Karsıyaka:95-Galatasaray:77

Aklımıza gelmedi valla,bakıp bakıp güldük kim bu ameleler diye.Sizin pivotun "Berezilyalı" olduğunu öğrenince döndüğümüzde biz hafiften mort olduk. :) Zaten iki abla vardı,Brezilya bayrağını sallıyolardı.Sizden de 15 kişi bile yoktu.

3. çeyreğe kadar bağırma gereği duyulmadı,Lloreda'ya teknik faul verince hakem çileden çıkıldı.Alkış malkış derken gaza geldik,ordan da koptu maç zaten.

Ben soyleyince anladiniz ne is yaptiklarini ama bende sanki bisi anladim simdi sen bayan olduklarini soyleyince.
Bizim Estebanda zaten idman disiplin hakgetire.
Bu idmani farkli yapmis olmasin.
2 hatun kisiye bayrak sallattiktan sonra smacta vuramaz topta suremez :lol:

Aklıma geldi meraktan soruyorum; bu kskbasket.com un olayı nedir? Basketbol takımına katkıları, çalışmaları, çabaları, taraftar profilleri v.b.

Kendilerine ait bir pankartları ya da kendilerini belli edici bir durumları yok mudur?

Benim de aklıma sen yazınca geldi desem. :) Sen dedikten sonra baktım ama site falan kalmamış.Bizdeki her iş gibi önce heyecanla girişilir,sonra bi bakmışsın kimse kalmamış işe el atan.2 kişi uğraşıyodu yanlış bilmiyosam siteyle,şu anda aktif 3 site var zaten.kafsinkaf.org,ksk1912.org bi de resmi site olan ksk.org.tr.

Ne güshel 2 maç ard arda kazanip hawamizi bulmustuk ya smdi nerden çkti bu maglubiyet?