Maç Duyurusu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Benim bildiğim kadarıyla her türlü gidiliyor ama bilet konusunda anlaşmazlık var.İstenilen sayıda vermiyor bjk tarafı.

kempes89' Alıntı:
SAYGIN AKEL' Alıntı:
[quote="SAYGIN AKEL":04c9e]BEYLER nasıl olurya TV nasıl vermez deli olucam ya bütün programımı maç verilecek diye yapmıştım şuan çok üzgünüm ama böyle olacağı az çok belliydi...
ARKADAŞLAR aldığım son bilgiye göre GALATASARAY- Beşiktaş maçı saat:17:00 'den itibaren KANAL 1'den canlı olrak verilecekmiş KAYNAK: Turkbasket.com bu durumda TV yayını olacak...
oleyyy[/quote:04c9e] BEYLER benim size aktardığım TV yayın programı yanlış olmakla beraberinde GALATASARAYIMIZIN maçı hiçbir TV tarafından da verilmeyecektir. MAÇ programında o gün EFES-ÜLKER 15:00'de atv Fenerbahçe-İtü maçı saat 17:00'de KANAL 1 tarafından verilecektir. Yaptığım bu yanlışlıktan dolayı Özür Dilerim.....

Bilet konusunda bu kadar sorun çıkardıklarına göre demekki toplu gitsek bile rahat bırakmayacaklar.
Bana göre bu maçı kazanacağız.Beşiktaş acayip derece demorolize durumda.Seyircinin de bir küskünlüğü olabilir.Bence bu maçı almamak için hiçbir sebep yok.

walla daha önceki maç içinde yazmıştım ligin ilk devresindeki maç için

1-watko warda ÇİRKEFİN PİSLİĞİN EN ÖNDE GİDENİ. perşembe günü.. gözümüzün önnde haince Barış Güneyin ayağını ezdi.. resmen.. hakemler görmedi ve oyundan ihraç edilmedi..maç öncesinde ise yaptığı aptal aptal hareketler vardı..

2- akatlar... ne diyeyim orası için.. bjk-FB maçını gördüyseniz ya da haberleri okuduysanız anlamışınızdır.. yapılmadık hiç bir şey kalmamış.. özellikle kenarlardan oyuna başlarken oyuncular tükürük yağmuruna tutulabilriler.. yabancı madde vs.. her türlü şeyi atarlar Rakip takım taraftarları içeriye 200 kişi girer.. ayakkabsıan kadar arnır maçın ilk peridyodunun sonuna doğru salona alınır.. ama tüm bunalra rağmen yabancı maddeyi rakip takım taraftarı attı diye de ortalarda gezinilir..

o salonda size kolay gelsin... eğere öne geçerseniz de hemen maçı durdurrlar.. motivesnizi bozarlar.. ve sonra da maça asılırlar..

bir de dikakt edin polisler de sizi yaka paça götürebilir.

böyle bi derby maçı nasıl tv den yayınlanmaz ya..bu ne rezalet..atv nin basketbol anlayışı bu kadar olur iste..geri zekalı herifler!!
forumda canlı yayın olaxakmı???

Beşiktaş-Galatasaray maç saati değişti!

Türkiye Basketbol Ligi'nin 22. haftasında 27 Mart Pazar günü oynanacak Beşiktaş-Galatasaray maçının başlama saati 17.00 olarak değiştirildi.

Bşlama saati daha önce 15.00 olarak açıklanan Beşiktaş-Galatasaray derbisi, maçın önemi ve Kanal 1 ekranlarından naklen yayınlanacak olması nedeniyle saat 17.00'ye alındı.

