KBSL 12.Hafta | Çankaya Üniversitesi 78-86 Galatasaray Çağdaş Faktoring

ilk çeyrek 10-15 önde kapattık.
çok net yazayım , takım hiç keyif vermiyor. Savuma yok , organize hucum yok , hala ribaund veriyoruz.
En çok beni N. smith hayal kırıklığına uğratıyor , çok yüzdesiz oynuyor , çok kolay atışları kaçırıyor. Serbest atış bile atamıyor , savunma yapmıyor , ribaund almıyor yeterince.

Şöyle diyelim bizdeki hiç bir yabancı ve yerli FB de forma giyemez.

Ayrıca bu oyuna bir çözüm bulamayan hocada bende soru işareti. Geçen haftadan tek yaptğı olumlu iş Abdelkaderi yabancı olarak eklemek Harriganın yerine.

ilk yarı 28-38 önde kapattık.
Meltem hayatımda gördüğüm seyretmesi en uyuz GS bayan basketbolcu.
İkinci yarıyı seyretmeye sabrım yetmeyecek. İzleyenlere kolay gelsin.

Biz burada sürekli yerli rotasyonumuzun ne kadar kötü olduğunu söyledikçe karşı çıkanlar oluyordu.Şimdi ne değişti ? Senin yerli rotasyonun 2 senedir yok.

Bugünü şanslı geçiyoruz çünkü Çankaya'da Brooke McCarty ayrıldı mı bilmiyorum yoktu.Fontaine ise kötü oyuncu.2 yabancıya karşı oynadık,skor yapanda o 2 yabancı oldu zaten.Brooke McCarty olsaydı bugün mağlubiyeti konuşabilirdik.

Biz burada sürekli yerli rotasyonumuzun ne kadar kötü olduğunu söyledikçe karşı çıkanlar oluyordu.Şimdi ne değişti ? Senin yerli rotasyonun 2 senedir yok.

Bugünü şanslı geçiyoruz çünkü Çankaya'da Brooke McCarty ayrıldı mı bilmiyorum yoktu.Fontaine ise kötü oyuncu.2 yabancıya karşı oynadık,skor yapanda o 2 yabancı oldu zaten.Brooke McCarty olsaydı bugün mağlubiyeti konuşabilirdik.
Geçen seneki yerli rotasyonu bu senekine bin basar.

Kaptanı ayrı tutuyorum Galatasaray'da bırakmak istedi.İnsanların demediğini bırakmadığı Pelin mi ? Ya da sınırlı katkı veren Tuğçe mi ? Şu an kim fark yaratacak bu takımda yerli olarak ?
Bir kere Mccowan gibi bir yerli silahın vardı. Işıl, Pelin, Tuğçe kötü oyuncular değil. Senin takımında koç ve bir sistem olmadığı için diğer oyuncuların hepsi gibi onlar da kötü göründü. Yoksa hedefi olan bir takımın yerli ihtiyacını gayet karşılayabilecek oyuncular.

Bir kere Mccowan gibi bir yerli silahın vardı. Işıl, Pelin, Tuğçe kötü oyuncular değil. Senin takımında koç ve bir sistem olmadığı için diğer oyuncuların hepsi gibi onlar da kötü göründü. Yoksa hedefi olan bir takımın yerli ihtiyacını gayet karşılayabilecek oyuncular.

Mccowan adı üstünde devşirme.Onuda geçen sezon daha bitmeden mutlaka elimizde tutmalıyız dedim.Hatta burada ''parasını sen mi vereceksin'' diyende oldu.

Koça iyi diyen yok.Koç ve sistem olsaydı bile bizim yerli rotasyonumuz 2 sezondur iyi değil.2 oyuncumuz basketbolu bıraktı.Konuştuğumuz konu yerli oyuncu rotasyonu.Sen oyuncuyu boş bıraktığında Euroleague'de oynayacak takıma gidiyor mu,o takım o oyuncuyu alıyor mu ?

Senin Sevgi-Olcay-Alperi-Tilbe gibi oyunculardan en azından 1 tanesini kadronda bulundurman lazım.

Mccowan adı üstünde devşirme.Onuda geçen sezon daha bitmeden mutlaka elimizde tutmalıyız dedim.Hatta burada ''parasını sen mi vereceksin'' diyende oldu.

Koça iyi diyen yok.Koç ve sistem olsaydı bile bizim yerli rotasyonumuz 2 sezondur iyi değil.2 oyuncumuz basketbolu bıraktı.Konuştuğumuz konu yerli oyuncu rotasyonu.Sen oyuncuyu boş bıraktığında Euroleague'de oynayacak takıma gidiyor mu,o takım o oyuncuyu alıyor mu ?

Senin Sevgi-Olcay-Alperi-Tilbe gibi oyunculardan en azından 1 tanesini kadronda bulundurman lazım.
Devşirme yada değil sonuçta Türk kontenjanında oynadı. Geçen seneki yerli oyuncuları bu senekilere yüz defa tercih ederim. Sen bu senekileri tercih ediyorsan bilemem.