali Asker 10
Ahmet 13
Tucek 18
Serdar 10
Volkan 10
Şuayip 15
Selim S. 4
Selim D. 1
Uğur 10

Ferit ve Özgür oynamamış neden acaba ?

Çok fazla sayı yemişiz. Acaba Karabük iyi bir takım mı yoksa savunmamız gününde mi değildi?

Sanırım bu takım bizi iyice şımarttı, skor beğenmez olduk :)

Şuayip'e memleket havası iyi gelmiş herhalde 15 sayı atmış :D

Evet Onur abi şımarttılar biraz galiba..Ben de sahamızdaki Beşiktaş maçını düşünür oldum sadece..Ama çekişmeli olur diye değil belki biraz daha fazla taraftar gelir de bu aslan yürekliler hakettiği desteği görür diye..

selamlar.

Maç gerçekten süperdi. çekişmeli geçti maçımız. ilk kez tekerlekli sandalye basketbolunu izledim ve çok çok zevk aldım.

Takımıma çok teşekkür ederim. çok zevkli bir maç izlettiler bize. Karabükte elinden geldiğince iyi oynadı bu maçta. normalde bu kdr iyi değiller herhalde ama güzel oynadılar. .

Şuayip maç içinde bir dirsek darbesi aldı soyunma odasına gitti. ama çıkışta sordum bi sorun yokmuş öyle dediler. memleket havasına kapıldı evet sayıları attı bol bol :D

maç sonunda topluca fotoğraflar çekildik.
3 lümüzü hep birlikte çektik tabi :eek:key
bide selim ile memleket hasreti giderdik (Adana Muhabbeti) :kop

herşey güzeldi.. darısı başka maçlara.
son maç burdan bi organizasyon yapmayı planlıyoruz bakalım bi aksilik çıkmazsa başka maçlarda da görüşürüz.

teşekkürler.

resimleri eklerim.

Aslanlarımız galibiyetlerine bir yenisini daha ekledi. Alıştık zaten onların her hafta kazanmasına. Her hafta yüzümüzü fazlasıyla güldürüyorlar. Çok iyi, çok yürekli bi takımımız var gerçekten. Onlarla ne kadar gurur duysak azdır. Takımımızı bu maçta yalnız bırakmayan başta Tunca abiye ve diğer bütün renktaşlarımıza teşekkürler...

Sevgili Arkadaşlar,

Şimdi gelebildik Karabükten(00:30).Maç gerçekten çok çekişmeli geçti.Karabük takımı iyi oynadı.Yorumlar doğrudur savunmada bazı zaaflarımız 73 sayı yememize sebep oldu fakat yinede kazanmasını bildik.

Bu haftanın tamamını İtalyada oynayacağımız Ande Vergauwen Kupası Finallerine hazırlık için geçirip iç sahada oynayacağımız Kıbrıs maçının ardından 24 Nisanda hayırlısıyla yola çıkıyoruz.

Serdar Abi ve Can kusura bakmayın araba kullanıyordum SMS lerinizi yolda aldım inanılmaz bir kar yağışı vardı cevap veremedim.

R.Sedat İNCESU

Bu arada Karabük'deki Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum.Maçın başından sonuna kadar desteklerini sürdürdüler.Maç sonunda Selim Demirdağ efsanevi 3 lüsünü çektirdi :atki

Armamıza,Formamıza,Taraftarımıza layık olmak için mücadele ediyoruz.

R.Sedat İNCESU

Önemli değil hocam. Nasıl bir işse, Ankara'da da ilkbaharın ortasında kar yağdı.

Artık bu takım nasıl bir beklenti içine soktuysa bizi, 73 sayı yediğimiz zaman beğenmiyoruz, 18 fark attığımızda skora bakakalıyoruz. Basketbol için çok iyi olan istatistikler, söz konusu tekerlekli sandalye takımımız olunca nedense hep hafif kalıyor.

Açıkçası, bu maçın böyle çekişmeli geçmesine sevindim. Resmi siteye göre Ferit ve Özgür gibi iki tane çok önemli oyuncumuz oynamamış. Onların yokluğunda 8 tane oyuncumuzun çift haneli sayılara ulaşması, maçın çekişmeli geçmesi Avrupa kupası maçları için oldukça pozitif gelişmeler.

Bu hafta içi yoğun bir çalışmadan sonra, idman gibi geçecek bir Lefkoşa maçı ve arkasından İtalya'ya gidiş. Kim bilir, belki de ikinci Avrupa Kupası gelecek müzemize.

Belki de demek fazla, ben bu kupanın geleceğine fazlasıyla inanıyorum.

SEDAT İNCESU' Alıntı:
Maç sonunda Selim Demirdağ efsanevi 3 lüsünü çektirdi :atki

Yakışır Selim kardeşime. Diğer oyuncuları da çok seviyorum ama nedense Selim'in ayrı bir yeri var bende.

Selim ortaya üçlü çektir Cimbom'a ;)

teşekkürler Arma nerde biz OrdA.. :atki

bize o günü yaşatan oyuncularımıza bir daha teşekkür ediyorum. çok güzeldi.

resimlerimiz ultrAslan.com ve Galatasaray.Org a eklenmiş. günün anısı olarak :claps

teşekkürler..