KAYNAK:webaslan.com
valla bende şaşırdım

Şimdi durum nedir ne değildir ? Gidiyoruz değil mi Akatlar'a ? Gidiyorsak nerde saat kaçta buluşuyoruz ?

ewtt gidiyoruzz gelen gelir mert abi de geliyor saat 12:30 da maç 17:00 daymış BAK KESİN BEYLER SAAT 12:30 DA

Şu olaylardan sonra Beşiktaşlıların gönlümdeki yeri bir kez daha arttı.Ezikler kadar pislik yapacaklarını hiç zannetmiyorum.

ya az önce maçtan sonra mehmet ve mert gidilmiyor falan dedi.
Nedir durum beyler.
Tel. numaram olan bana msj çeksin bildirsin allahaskına.

Kevin_Garnet' Alıntı:

1-watko warda ÇİRKEFİN PİSLİĞİN EN ÖNDE GİDENİ. perşembe günü.. gözümüzün önnde haince Barış Güneyin ayağını ezdi.. resmen.. hakemler görmedi ve oyundan ihraç edilmedi..maç öncesinde ise yaptığı aptal aptal hareketler vardı..

2- akatlar... ne diyeyim orası için.. bjk-FB maçını gördüyseniz ya da haberleri okuduysanız anlamışınızdır.. yapılmadık hiç bir şey kalmamış.. özellikle kenarlardan oyuna başlarken oyuncular tükürük yağmuruna tutulabilriler.. yabancı madde vs.. her türlü şeyi atarlar Rakip takım taraftarları içeriye 200 kişi girer.. ayakkabsıan kadar arnır maçın ilk peridyodunun sonuna doğru salona alınır.. ama tüm bunalra rağmen yabancı maddeyi rakip takım taraftarı attı diye de ortalarda gezinilir..

o salonda size kolay gelsin... eğere öne geçerseniz de hemen maçı durdurrlar.. motivesnizi bozarlar.. ve sonra da maça asılırlar..

watko değil, ratko varda.. bu topicte seninle tartışmam ama salona girer girmez beşiktaşa küfür edersen o salonda heralde başına gelmeyen kalmaz.. sizin salonunuz olmadığı için bilmezsin böyle şeyleri..

cliff' Alıntı:
Kevin_Garnet' Alıntı:

watko değil, ratko varda.. bu topicte seninle tartışmam ama salona girer girmez beşiktaşa küfür edersen o salonda heralde başına gelmeyen kalmaz.. sizin salonunuz olmadığı için bilmezsin böyle şeyleri..
doğruya doğru varda çok çirkef bi oyuncu...

Ben yarın 12'de Sami Yen'in önündeyim . Kimse gelmezse tek başıma gidicem atkımı takıp.

Boyle acik forumlarda telefonunu yazma.

Kevin_Garnet' Alıntı:

1- Watko degil Ratko. R ile W arasinda bir E var ama gorememissin demek ki.
Sectigin kelimelere dikkat etsen iyi olurdu sayet o Baris tum maclarda oyle seyler yaptirdi ki yanlis oldugunu bile bile bana "Ratko'nun ayagina saglik" dedirtti.
Mac oncesi sizin boguren anonscunuz ne kadar akilli is yaptiysa sizin icin Ratko'da bizim icin aynisini yapmistir.

2- Akatlar,gercek baskinin yaratilabilecegi salon,bedava bilete gerek kalmadan hemde :) Yabanci maddenin kralini siz attiniz sahaya,torpiller,maytaplar,hala mi konusuyorsun bu konuda ?
Sunlari goz gore gore yaziyorsun ya,takimini savundugunu sanip olayi bilen insanlarin gozunde itibarini kaybediyorsun,haberin yok :)

3- [bu da ekleme olsun] Ratko yerine Watko yazip bi de FB'yi buyuk BJK'yi kucuk yazarak aslinda cevap yazilmamasi gerekenlerin basinda geliyorsun ama dayanamadim iste. Bundan sonra cevap yazacaksan karsi taraftan nefrette etsen saygi gostermeyi ogren bence yoksa Fenerbahce yerine biri cikip Fenerbaze yazarsa sinirlenmekten baska bisey yapamazsin,soylemeye hakkin olmaz.